Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai vaizdeliai :)

QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 09 25, 22:35)
Šiemet nusprendžiau paskelbti karą prieššventiniam maratonui ir paskui apgailestavimams kad nieko nespėjau- ir nutariau pradėti ruoštis kalėdoms dabar, kad per adventą ir prieš šventes galėčiau ramia galva be realių rūpesčių tik gerti šventės dvasią, tik stebėti pasikeitusius žmones, vitrinas, lėtai, niekur neskubėdama pasinerti į dvasinius dalykus  rolleyes.gif

Taigi, pirmas darbas, nuo kurio nutariau pradėti- advento vainikas- nes jį kasmet planuoju daryti, bet niekad nespėju iki advento ax.gif

Šįmet esu užsibrėžusi dadryti santūrų- skaičiau straipsnį, kad advento vainiko nedera daryti puošnaus, nedera blizgučiai ir  eglės žaisliukai- pastarieji ant vainiko turi būti uždedami tik pasibaigus adventui, nes adventas reiškia ilgesį, laukimą.

Galva ūžia nuo idėjų tam vainikui- bet mano bėda, kad aš iš tos idėjų gausos nesugebu išsirinkti vienos- vis man norisi sutalpinti visas idėjas viename darbe, kol galiausiai nusprendžiu kad bus neskoninga ir perkrauta- tada vėl galvojimas kurią pasirinkti, kurių atsisakyti- ir dažniausiai per tai ir nepasidarau vainiko, nes galvojimas tęsiasi neribotą laiką blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Kaip nepasiduoti spalvų ir idėjų gausybės pagundai- šiemet taip noriu skoningesnio, "tikro" advento vainiko, išvengti kičo unsure.gif  blush2.gif -bet ir tos spalvos traukti pradeda, žaisliukų lizgesys- ir vis tiek būna kičas- juk jis toks patrauklus ir mielas, kaip žaidžiantis vaikas ax.gif ech, niekaip negaliu susitarti su savim pačia doh.gif  Ot sunku su tokiu būdu gyventi lotuliukas.gif

Su Advento vainiku nereiktų persistengti, jis turi būti santūrus. Dažniausiai daroma su trimis violetinėmis (simbolizuoja atgailą ir atsivertimą) ir viena rausva (simbolizuoja džiaugsmą prieš Kristaus gimimą) žvake, kurią reiktų uždegti paskutinę.
Tavo situacijoj daryčiau du vainikus: vieną adventui, o kitą Kalėdoms smile.gif Arba tiesiog tą adventinį gali papuošti Kalėdoms smile.gif Pradžioj bus šiek tiek santūriau, o vėliau pridėsi spalvų ir blizgesio smile.gif


Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Siais metais bus mano pirmas bandymas blush2.gif , gal seiminis gyvenimas taip nuteike rolleyes.gif , radau dar keleta nuotrauku
user posted image

user posted image

deja man nesigauna ikelt nuptrauku blush2.gif , tik nuoroda pavyksta

vainikai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful Life: 28 rugsėjo 2008 - 19:59
Kokios geros idejos, turetu but grazu rudeninis vainikas, juk jau lapai ivairiaspalviai ir kastonai ir giles. tikrai reiks uzsiimt.
Pernai kaledoms dariau visai paprasta vainika ant duru, supintu eglisakius apjuosiau siaudine girlianda, vidury kabejo zvaigzde is siaudu, gaila nenufotkinau ax.gif .O namuose tai nedarau as tu keturiu zvakiu, bo nemoku ju gerai pritvirtint, o keturiu zvakiu zvakidziu kazkaip ner g.gif Tai imu viena didele, kurios visam menesiui uztenka.
Atsakyti
Na įtvirtinti žvakes nesudėtinga- yra keli variantai- susirasti namuose kokių vitaminų buteliukų, ar šlangos galiukų- keturis, ir karštais klijais priklijuoti prie vainiko pagrindo- ir tai turi būti pirmas darbas- o vainiko pagrindas iš laikraščių ar oazės turi būti sukamas tik po to, jau aplink tuos stovelius- taip, kad tie stoveliai giliai giliai gaunasi į vainiką įsprausti- jokiu būdu ne ant viršaus juos reikia klijuoti. Jei šlangos galiukas ar vitaminų buteliukas perplonas žvakei- ne bėda- įkirpk jo šoną ir tvirtai įsprausk žvakę- tik tie buteliukai ar šlangos galiukai turi būti tokie netrumpi- maksimalaus aukščio- tik kad neišlystų iš vainiko ir nesimatytų- arba jei matosi- papuošti kuo galima.


o beje, jei oazėje darai- taigi žvakes gali iškart įsmeigti į oazę, jei plonos jos- ir tik tada pinti vainiką, smaigstyti šakeles- ir išeis gražiai aplink apipinti.

Be to, floristikos prekėse (pvz. Žalioje stotelėje , Shetelige )būna pirkti specialių laikiklių žvakėms, smeigti į vainikus skirtų - tokių mini lėkštelių, su smaigaliu, ar lankelis ant pagaliuko- kurie yra smeigiami į vainiką. Bet jei darysi vainiką iš kokių laikraščių, tai įklijuok į jį karštais klijais kokius indelius, į kuriuos įspraustumei žvakę- plonoms tinka visokių vitaminų, kai kurių vaistų buteliukai plastikiniai ar stikliniai, storoms kokios vienkartinės stiklinaitės, arba kad ir paprastos ketvirtainiškos kartoninės dėžutės- tik kad įsispraustų žvakė gana tvirtai- viršų indelių nukerpi, kad nekyšotų iš vainiko- ir labai patogūs lizdeliai žvakėms gaunasi- nepakrypsta ir neslankioja, visada tiesiai stovi. Tik klijų reikia nepagailėti, kad ukabinus vakę neatsiklijuotų nuo dugno tas buteliukas ir neišlūžtų.

Nors ir vidury pastatyti visai neblogai, kaip tu ir darai..
Papildyta:
Beautiful Life, labai faini visi 4u.gif

O pirmi du irgi tavo daryti?

-šaunuolė tu, kad bandai iš gyvų, kai žinai kad iki kalėdų tikrai nišsilaikys- aš irgi norėčiau iš gyvų šiemet- reiktų pasibandyti- bet kai žinau, kad vis tiek reiks perdaryt- tai tada užsimanau iš sausų ar dirbtinių pasidaryti ir psio- ale taip norisi nors vienais metais to natūralumo, apsieiti be kičo...
Papildyta:
Jei autorė nesupyks 4u.gif

Čia Beautiful Life darbeliai:


user posted imageuser posted imageuser posted image


Beautiful life- nueini į savo albumą ant savo nuotraukytės, atidarai jos didesnįjį variantą, kad visi matytų (erba jei nori mažesnįjį palieki), spaudi dešinį klavišą, spaudi properties ir nukopijuoji URL adresą- visą tą ilgą eilę, bet tik iki jpg (ir jpg įtrauki)- visa, kas už jpg- nereikia kopinti. Tada spaudi savo valdymo skydelyje (kur paprastai rašai naują postą) IMG, ir atidarytame laukelyje įpeistini tą nukopijuotą eilutę. Ir spaudi OK- viskas- skelbti žinutę mirksiukas.gif



URL adresas, kurį reikia nukopijuoti atrodo maždaug taip- svarbu kad jis pradėtų ir baigtųsi kaip čia -o į vidurį nesigilink:
http://images40.fotk.../images1-th.jpg
Kai jį nukopijuosi į savo skydo IMG laukelį- prie jo automatiškai atsidurs iš abiejų pusių po [img]- taip ir turi būti. Labai paprasta- sėkmės dalinantis su mumis gražiais vaizdeliais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 28 rugsėjo 2008 - 23:26

Nu žiūriu aš viena čia užsivedusi plepu su savimi lotuliukas.gif - ale dar įdėjau- man jie labai jaukūs (bet kiek girdėjau, tai tie lapai yra kažkuo supurkšti, kad standesni būtų ir ilgiau nedžiūtų- merginos floristikos temoje minėjo vadinamą dramblio odą- toks purškalas):

user posted image


user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 29 rugsėjo 2008 - 17:10
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 09 29, 00:08)
Beautiful life- nueini į savo albumą ant savo nuotraukytės, atidarai jos didesnįjį variantą, kad visi matytų (erba jei nori mažesnįjį palieki), spaudi dešinį klavišą, spaudi properties  ir nukopijuoji URL adresą- visą tą ilgą eilę, bet tik iki  jpg (ir jpg įtrauki)- visa, kas už jpg- nereikia kopinti. Tada spaudi savo valdymo skydelyje (kur paprastai rašai naują postą) IMG, ir atidarytame laukelyje įpeistini tą nukopijuotą eilutę. Ir spaudi OK- viskas- skelbti žinutę mirksiukas.gif



aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif uz issamu paaiskinima, o vainikai ne mano pinti blush2.gif , cia googleje rasti, as kazka panasaus noriu padaryti siais metais bigsmile.gif , vakar buvau parduotuveje Shetelige, kazkaip dirbtiniu eglutes sakeliu neradau, o vat oaziu formu ivairiu yra bigsmile.gif , prekyboje jau pasirode kaledine atributika (varpeliai, zaisliukai), labai graziu dalykeliu yra wub.gif ,tik vyras skubino, tai ir nespejau visko apziureti verysad.gif .
Atsakyti
Keista kad eglės šakelių Shetelige nėra blink.gif Dar nei vienų metų tokių nebuvo- nebent dar neatvežė, arba jau išpirko, bo ten moment kalėdinius atributus išperka- būna anplūdis žmonių kai juos atveža, po kurio nelieka prekių- kaip skėriai viską sunaikina lotuliukas.gif Nu bet gal dar neatvežė vis tik- jo, bendrai dar tik rugsėjis- matyt dar atveš spalio mėnesį, nes kasmet tuos pačius ten atveža, ir tų eglutės šakelių tikrai būna pasirinkimas- būtinai užsuk kai atveš šakeles- nes būna labai tikroviškų- eilinėse parduotuvėse nieko panašaus nebūna ax.gif Aišku, kuo tikroviškesnės, tuo brangesnės- bet kai tikroviškos, tai užtenka jų tik kai kur pamėtyti, o pagrindą daryti iš kokių kankorėžių ar gražių medių šakelių ax.gif



Atsakyti
labai smagu kad jusu vis daugiau pasisako.kai ka pasigaminsiu butinai idesiu parodyt
Atsakyti
O kokias eglišakes naudot ir iš kur jų gaut tikram vainikui? Nuvažiuot į mišką ir apgenėt egles? blush2.gif lotuliukas.gif Paaiškinkit man nesusipratelei 4u.gif
Atsakyti
pabandysiu sudeti is vieno puslapio nuotraukytes ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramčiukas: 02 lapkričio 2008 - 20:14
cia dar rudeniniai ax.gif

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Na labai gražūs tie vainikai, bet man labiau patinka advento vainikai, į kuriuos dar įstatomos žvakės, jie tokie kuklesni būna rolleyes.gif ir nereikia galvot, kaip čia prie tų durų pritvirtinus biggrin.gif
Atsakyti