Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai vaizdeliai :)

Ne ne vien, tik jas ypatingai priziuret reikia, jos po kaledu numet lapus ir ilgai buna be ju, o pries kaledas vel atsiaugina ir jos is tikro nezydi, o tik ju lapai tokie ir netgi jos is tikro yra krumai. man pernai nepavyko jos islaikyt, nors ir sakaiciau kaip, bet .... sad.gif o va mamos kaimyne jinai sugeba jas islaikyt ir kitasi metai nauju neperka tas pacia naudoja. jas ten kazkaip puse metu reik patamsy saltai laikyt, bet sunki prieziura, kaip man tokiai tai neiimanoma, as neikaip nemoku daugaiu prieziuros reikalaujanciu geliu augint
Atsakyti
Šią Kalėdinę gėlę dar galima apipurkšt dirbtiniu sniegu, beje, Kalėdinę gėlę mano pažįstama irgi šlaiko ne vienus metus.Ir dar, mačiau kataloge geltoną Kalėdą blink.gif, ar kas matėt kitokią nei raudoną g.gif ?
Atsakyti
QUOTE (melagele @ 2004 11 18, 02:27)
QUOTE (Bella @ 2004 11 18, 01:39)


Melagėle, didelis tau AČIŪ clap.gif  už pagalbą. Tavo nuoroda tikrai pravertė, o be to ši svetainė ir taip verta susidomėjimo. Man ji be galo patiko. Taigi, jau šį kartą manau pasiseks teisingai nukreipti, tad jei kam įdomu - žvilgtelkite į Manoji kūryba . Šias puokštes labai paprasta padaryti. Taip pat drąsiai galite ir kritikuoti, nes gal kritikos dėka "kelsiu savo kvalifikaciją" wink.gif .Puokščių darymas man tik hobby, kurį prisimenu artėjant Kalėdom.

Tai kad ner uz ka blush-anim-cl.gif .Na o as tas nuotraukeles ir maciau.Ir dar syki patvirtinsiu labai grazu clap.gif thumbup.gif .Man butu labai idomu kaip ta pirma padarei?gaunasi kaip eglute , labai be galo grazu thumbup.gif

Dėkui už įvertinimą bis.gif Ech, laukiu, nesulaukiu Kalėdų. Jau dabar atsiraitojusi rankovės galvoju apie "gamybinius procesus".
Papasakosiu apie "eglutės pagaminimą". Pagrindui galima naudoti įvairiausių priemonių: tai floristinis oasis (skirtas sausom gėlėm), floristinis plastilinas, taip pat idealu vaikams pardavime skirtas kietėjantis molis, ar tai plastilinas. Paprasto plastilino nepatarčiau, nes nusaugoti sunku, tai į vieną pusę linksta, tai į kitą. Aš pati naudojau kietėjantį molį. Iš jo suformavau kūgišką figūrą. Po to plonu sluoksniu apdėjau samanomis, kad molis neprasišviestų. Įsmeigiau "kotą" ir į vazoną. Tokio pat molio įdėjau į vazoną. Vazono molį taip pat apdėjau samanomis. Na ir fantazija į valias: pirmiausia prismaigsčiau žalumynų (buksmedžio lapelius, eglės šakeles), o po to įvairiausios gamtos gėrybės (gilės, riešutai, dekoratyvioji raudona paprika, šermukšnio uogos ir t.t.). Štai taip. Nežinau ar suprantamai parašiau, nes pačiai atrodo paprasta, tik va išdėstyti sudėtingiau. g.gif Žodžiu mintis tokia - "pasigamini eglutę" ir belieka pagal skonį pasipuošti ją. Jei bandysite - parašykite kaip gavosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bella: 20 lapkričio 2004 - 02:05
QUOTE (lengvute @ 2004 11 19, 16:19)
Šią Kalėdinę gėlę dar galima apipurkšt dirbtiniu sniegu, beje, Kalėdinę gėlę mano pažįstama irgi šlaiko ne vienus metus.Ir dar, mačiau kataloge geltoną Kalėdą blink.gif, ar kas matėt kitokią nei raudoną g.gif ?

Tai,kad dabar beveik visose parduotuvese buna ir geltonu wink.gif
Atsakyti
Labai idomi tema ir grazios puokstes!!!
As kazkaip nesusikaupiu didelem puokstem. Greiciau darau kokius akcentus namams. Siemet zadejau ka grazaus is siaudu daryti g.gif paskaitinesiu jusu puslapiukas gal ka sugalvosiu wink.gif
Atsakyti
Mano pasiulymas tinka tik saltam orui ir manau nuosavu namu savininkem. g.gif Labai originalu - Kaledinis ledo vainikas. Reik guminio kokio vaikisko plaukiojimo rato, pekirpto isilgai pusiau, ar kazko panasaus, kas turetu vainiko forma. I forma neperkraunant ideti egliu sakeliu, sermuksniu uogu, kazko dar is savo fantazios...ir uzpilti vandeniu. Kai susals, nuimti forma, pakabinti lauke, ar kitoj lango pusej su pririsus kaspina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šviesa: 02 gruodžio 2004 - 21:48
Manau vieto molio galima naudoti ir gipsa.As kazkada ir dariau medelius.Dar grazi egle gaunas tik is samanu suristu kuodeliais prie vielos.Gamybos procesas tas pats kaip ir Quotes egles.
Papildyta @ [mergetime]1102196166[/mergetime]
Turiu keles nuotraukas,bet kaip jas prisegti?Padekit.....!!!! ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE (svajoklis @ 2004 12 04, 23:35)
Manau vieto molio galima naudoti ir gipsa.As kazkada ir dariau medelius.Dar grazi egle gaunas tik is samanu suristu kuodeliais prie vielos.Gamybos procesas tas pats kaip ir Quotes egles.
Papildyta @ [mergetime]1102196166[[b]*Bella rgetime] [/b]
Turiu keles nuotraukas,bet kaip jas prisegti?Padekit.....!!!! ohmy.gif

Svajokli. bandyk kaip ir aš pabandžiau. Melagėlė pasiūlė gerą interetinę svetainę www.webshots.com
Ten susikursi savo albumą ir mes visos galėsime pažiūrėti tavo darbelius. Labai lauktumėm. clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bella: 04 gruodžio 2004 - 23:44
QUOTE (šviesa @ 2004 12 02, 21:38)
Mano pasiulymas tinka tik saltam orui ir manau nuosavu namu savininkem. g.gif Labai originalu - Kaledinis ledo vainikas. Reik guminio kokio vaikisko plaukiojimo rato, pekirpto isilgai pusiau, ar kazko panasaus, kas turetu vainiko forma. I forma neperkraunant ideti egliu sakeliu, sermuksniu uogu, kazko dar is savo fantazios...ir uzpilti vandeniu. Kai susals, nuimti forma, pakabinti lauke, ar kitoj lango pusej su pririsus kaspina.

Jau bandau įsivaizduoti kaip tai turėtų puikiai ir iš tiesų originaliai atrodyti. Tik belieka apgailestauti, jog neturiu nuosavo namo. sad.gif
Atsakyti
Bella,bet i tuos nuotrauku tinklapius galiu foto ideti tik is fotiko.Arba as ko nesuprantu.Mano nuotraukos yra kompe.Kaip jas ideti?As esu del kompo beveik zalia,tik vartotoja.
Atsakyti
QUOTE (svajoklis @ 2004 12 05, 01:34)
Bella,bet i tuos nuotrauku tinklapius galiu foto ideti tik is fotiko.Arba as ko nesuprantu.Mano nuotraukos yra kompe.Kaip jas ideti?As esu del kompo beveik zalia,tik vartotoja.

Tikrai ne. Aš dėjau į šią svetainę (www.webshots.com) nuotraukas esančias maniškiam kompe. Ten tikrai ne iš fotiko. Pirmiausia reikia prisiregistruoti šioje svetainėje. Tada tau suteiks galimybę susikurti savo albumą ir galėsi persikelti savas nuotraukas iš savo kompo. Jei ko nors nesuprasi -parašyk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bella: 05 gruodžio 2004 - 21:22
Nesigauna man niekas. mad.gif Uzsiregistravau,atsisiunciau programa.Daeinu kur Uzrasas,kad pirmas mano albiumas.Ir viskas.Ismeta mano e-maila.ir praso eiti per ji.Nesusigaudau.Padekit.turiu jau apie 30 nuotrauku.O gal lengviau butu sukrauti tas nuotraukas i www.foto.lt? g.gif
Papildyta @ [mergetime]1102456167[/mergetime]
Jau nervas ima,niekaip nepavyksta.Kaip man ta galimybe suteiks,gal koki e-meila atsius?
Atsakyti