Įkraunama...
Įkraunama...

The Twilight saga, 34 tema

Apklausa: Jei sutikčiau savo mėgiamą sagos aktorių, ką daryčiau (norėčiau daryti): (41 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Arti @ 2010 11 12, 08:23)
Pagalvojau...labai jau greitai jie kadrus Esmes saloj kepa..matyt is pirmo dublio viskas pavyksta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tai repeticijų gi nereikia hihihi.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 11 12, 09:23)
doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif liutas tai issisketes isdidus..ale avis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Pagalvojau...labai jau greitai jie kadrus Esmes saloj kepa..matyt is pirmo dublio viskas pavyksta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu neaisku neaisku, ka jie ten kepa ir kaip
Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif .Jau pirmosios naujienos is salos ir nufilmuota thumbup.gif . Piesiniai tai tikrai nupiesti thumbup.gif . O tas paveiksliukas su gyvunais tai lotuliukas.gif liutas tai puse bedos, avi pamaitinti pamirso hihihi.gif , o geriausei = gyvate, niekaip nesueina galai kaip taip gautis. Galejo jau geriau koki hidrida sulipinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Militukas @ 2010 11 12, 08:37)
O tas paveiksliukas su gyvunais tai  lotuliukas.gif liutas tai puse bedos, avi pamaitinti pamirso hihihi.gif , o geriausei = gyvate, niekaip nesueina galai kaip taip gautis. Galejo jau geriau koki hidrida sulipinti lotuliukas.gif

Ėriukas pamilo liūtą ir gavosi Renesmė - Nesė - Lochneso pabaisa.. 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2010 11 12, 08:40)
Ėriukas pamilo liūtą ir gavosi Renesmė - Nesė - Lochneso pabaisa..  4u.gif

Siaip sako Liutas pamilo eriuka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 11 12, 08:44)

Baisus tas "after" doh.gif tikiuosi zymiai grazesne padarys..nors gal del to, kad ir "before" man nelabai cia biggrin.gif
Atsakyti
va ka vakar vakare sededama pasidariau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
user posted image
nelabai kokie, bet kaip pirmi tai gan neblogai gavosi, tik sorry su tel fotkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 11 12, 08:47)
va ka vakar vakare sededama pasidariau  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

saunuole 4u.gif 4u.gif ziuriu visos jus cia auskaruojates biggrin.gif O as tai neisivaizduoju kokio paveiksliuko noreciau..Edva detis man kazkaip be rysio..Kristen dar berysiau..neisivaizduoju ju ant savo auskaru lotuliukas.gif as jauciu man labiausiai tiktu tiesiog pakruvintos plunksnos lotuliukas.gif lotuliukas.gif Auskarai su plunksnom dabar turi gilia prasme biggrin.gif Visos sergancios supras lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 12 lapkričio 2010 - 08:56
QUOTE(Arti @ 2010 11 12, 08:46)
Siaip sako Liutas pamilo eriuka biggrin.gif

gal ir sako.. bet kokiu atveju, tai abipusė meilė wub.gif lotuliukas.gif tongue.gif

QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 11 12, 08:47)
va ka vakar vakare sededama pasidariau

thumbup.gif thumbup.gif Manau, kad jie puikūs bigsmile.gif

QUOTE(Arti @ 2010 11 12, 08:55)
as jauciu man labiausiai tiktu tiesiog pakruvintos plunksnos lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif užtektų ir nepakruvintų 4u.gif

Tiesa, Arti, tavo fotiką sutaisė?
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif

Puikios naujienos wub.gif
Laukiamiause scena nufilmuota thumbup.gif thumbup.gif

Esmes saloj namas... bigsmile.gif wub.gif wub.gif pasaka wub.gif wub.gif

kosmanaftikiene, puikus auskarai.Dekupazas? wub.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 11 12, 08:39)
Labas rytas 4u.gif
Nu mergicos perskaiciau ka blush2.gif Nezinau kiek tai teisinga info, bet....
ATSARGIAI
Esmes sala.
Jis nuogas ir iki juosmens vandeny. Ji ima i rankas bikini. Rodo jos kojas. Bela, nuoga eina iki okeano, pasiziuri i menuli ir atsidusus sako...kaip grazu...Edvardas ziuredamas i ja atsako...labai...
Pirmi apsikabinimo kadrai....jis nesa ant ranku nuo kranto ja i namus...Rytas. Edvardas piktas. Bela tyrineja savo kuna ir ...grizta i nakties prisiminimus...apkabinimai...buciniai...ji atlenkus galva atgal...Edvardo kova pacio su savimi blush2.gif ...jos laimingas ir pasitenkines veidelis...sulauzyti baldai...


karsta.gif wub.gif karsta.gif wub.gif karsta.gif wub.gif yess.gif

QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 11 12, 09:47)
va ka vakar vakare sededama pasidariau  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
user posted image
nelabai kokie, bet kaip pirmi tai gan neblogai gavosi, tik sorry su tel fotkinta  smile.gif

Grazus bigsmile.gif Blem.. man ant kitu grazu.. bet pati nenesiociau.. nes stiliukas man ne toks.. schmoll.gif O gal tiesiog taip man tik atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2010 11 12, 09:09)
Tiesa, Arti, tavo fotiką sutaisė?

nea.. g.gif tiesa sakant jau nusibodo..neaiskus man tas meistrelis g.gif O ka? biggrin.gif nesakyk, kad tau mano fotkiu maza lotuliukas.gif
Atsakyti