Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

http://www.cavio.ro/colectii.htm

Akiai paganyti,per kolekcijas desinej pasivaiskciokit smile.gif
Atsakyti
Stai kaip naujai isigyti namai dekoro pagalba virsta savais ir pasipuosia Kaledoms newyear.gif :
user posted image
000054.gif
user posted image
000054.gif
user posted image
000054.gif
user posted image
000054.gif
user posted image
000054.gif
user posted image

Man visai patiko ir kai sienos buvo rudos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 17 gruodžio 2010 - 19:55
QUOTE(mamagabi @ 2010 12 17, 20:52)
Man visai patiko ir kai sienos buvo rudos smile.gif

wub.gif kaip grazu nors man irgi graziau ten kur sienos rudos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 12 17, 16:28)
Kodel galvojate ,akd  3+2+1 daug?
Mes 3 zmones + bent pora draugu jau 6. Kur juos susodinti ?
As aplamai galvoju apie 3+3+1 . Nes pas draugus yra toks variantas ir idealiai tinka. Svetaine musu 35kv.

Bet tie draugai juk negyvena, retkarciais tik reikes, galima pufiku pora turet ar sedmaisi koki numest reikalui esant, be to man , kaip seimininkei patinka sedet ant pagalveles, kai sveciai buna smile.gif Kam apsikraut baldais? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marcela*: 17 gruodžio 2010 - 19:58
QUOTE(Marcela* @ 2010 12 17, 20:58)
Bet tie draugai juk negyvena, retkarciais tik reikes, galima pufiku pora turet ar sedmaisi koki numest reikalui esant, be to man , kaip seimininkei patinka sedet ant pagalveles, kai sveciai buna smile.gif Kam apsikraut baldais?  blush2.gif


Ar isgirdau zodi "sedmaisis"? bigsmile.gif Ar jis svetaineje? bigsmile.gif
Cia juk klasikos ir provanso tema bigsmile.gif Tokiu dalyku (isskyrus vaiku kambari) negali buti, kaip ir plastikiniu roletu ant langu smile.gif
Tai butu nusikaltimas stiliui lotuliukas.gif

P.S. Pabandziau isivaizduoti Kaledu vakara su draugais musu svetaineje:
spragsi zidiny ugnis, dega zvakes ant dailiai paserviruoto stalo, draugai patogiai isitaise ant dailios sofutes, o as vidury (kaip priklauso seimininkei) su mini juoda suknele sedziu sau prasmukusi sedmaisyje, tik kojos su aukstakulniais kyso lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 17 gruodžio 2010 - 20:24
QUOTE(mamagabi @ 2010 12 17, 21:06)
Ar isgirdau zodi "sedmaisis"? bigsmile.gif  Ar jis svetaineje? bigsmile.gif
Cia juk klasikos ir provanso tema bigsmile.gif Tokiu dalyku (isskyrus vaiku kambari) negali buti, kaip ir plastikiniu roletu ant langu smile.gif
Tai butu nusikaltimas stiliui lotuliukas.gif

P.S. Pabandziau isivaizduoti Kaledu vakara su draugais musu svetaineje:
spragsi zidiny ugnis, dega zvakes ant dailiai paserviruoto stalo, draugai patogiai isitaise ant dailios sofutes, o as vidury (kaip priklauso seimininkei) su mini juoda suknele sedziu sau prasmukusi sedmaisyje, tik kojos su aukstakulniais kyso lotuliukas.gif


bet ir laki tavo fantazija biggrin.gif biggrin.gif

Nezianu ,gal as ir neteisi, bet man dideliame kambaryje turi buti ir baldu daug. Nesuprantu klasikoje minimalizmo ir tuscio kambario.
Atsakyti
QUOTE(Marcela* @ 2010 12 17, 21:58)
Bet tie draugai juk negyvena, retkarciais tik reikes, galima pufiku pora turet ar sedmaisi koki numest reikalui esant, be to man , kaip seimininkei patinka sedet ant pagalveles, kai sveciai buna smile.gif Kam apsikraut baldais?  blush2.gif

Mano seimoje 2+2 seimos nariai biggrin.gif galvoju apie 2 trivietes sofas, nes net nesuvokiu, kaip tarkime gyventi su 3+2 komplektais, nes bent jau vienas pusiau gulintis ant sofos tikrai atsiras, tai ka daryti likusiems 3? O jei draugai ateina, tai irgi juk norisi erdviau sedeti ir ne ant pufiku schmoll.gif
Vida777 varinatas su skirtingos paskirties kambariais labai zavus, bet viskas remiasi i pinigus. Tuos tris papildomus kambarius (svetaine, tv kambariuka, kambari rusyje berniuku sporto poreikiams patenkinti), reikia 1.pastatyti, 2.irengti, 3.apstatyti, 4.islaikyti (padideja apsildomo ploto). na ne visi gali sau tai leisti juk. Kazkaip tik nelabai supratau, kam aplamai tokiu atveju ta svetaine? g.gif Kambarys sveciams? g.gif Tada ar ne per didele prabanga irengineti kokia 20-30 kvadratu del ateinanciu sveciu? na tai nejungi jiems teliko, jei jau kvieti ne tv ziureti, nurenki bliudus su cipsais, o grazus pledukas vaizdo nesugadins, juk ju irgi labai graziu galima rasti wub.gif (nors siaip tai kam jis reikalingas, sildyma reikia tinkamai sureguliuoti ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 12 17, 21:32)
Mano seimoje 2+2 seimos nariai  biggrin.gif  galvoju apie 2 trivietes sofas, nes net nesuvokiu, kaip tarkime gyventi su 3+2 komplektais, nes bent jau vienas pusiau gulintis ant sofos tikrai atsiras, tai ka daryti likusiems 3?


Ir mes 2+2, bet as tarp tu likusiuju lotuliukas.gif , nes tas vienas ne pusiau, o pilnai gulintis ir jo ugis beveik 2m - tai trivietes sopkes kaip ir neber lotuliukas.gif
Reikia kruva foteliu pirkt, kad guletoju maziau butu lotuliukas.gif
user posted image

Oi nepykit uz bajerius, sedziu sau ir zvengiu, parklubde mane Kaledu karstine, oi parklubde megalol.gif
Linksmo ir Jums vakaro bei savaitgalio 4u.gif
Oi sprogsiu ir sienas aptaskysiu megalol.gif megalol.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 17 gruodžio 2010 - 21:11
Nu jo, iš tų tavo kablų sėdmaišyje besijuokdama, ištaškiau iš žabtų vyną ant monitoriaus lotuliukas.gif
Bet šiaip man turi būt ant lovos patogu ir išsitiest galėčiau, tai jau būtų kova už vietą jei dalintis reiktų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 12 17, 22:10)
Nu jo, iš tų tavo kablų sėdmaišyje besijuokdama, ištaškiau iš žabtų vyną ant monitoriaus lotuliukas.gif


Baikit, nes ir taip negaliu nustot lotuliukas.gif
O isivaizduokit dideli JUBILIEJU bigsmile.gif ir visos panos sedmaisiuose, o ju kablai aukstyn- tai jau beveik kaktusu giraite megalol.gif megalol.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 17 gruodžio 2010 - 21:22
QUOTE(mamagabi @ 2010 12 17, 22:22)
Baikit, nes ir taip negaliu nustot lotuliukas.gif
O isivaizduokit dideli JUBILIEJU bigsmile.gif  ir visos panos sedmaisiuose, o ju kablai aukstyn- tai jau beveik kaktusu giraite megalol.gif  megalol.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
penktadienis ir kaledos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2010 12 17, 22:22)
Baikit, nes ir taip negaliu nustot lotuliukas.gif
O isivaizduokit dideli JUBILIEJU bigsmile.gif  ir visos panos sedmaisiuose, o ju kablai aukstyn- tai jau beveik kaktusu giraite megalol.gif  megalol.gif

Na ir prisijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet uztai kaip gerai jei sedmaisis dar pailgas ir ju daug tai ir daug miegamu vietu gaunasi "nuluzusiem"sveciam thumbup.gif
Atsakyti