Įkraunama...
Įkraunama...

nerimas

QUOTE(evija2006 @ 2009 11 05, 18:00)
as norejau paklaust ar esat kuri nors gerus vanlafaksitina? man gydytojas nori ju israsyt bet jau bijau kokius vaistus ir begert nes nuo zolofto bei cymbaltos vos nenumiriau


oho, o tai kaip jie tave paveike, kad vos nenumirei? kokie pozymiai pasireiske? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dita555 @ 2009 11 05, 20:32)
oho, o tai kaip jie tave paveike, kad vos nenumirei? kokie pozymiai pasireiske? blink.gif



ir nuo cymbaltos ir nuo zlofto siaubingai pykino vemiau, o jau nerimas koks buvo tai nemoku apsakyt norejosi sienom lipt, ir isgerus ryte viena tablete visa nakti prasedejau lvoj nes nejo uzmigt, ir panikos pirepoliai viena spo kito kartojos
Atsakyti
QUOTE(evija2006 @ 2009 11 06, 11:25)
ir nuo cymbaltos ir nuo zlofto siaubingai pykino vemiau, o jau nerimas koks buvo tai nemoku apsakyt norejosi sienom lipt, ir isgerus ryte viena tablete visa nakti prasedejau lvoj nes nejo uzmigt, ir panikos pirepoliai viena spo kito kartojos


pradzioj AD gerimo visada viskas suaktyveja labai labai. iki mirties dar toli buna tikrai smile.gif man irgi pradioj nuo cipralex sienom norejosi vaikscioti, rodes sirdis tuoj plis is vidinio skausmo ir nerimo. Baisu prisimint, net asaros akyse kaupiais nuo tokiu prisiminimu
Atsakyti
QUOTE(brigitauskas @ 2009 11 06, 12:35)
pradzioj AD gerimo visada viskas suaktyveja labai labai. iki mirties dar toli buna tikrai smile.gif  man irgi pradioj nuo cipralex sienom norejosi vaikscioti, rodes sirdis tuoj plis is vidinio skausmo ir nerimo. Baisu prisimint, net asaros akyse kaupiais nuo tokiu prisiminimu



o nuo ko tu geri antidepresantus, man ai yra nerimo ir panikos priepoliai tai dabar bandysiunuokitos savaites gert venlafaksitina, siaip esu gerus remerona jokiopsalinio poveikio nejauciau isskyrus miegustuima bet tai palygint niekis ka jauciau nuo kitu, ir per kiek laiko tau praejo ta siaubinga busena?
Atsakyti
QUOTE(evija2006 @ 2009 11 06, 11:43)
o nuo ko tu geri antidepresantus, man ai yra nerimo ir panikos priepoliai tai dabar bandysiunuokitos savaites gert venlafaksitina, siaip esu gerus remerona jokiopsalinio poveikio nejauciau isskyrus miegustuima bet tai palygint niekis ka jauciau nuo kitu, ir per kiek laiko tau praejo ta siaubinga busena?



as jau nebegeriu keturis menesiu, dabar geriu magni papaildomai. o geriau nuo nerimo, panikos ataku. ir dabar dar uzeina, tik ne taip gal baisiai. nors paskutine savaite sita neaiski man labai.
Atsakyti
QUOTE(brigitauskas @ 2009 11 06, 13:33)
as jau nebegeriu keturis menesiu, dabar geriu magni papaildomai. o geriau nuo nerimo, panikos ataku. ir dabar dar uzeina, tik ne taip gal baisiai. nors paskutine savaite sita neaiski man labai.

o siaip po kiek laiko dingo tie pasaliniai AD pozymiai,kada psijutai geriau, ir isvis kai gerei geriau buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evija2006: 06 lapkričio 2009 - 13:36
QUOTE(evija2006 @ 2009 11 06, 14:36)
o siaip po kiek laiko dingo tie pasaliniai AD pozymiai,kada psijutai geriau,  ir isvis kai gerei geriau buvo?


man tai tik po kokių poros mėnesių praėjo, o pirmą mėnesį tai tikrai paūmėjimas buvo
Atsakyti
QUOTE(evija2006 @ 2009 11 06, 14:36)
o siaip po kiek laiko dingo tie pasaliniai AD pozymiai,kada psijutai geriau,  ir isvis kai gerei geriau buvo?


man po savaites kazkur pagerejimas buvo, isnyko nerimas, paskui po kazkur triju menesiu atkritis buvo, ir karts nuo karto uzeidavo bangos tokios, bet jau lengvesnes. as jeigu tik nerimas uzeina zliumbiu, man palengveja, plius psichoterapija lankau, tai ten ismoke ji atselinant atpazinti ir nusiraminti, nors va dabr jau savaite kaip nakciai geriu lorafeno, nes pilnatis kazkipa blogai veikia, i vakara neramu darosi g.gif magni dar geriu trecias menuo jau, sako jis labai gerai irgi nuo nerimo.
Atsakyti
Sveikutes, pries nestuma man irgi buvo nerimas, gydziausi AD, geriau paroxetina su clonazepamu, tada jauciausi kaip naujai gimus, dabar kaip pagimdziau vel nori jis man kabintis, bet as nepasiduodu, pasikalbu su psichologu ir padeda turputi. Labai puikiai suprantu kaip jus jaucites mirksiukas.gif
Atsakyti
as kol geriau vaisytus, man viskas buvo gerai. ir po to kokius 3 men gerai buvo, bet pastebejau, kad dabar menkiausias nesklandumasmane vel nerviskai veikia. jau pradedu nebemiegoti naktimis. reiks vel i vaistukus kibti, nes be ju nebegaliu normaliai gyventi. doh.gif
Atsakyti
sveikos,
man irgi vel prasidejo visi "grazumai", vakar nuo pat ryto nerimas sirdy jautesi, paskui jis tik stiprejo stiprejo, ir taip visa diena, biski nuslusta, vel stipreja, savijauta baisi, nakciai isgeriau lorafeno issimiegojau, bet siryt vel ramiai negaliu buti, isgeriau dabat tranxene 5mg tai ramina jauciu, bet labai apsvaigina jis. skambinsiu gydytojui ziuresiu ka cia toliau daryti g.gif
Atsakyti
labas visoms,

pasirodo ne man vienai , taip yra. ir aš be AD jau 5 mėn , bet viskas kartojasi, nesinori vėl prie AD sugryžti, nors jei taip ir toliau PA tęsis reikės. Aš tai labaiusiai bijau AD šalutinio poveikio. Juos gėriau 4 metus ir buvau naujai gimusi, kai pasibaigė visi stresai, tada po pusmečio nutraukiau, bet... tai kartojai , o gal čia kaltas ruduo. Ir aš pradėjau gerti magnį, b grupės vitaminus. gal su jonažole reiks kažką nusipirkt, kaip manot, ar padėtų? Kai jaučiu kad užeina PA geriu nervoheel, ypsiloheel, sedatif, nes homeopatiniai, žiūriu kad padeda ne ką blogiau nei chemija, nors visada turiu po ranka ir lexsitonilio, jei prireiktų.
Atsakyti