Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(vida777 @ 2010 12 19, 20:02)
kinietiskos nuodingos, gyvos apipurkstos chemikalais, reiskia reikia puosti egle lauke ir tada bus visos problemos issprestos  lotuliukas.gif  .

reikia lietuviska pirkti tongue.gif kokie mieli kalediniai rupesciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(michele @ 2010 12 19, 18:53)
Daug labai priklauso ir nuo norimu uzuolaidu modeliuko


As manau bus viena uzuolaida parista is sono is sunkios medziagos. Dvi bus per daug.
Gal dar lengvos baltos iki palanges. g.gif

Kazkas tokio. tik kitokio biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 12 19, 19:14)
As manau bus viena uzuolaida parista is sono is sunkios medziagos. Dvi bus per daug.
Gal dar lengvos baltos iki palanges.  g.gif


Jei ta uzuolaida tik dekoratuvumui, tai tokio plocio uzteks ( mano virtuves langelis ir uzuolaida butent tokiu matmenu kaip tu paminejai), bet jei noresi langa uztraukti - 1,37m tikrai mazai, nes ir uztraukta uzuolaida turi tureti klostes, o ne kaboti lygiai, kaip paklode smile.gif
3m ilgis paristoms - pats tas.
Del tos lengvos baltos uzuolaideles iki palanges - labai svarbu kokio modeliuko ji bus, kad nesigautu kaip su tuo sedmaisiu mirksiukas.gif

Man kilo toks klausimas - jei jau issirinkai/perki uzuolaideles, tai sienos jau isdazytos, ar dazysit veliau ir derinsites prie uzuolaidu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2010 12 19, 20:00)
Jei ta uzuolaida tik dekoratuvumui, tai tokio plocio uzteks ( mano virtuves langelis ir uzuolaida butent tokiu matmenu kaip tu paminejai), bet jei noresi langa uztraukti - 1,37m tikrai mazai, nes ir uztraukta uzuolaida turi tureti klostes, o ne kaboti lygiai, kaip paklode smile.gif
3m ilgis paristoms - pats tas.
Del tos lengvos baltos uzuolaideles iki palanges - labai svarbu kokio modeliuko ji bus, kad nesigautu kaip su tuo sedmaisiu mirksiukas.gif

Man kilo toks klausimas - jei jau issirinkai/perki uzuolaideles, tai sienos jau isdazytos, ar dazysit veliau ir derinsites prie uzuolaidu g.gif


Sienos bus baltos. Uzuolaidas dar tik ziurineju, radau labai grazu audini ir labai nebrangiai. Uzuolaida bus dekorativine, nes tamburas. O balta tai jauciu bus romanete galll

Ka radau nete:


user posted image

user posted image

Gal tokia galima padaryti, ka manote:

user posted image
Papildyta:
Ech neturiu ka as veikti biggrin.gif

Kokia medziaga uzuolaidom graziau prie situ plyteliu sviesiu. Bus rudo dekoro. g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 12 19, 19:55)
Kokia medziaga uzuolaidom  graziau prie situ plyteliu sviesiu.

labai labai grazus audinys wub.gif .
Prie plyteliu labiau dera tamsesnes (man jos ir grazesnes), bet tada sienos jau turetu buti sviesesnes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 19 gruodžio 2010 - 20:20
As uz antras tamsesnes bigsmile.gif
Atsakyti
Man paciai tamsios grazesnes, bet kazkaip sviesios gal gyvesnes. g.gif



p.s. pabaigiam sita tema ir jau yra nauja NAUJA TEMA


ieskojau graziu paveiksleliu ,o radau gera straipsni. Rusiskai deja, bet tikrai geras :

Provanso stilius

is tos pacios operos :

Provanso virtuve BUTE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iriska: 19 gruodžio 2010 - 22:09
Man tai gražiau šviesi, jaukiau ax.gif
Atsakyti
Šviesi labiau prie širdies.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 12 18, 12:52)
Gal ta parduotuvė - Baldrovė?


Greičiuasiai taip (Laisvės pr. 77) drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti