Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Monikute, super thumbup.gif
Atsakyti
man tai čia panašiau į kruizinę valtį, nei į nesąmonę, bet kai Tu sakai ir darei, tai matyt geriau žinai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif šaunus darbelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 11 08, 18:13)
man tai čia panašiau į kruizinę valtį, nei į nesąmonę, bet kai Tu sakai ir darei, tai matyt geriau žinai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  šaunus darbelis  4u.gif


Čia teisingiausias apibūdinimas biggrin.gif ne keltas, o valtis lotuliukas.gif
Atsakyti
ne nu nedamiegoju nezgrabaila, atisprašau labai, turėjau omeny KELTAS, jopštvaimaku, dar tokios gėdos neturėjau, ATSIPRAŠAU MONIKĖLI, tikrai norėjau keltą parašyt doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Asseni,as apakus blink.gif truksta zodziu...

Monikute, tikrai labai mielas vaizdelis wub.gif
Atsakyti
Monikute,man noretusi tokiu borteliu aplink laivo deny...tada išvis super atrodytu.....

Asseni,nei pridesi nei atimsi...šaunu
Atsakyti
Olesta nu nieko, pasitaiko visiems lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kirbe, aš irgi galvoju, kad reikia, bet iš ko tai padaryti mastau.gif tortas dar neatiduotas tai galiu pataisyti smile.gif
Atsakyti
Asseni, tortas tiesiog stulbinantis. Nera ka ir pridurti, tiesiog tobulas wub.gif

*monikute* na nereikia kuklintis, laivas nuostabus!

Ateinu stai su sava beda:
Toks jis buvo vos tik uzdejus decorgeli:
user posted image
o toks patapo pastovejes saldytuve - dingo blizgesys, kai kurios detales, kurias aptepiau, kad atrodytu vandeningos, paliko baltos, kaip apnasos:

user posted image
user posted image
Atsakyti
blink.gif kokia varlė tikroviška blink.gif eina sau thumbup.gif puikus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eda.dita @ 2010 11 08, 18:02)
Ateinu stai su sava beda:

na apie decorgelį nenusimanau, bet varlė blink.gif blink.gif blink.gif gal gyva čia netyčia užsiopštė
Atsakyti
asseni tai kaip visada aš be žodžių...
monikute man liuks keltas
ir tas su varlėm lb gražu tikrai...
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 11 08, 18:53)


Kirbe, aš irgi galvoju, kad reikia, bet iš ko tai padaryti mastau.gif tortas dar neatiduotas tai galiu pataisyti  smile.gif


na aš bučiau kitaip dengus...iš pradžiu laivo deny,o po to kraštus atskirai ir truputy aukštesnius kraštus bučiau padarius...ir butu bortelis buves....bet jau dabar gal nieko nedaryk...gerai kaip yra.....
Atsakyti