Įkraunama...
Įkraunama...

nerimas

sveikutes,ir as nusipirkau vitaminu magvit,ten raso kad stresas taves neuzvaldys ar kazkas panasaus,nes paskutiniu metu vel jauciu ,kad prasideda nerimo atakos,uztenka ,kad vaikas suserga,ir as jau naktim nebemiegu,kazko bijau pati nezinau ko,bet man dazniausiai pradeda kresti drebulys,tai va nepabaigiau apie tuos vitaminus ,galvojau gal pades,bet ten raso ,kad salutinis poveikis buna sleikstulys,vemimas ir viduriavimas,bet pasireiskia retai tai man jau antra diena visi salutiniai poveikiai pasireiske,tai galvojau tikrai nudurnesiu,meciau as tuos vaistus,reikia kazkaip be ju atsipalaiduoti,galvojau ,gal reikes nuvaziuoti i baseina,bet nelabai yra kada,nors is kitos puses as puikiai zinau savo nerimo priezasti,mamo mayte sirgo daug metu sunkia liga ir labai kovojo uz gyvenima,pries pora metu palaidojom ja,tai jauciu kad visos mano nerimo priezastys gludi butent cia...tikiuosi laikui begant viskas susitvarkys,stiprybes visoms
Atsakyti
taip inguska nerimas neatsiranda be priezasties,ir iskart, g.gif jis tik po kiek laiko islenda g.gif doh.gif man irgi kai prasidejo metus ir kelis men. gydziausi, metus praleidau be vaistu, ir jis vel islindo,na nerimas linkes kartotis doh.gif
Atsakyti
o negali buti taip,kad ilgai vartojant,vaistus,paskui pripranti prie ju,ir pasamone siuncia signalus,kad tau ju reikia,taip issaukdama vel nerima,nezinau as kazkodel linkusi i visokias kitokias priemones isskyrus vaistus,nes visi jie man atrodo,net vitaminai ir visokie papildai vistiek yra chemija,gal as neteisi,bet man taip atrodo,nes visos priezastys,ligos,nerimas, stresas atsiranda nuo nervu,nervines itampos ir slogiu minciu ir nuotaikos,man atrodo ,kad jei tik imanoma reikia kovoti su tuo naturaliais budais,kaip pvz poilsiu,bendravimu ir t.t
Atsakyti
QUOTE(inguska26 @ 2006 12 06, 15:51)
o negali buti taip,kad ilgai vartojant,vaistus,paskui pripranti prie ju,ir pasamone siuncia signalus,kad tau ju reikia,taip issaukdama vel nerima,nezinau as kazkodel linkusi i visokias kitokias priemones isskyrus vaistus,nes visi jie man atrodo,net  vitaminai ir visokie papildai vistiek yra chemija,gal as neteisi,bet man taip atrodo,nes visos priezastys,ligos,nerimas, stresas atsiranda nuo nervu,nervines itampos ir slogiu minciu ir nuotaikos,man atrodo ,kad jei tik imanoma reikia kovoti su tuo naturaliais budais,kaip pvz poilsiu,bendravimu ir t.t

taip su nuotaika reikia kovoti ,reikia nuteikti,bet kai jau prasideda buna per velu na gal nuo organizmo priklauso bet kai nerimas valdo tavo kuno organus tai nusiteikimas jau nepades ,o negydomas nerimas gali prieiti prie rimtesniu ligu doh.gif
na as vaiksciojau pas psichologe ,bet jau ji nieko negalejo padeti be vaistu....
na dar ir su vaistais ir tai kartais nerimas aplanko.
Atsakyti
Na viskas nuo streso, kai ilga laika ji patiri ir laikai savyje, ateityje gali buti kaip mir man (kazkodel tik moterim buna g.gif ). ziuriu komedija, o staiga toks nerimo priepolis ir viskas, bet jau nebekankina taip kaip anksciau
Atsakyti
Gal reikia nelaikyti savyje, o kam nors isipasakoti.
Nors man tai yra labai sunku. Kažkaip nemėgstu nieko pasakoti, verkšlenti.
Gerai, kad SM gali išlieti. thumbup.gif
Atsakyti
aš irgi kovoju su šita bėda smile.gif ją iššaukė didelis vienkartinis stresas, ir jau keli metai kankinuosi doh.gif Ką galiu pasakyti iš patirties g.gif Nerimo jausmą žymiai paaštrina kava mirksiukas.gif Prieš naktį gerai išgerti melisos arbatos, vaistų aš negeriu dėl to paties pripratimo (netgi prie homeopatinių priprasti galima), tai užtenka vitaminų B grupės (pvz "Multi B strong" ar "magne B6")
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2006 12 06, 17:48)
Nerimo jausmą žymiai paaštrina kava mirksiukas.gif

Kavos as visai atsisakiau ir nuo tada nebera tokiu problemu, bet ka gali zinoti kada vel bus.
Atsakyti
QUOTE(Jurlin @ 2006 12 06, 19:34)
Kavos as visai atsisakiau ir nuo tada nebera tokiu problemu, bet ka gali zinoti kada vel bus.

O aš negaliu atsisakyti kavos.
Ne galiu pradėti dirbti. Jaučiuosi kaip virta višta. Gal reikia bandyti kavą pakeist žalia arbata. g.gif
Ir atprasiu nuo kavos.
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 12 06, 19:24)
O aš negaliu atsisakyti kavos.
Ne galiu pradėti dirbti. Jaučiuosi kaip virta višta. Gal reikia bandyti kavą pakeist žalia arbata.  g.gif
Ir atprasiu nuo kavos.

as ir geriu beveik tik zalia arbata, na kartais ir vaisines, net kapucino negeriu
Atsakyti
as visai negeriu kavos ir niekada nemegau,tai kazin ar cia kava kazkaip susijusi su nerimu,nebent sukelia spadima ir pradeda stipriau plakti sirdis,o nuo to gali pradeti ir nerimauti mastau.gif
Atsakyti
as niauromaxa menesi geriau,nezinau,gal tik taip sutapo,bet savijauta ryskiai pagerejo.
Atsakyti