Įkraunama...
Įkraunama...

nerimas

QUOTE(seava @ 2006 12 07, 23:48)
o koks vaistas tas Rameval?receptinis?pagal pavadinima tai panasu,kad jis kaip koks valerijonas.noreciau vaikui (10metu)nupirkt.labai jautri ir daug verkia.kazi nuo kokio amziaus juos galima naudot?nes melisanas lyg ir per silpnas jau.

Mano vaikas gėrė melisan.
O dėl vaistukų, yra labai geras puslapis www.vaistai.lt. Ten surasi viską apie juo receptiniai ar ne, anotacija ir t.t.
Atsakyti
Tiek daug yra nekenksmingu vaistu, neuromax ar kaip ten tiksliai rasosi, neurozan, po to geri homeopatiniai lasiukai buteliuke. jie paremti vitaminu B kompleksu, kuris ir tvarko nervu sistema, plius plaukai ir nagai sutvirteja, pagrazeja doh.gif
kai mano drauge pavartojo pora men (buvo be galo dirgli, be nuotaikos), tai net atpazinti nejo. Vaistinese tiek rusiu, kad galva sukasi. O receptiniais ir cheminiais dar spesit pasigydyti, bet tikiuosi neprireiks mirksiukas.gif

Lynkute, zinok ne tik kava pakelia spaudima, bet ir stipri arbata mirksiukas.gif
as nuo gimimo vaikstau su 100/50 (90/50) spaudimu ir nieko, kai pasidaro silpniau, pasidarau stipresnes zalios arbatos ir vel gyvenimas puikus, ir figurai geriau ir skrandukui.
Atsakyti
QUOTE(Jurlin @ 2006 12 08, 00:18)
Tiek daug yra nekenksmingu vaistu, neuromax ar kaip ten tiksliai rasosi, neurozan, po to geri homeopatiniai lasiukai buteliuke. jie paremti vitaminu B kompleksu, kuris ir tvarko nervu sistema, plius plaukai ir nagai sutvirteja, pagrazeja  doh.gif
kai mano drauge pavartojo pora men (buvo be galo dirgli, be nuotaikos), tai net atpazinti nejo. Vaistinese tiek rusiu, kad galva sukasi. O receptiniais ir cheminiais dar spesit pasigydyti, bet tikiuosi neprireiks  mirksiukas.gif

Lynkute, zinok ne tik kava pakelia spaudima, bet ir stipri arbata  mirksiukas.gif
as nuo gimimo vaikstau su 100/50 (90/50) spaudimu ir nieko, kai pasidaro silpniau, pasidarau stipresnes zalios arbatos ir vel gyvenimas puikus, ir figurai geriau ir skrandukui.

na mano toks pats spaudimas blush2.gif zinau kad kelia spaudima ,bet kazkaip kava rytine geriau prablasko nei arbata,kava tonizuoja organizma ir buni zvalesnis. ax.gif
Atsakyti
o as viena kart darbe paragavau bendradarbes kavos doh.gif ,tai galvjau ,kad iskrisiu,ji tokia stipria geria,karstis ispyle,sirdis is krutines vos neissoko karsta.gif mega_shok.gif
Atsakyti
[quote=Jurlin,2006 12 08, 01:18]
Tiek daug yra nekenksmingu vaistu, neuromax ar kaip ten tiksliai rasosi, neurozan, po to geri homeopatiniai lasiukai buteliuke. jie paremti vitaminu B kompleksu, kuris ir tvarko nervu sistema, plius plaukai ir nagai sutvirteja, pagrazeja doh.gif
kai mano drauge pavartojo pora men (buvo be galo dirgli, be nuotaikos), tai net atpazinti nejo. Vaistinese tiek rusiu, kad galva sukasi. O receptiniais ir cheminiais dar spesit pasigydyti, bet tikiuosi neprireiks mirksiukas.gif

Neurosan geras papildas, ypac tiem , kas mokosi. pries sesija pagert reik ir daug lengviau susitvarkysit su stresu. O nuo nerimo tai gali ir nepadet. Nerimas, gali buti ir rimtesne problemele, kuria turbut geriausia su antidepresantais gydyti, jei raminamieji nepadeda.
Atsakyti
QUOTE(Lucky81 @ 2006 12 12, 19:34)
Neurosan geras papildas, ypac tiem , kas mokosi. pries sesija pagert reik ir daug lengviau susitvarkysit su stresu. O nuo nerimo tai gali ir nepadet. Nerimas, gali buti ir rimtesne problemele, kuria turbut geriausia su antidepresantais gydyti, jei raminamieji nepadeda.

Na tie papildai skirti, kai zmogus jautriau reaguoja i aplinka, siaip nervinei sistemai sustiprinti, o NERIMO ligos tikrai negelbes. Va visa praeita para sedejau rimtus vaistus rydama doh.gif , gerai kad nors nedaznai reikia juos gerti, antraip nezinau kaip gyvanciau toliau jei jau organizmas priprastu prie ju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurlin @ 2006 12 13, 14:26)
Na tie papildai skirti, kai zmogus jautriau reaguoja i aplinka, siaip nervinei sistemai sustiprinti, o NERIMO ligos tikrai negelbes. Va visa praeita para sedejau rimtus vaistus rydama  doh.gif , gerai kad nors nedaznai reikia juos gerti, antraip nezinau kaip gyvanciau toliau jei jau organizmas priprastu prie ju  doh.gif

bet tai juos turbut sistemingai geri, o ne karts nuo karto. As irgi bijau, kad nepriprastu, bet dabar turiu pabaigti rimtu vaistu kaip tu vadini kusra isgerti ir tada bandysiu neurosano turbut pagert, nes kartais atrodo, kad nuo tu "rimtu" vaistu dar blogiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucky81: 17 gruodžio 2006 - 06:17
Sveikutės 4u.gif
Jungiuosi prie jūsų, nes ir man labai jau pažįstama situacija...
Būna tokie panikos priepoliai. Tai prasidėjo, kai kartą turėjau problemų su širdimi...Bijojau, kad jau viskas... Tai dabar vos tik širdis suplazda stipriau ir aš panikuoju. Pradeda krėsti šaltis, kūnas nutirpsta...Bet imu save raminti, bandau įtikinti, kad viskas bus gerai.Varau nerimą kaip galima šalin. Kavos atsisakiau visiškai. Geriu žaliąją arbatą. Beveik pastoviai vartoju magnį, kalį. (nes pasidarius tyrimus paaiškėjo, kad šių elementų pas mane beveik nerasta doh.gif ) O Rameval tai paprasti lašiukai, nereceptiniai ir visai thumbup.gif Visada kišenėj turiu homeopat. Nervohel. Nežinau ar padeda, bet kai sučiulpiu- ramiau pasidaro.Gal tai įsitikinimas....

Manu, kad galima su tuo kovoti. Reikia imti save į rankas. Juk gyvas į žemę nelįsi mirksiukas.gif
Gerų Jums artėjančių švenčių. Ramybės 4u.gif
Atsakyti
Jo reik imti save i rankas, bet ka daryt jei neiseina. Ypac, kai vaistus geriu, pablogejo, visai nebesuprantu kas su manim daros g.gif
Atsakyti
Geriu relanium. jie tik 2 lt, bet super thumbup.gif padeda.
Sistemingai negeriu. Buna 1 tab per 3 men, buna po 1 tab 3 dienas is eiles. Tik kritiniu atveju.
Kai gydytoja paziurejo, kad pakelio metams uztenka (berods 20 tab), tai pasake, kad nuo tiek nepriprasi cool.gif
Atsakyti
o jie receptiniai?
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 12 07, 15:59)
baime ir nerimas tai du skirtingos ligos ,depresija taipat kitokia liga....nerimo negydant kiekviena diena vis labiau jautiesi ,o cia kad del kazko pergyveni tai cia nera liga ,nerimas  yra liga,nerimauti kiekvienas nerimauja del kazko tai dar nereiskia kad liga...ir nerimas ira nervu sistemos sutrikimas cia nepades B grupes vitaminai,o reikalingas normalus gydymas raminamais ir antidepresantais.... ax.gif

kai sirgau pirma karta galvojau kad man vezys nes visus organus skaudejo ,o arsiausiai tai skrandy,temperatura budavo pastoviai ,sirdis drebedavo ir kiti siptomai ,tada paaiskejo kada visa kuna issityriau nieko nerado ,gydytoja iskart  nusiunte pas psichiatra...ir kai pradejau gerti raminamus ir antidepresantus tada ziurau visas organizmas pradejo sveikti...

sveikute, man visi simptomai atitinka, taciau tu man buk gerute pasakyk ar tau taip smarkiai skaudejo skrandi kad as net atsilenkti negalejau, tase pykino ir aisku visi kiti skausmai tokie patys kuriuos tu isvardinai verysad.gif tad labai lauksiu tavo patarimo
Atsakyti