Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

QUOTE(Melajja @ 2011 07 28, 11:37)
Gal kas bande Faberlic beamoniakius dazus? Vakar netycia praverciau faberlic knygute ir uzkliuvo akis uz ju, ypac uz 5.01 Moca spalvos, tas 1 man suteike vilti, kad pilkumo spalva turtes  biggrin.gif


Atsargiai, kad neygautu zalsvo atspalvio nes pries pilkuma stovi 0 -neutrali, zalia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 07 28, 12:48)
Atsargiai, kad neygautu zalsvo atspalvio nes pries pilkuma stovi 0 -neutrali, zalia smile.gif


Na purvinas atspalvis taip pat gazdina, kad nesigautu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2011 07 29, 10:06)
Na purvinas atspalvis taip pat gazdina, kad nesigautu  doh.gif


Jeigu yra galimybe, tai pasiziurek geriau palete su plauku pavyzdziais, paversk pries sviesa, jeigu zalsva, tai iskart islys purvinumas taip ziurint 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, norėčiau gauti patarimų, ką darytumėt mano vietoj 4u.gif
Visada buvau pakankamai ilgų plaukų, pilkšvai rusvos spalvos. Bet sumąsčiau, kad noriu juos pasišviesinti doh.gif Nusidažiau Schwarzkopf Natural and easy 542 dažais. Atrodė, kad nelabai 'paėmė' tie dažai, tad nesukau galvos, maniau atsiauginsiu atgal. g.gif Tačiau nusikirpau sprindį plaukų, jie ėmė greitai augti, ir šaknys atrodo tamsiai...o taip nebenoriu dažyti jų, pasiilgau natūralios rusvos spalvos. Gal yra kokių šampūnų, balzamų, kurie vos vos patamsintų mano esamus plaukus? unsure.gif
Atsakyti
sveikos
kaip manot gera mintis nusidazyti perfect mousse putom light brown, kai pries tai daziau medium brown ar chokolate brown? man truputi tamsoka spalva noretusi truputi sviesiau, nesitikiu kad dazant light brown jie man pasviesins, bet ko nenoreciau tai kad matytusi labai kontrastas tarkim tarp saknu ir likusiu plauku kurie anksciau buvo dazyti kita truputi tamsesne spalva
Papildyta:
QUOTE(Vikttorija @ 2011 07 31, 19:46)
Sveikos, norėčiau gauti patarimų, ką darytumėt mano vietoj 4u.gif 
Visada buvau pakankamai ilgų plaukų, pilkšvai rusvos spalvos. Bet sumąsčiau, kad noriu juos pasišviesinti  doh.gif  Nusidažiau Schwarzkopf Natural and easy 542 dažais. Atrodė, kad nelabai 'paėmė' tie dažai, tad nesukau galvos, maniau atsiauginsiu atgal.  g.gif  Tačiau nusikirpau sprindį plaukų, jie ėmė greitai augti, ir šaknys atrodo tamsiai...o taip nebenoriu dažyti jų, pasiilgau natūralios rusvos spalvos. Gal yra kokių šampūnų, balzamų, kurie vos vos patamsintų mano esamus plaukus?  unsure.gif

aisku yra , kruva naturaliu priemoniu (tarkim juoda arbata ar azuolo zieve) pasiskaitykit internete apie naturalius plauku tamsinimo budus, dar zinoma galite isbandyti iv.sampunus , balzamus skirtus tamsiaplaukems drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikttorija @ 2011 07 31, 19:46)
Sveikos, norėčiau gauti patarimų, ką darytumėt mano vietoj 4u.gif 
Visada buvau pakankamai ilgų plaukų, pilkšvai rusvos spalvos. Bet sumąsčiau, kad noriu juos pasišviesinti  doh.gif  Nusidažiau Schwarzkopf Natural and easy 542 dažais. Atrodė, kad nelabai 'paėmė' tie dažai, tad nesukau galvos, maniau atsiauginsiu atgal.  g.gif  Tačiau nusikirpau sprindį plaukų, jie ėmė greitai augti, ir šaknys atrodo tamsiai...o taip nebenoriu dažyti jų, pasiilgau natūralios rusvos spalvos. Gal yra kokių šampūnų, balzamų, kurie vos vos patamsintų mano esamus plaukus?  unsure.gif



Aveda black malva kauke, bet nebandziau, rezultato negaleciau aprasyti, apie sy produkta googlinau nemazai g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif noriu sulaukti jūsų patarimų. Dabar esu tamsi, ruda, nusidažiau pirmą k prieš 4 mėnesius. Na bet manau dauguma supras, kaip vargina tos lendančios šaknys, blunkanti spalva. Natūraliai esu lietuviškos pelenų spalvos. Ruošiuosi nusiimt dažus su L'oreal Super Blonde creme ir dažyt kažkokiu pelenų (ash) atspalviu, norėčiau į šviesesnę smile.gif Tad štai mano pasirinkimai:
user posted image 6A Light ash brown
user posted image Dark blonde
user posted image ir dark ash blonde

Na, laukiu pagalbos, kuriuos pasirinkt? Kurie geriausi? Ieškau garantijos, kad neišlys rusvas atspalvis g.gif smile.gif Gal turit kokius kitus patarti smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,gal jūs man galėsit ką patarti...Kokiom priemonėm galima nuo odos nuvalyti plaukų dažus?(čia pasėkmės dažant namuose doh.gif )

Atsakyti
Sveikos merginos, norejau pasikonsultuoti kurie plauku dazai yra geresni: Kiaune ar Revlon? Abeji kiek zinau yra augaliniai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2011 08 11, 15:55)
Sveikos mergaitės,gal jūs man galėsit ką patarti...Kokiom priemonėm galima nuo odos nuvalyti plaukų dažus?(čia pasėkmės dažant  namuose doh.gif )


acetonu gal pabandykit g.gif
Atsakyti
QUOTE(urte484 @ 2011 08 11, 15:55)
Sveikos mergaitės,gal jūs man galėsit ką patarti...Kokiom priemonėm galima nuo odos nuvalyti plaukų dažus?(čia pasėkmės dažant  namuose doh.gif )

Dazniausiai visiskai nepavyksta nuvalyt, iki kito plovimo issilaiko, bet pabandykit pavalyt su degtine, citrina.
Atsakyti
QUOTE(first @ 2011 08 12, 00:49)
acetonu gal pabandykit  g.gif



QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 08 12, 10:20)
Dazniausiai visiskai nepavyksta nuvalyt, iki kito plovimo issilaiko, bet pabandykit pavalyt su degtine, citrina.

dėkui 4u.gif vakar ko tik nedariau biggrin.gif ,bet kaip ir minėjo B.r.i.u.n.e.t.e-tas ''šalmas'' išliks iki kito plovimo...
Atsakyti