Įkraunama...
Įkraunama...

The Twilight saga, 34 tema

Apklausa: Jei sutikčiau savo mėgiamą sagos aktorių, ką daryčiau (norėčiau daryti): (41 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 11 12, 10:24)
Aš tai apie tai mirksiukas.gif
Nu gi Belai pirmas kartas...kraujas tai turi būti biggrin.gif
O ir tu apie tai? g.gif  lotuliukas.gif
Ar tu ne apie tai? g.gif  biggrin.gif

Kai rasiau apie plunksnas tai ne apie tai galvojau biggrin.gif ..pirmiausiai pagalvojau apie kruvinas plunksnas ant virselio kur nupiestos..ir apie Edvos isdarkytas plunksnas..kai pamaciau tavo geda, tai jau tada apie tai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 11 12, 09:38)
nea.. g.gif tiesa sakant jau nusibodo..neaiskus man tas meistrelis g.gif O ka? biggrin.gif nesakyk, kad tau mano fotkiu maza lotuliukas.gif

Aha lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nežinau, kuris žodis užkabino, bet prisiminiau tavo HELOVYNĄĄĄĄĄ tongue.gif tongue.gif Laukiam, kol pataisys fotiką ir tavo Džeinę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2010 11 12, 10:31)
Aha  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nežinau, kuris žodis užkabino, bet prisiminiau tavo HELOVYNĄĄĄĄĄ  tongue.gif  tongue.gif Laukiam, kol pataisys fotiką ir tavo Džeinę biggrin.gif

ir mano Dzeine? g.gif Bet ar supranti, kad man reiks rengtis per nauja ir dazytis biggrin.gif gal palauk kito heloweeeno lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 11 12, 11:27)
Kai rasiau apie plunksnas tai ne apie tai galvojau biggrin.gif ..pirmiausiai pagalvojau apie kruvinas plunksnas ant virselio kur nupiestos..ir apie Edvos isdarkytas plunksnas..kai pamaciau tavo geda, tai jau tada apie tai lotuliukas.gif

Jooooooooooooooo biggrin.gif
Pagalvojau...su mano mintim visom tai matyt Naujosios Vilnios ligoninė laukia nesulaukia manęs lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 12 lapkričio 2010 - 10:44
QUOTE(Arti @ 2010 11 12, 10:33)
ir mano Dzeine? g.gif Bet ar supranti, kad man reiks rengtis per nauja ir dazytis biggrin.gif gal palauk kito heloweeeno lotuliukas.gif

tipo mūsų bėdos??? lotuliukas.gif tsakant pažadėjai, suteikei vilčių bigsmile.gif

QUOTE(Daiva41 @ 2010 11 12, 10:43)
Jooooooooooooooo biggrin.gif
Pagalvojau...su mano mintim visom tai matyt Naujosios Vilnios ligoninė laukia nesulaukia manęs  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif irnesakyk.gif aš irgi taip pagalvojau.. dėl to paskui ir pasakiau, kad ir tik paprastų plunksnų užteks lotuliukas.gif
Atsakyti
Sunkiai matos,bet..Kristen ikando Robui i ranka lotuliukas.gif

user posted image

Tas pats tik filmuke biggrin.gif
Cia
Papildyta:


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vesta:6: 12 lapkričio 2010 - 10:59
QUOTE(vesta:6 @ 2010 11 12, 10:58)

nu bet jau toookia ne vyriška ranka.. sakykim, kad pianisto doh.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
O tai kodel filmuos net 7 men? blink.gif Ka ten filmuot tiek laiko? g.gif
Kitus filmus traumpiau rodos filmavo? ane.. rolleyes.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Prancuzyte @ 2010 11 12, 12:09)
O tai kodel filmuos net 7 men?  blink.gif  Ka ten filmuot tiek laiko?  g.gif
Kitus filmus traumpiau rodos filmavo? ane.. rolleyes.gif

Jie abi "Brėkštančios aušros" dalis filmuos, tai matyt todėl taip ilgai biggrin.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
QUOTE(Daiva41 @ 2010 11 12, 08:39)
Labas rytas 4u.gif
Nu mergicos perskaiciau ka blush2.gif Nezinau kiek tai teisinga info, bet....
ATSARGIAI
Esmes sala.
Jis nuogas ir iki juosmens vandeny. Ji ima i rankas bikini. Rodo jos kojas. Bela, nuoga eina iki okeano, pasiziuri i menuli ir atsidusus sako...kaip grazu...Edvardas ziuredamas i ja atsako...labai...
Pirmi apsikabinimo kadrai....jis nesa ant ranku nuo kranto ja i namus...Rytas. Edvardas piktas. Bela tyrineja savo kuna ir ...grizta i nakties prisiminimus...apkabinimai...buciniai...ji atlenkus galva atgal...Edvardo kova pacio su savimi blush2.gif ...jos laimingas ir pasitenkines veidelis...sulauzyti baldai...


Net skaityti super wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 11 12, 09:17)
dar truputi namo foto  smile.gif

Kuo toliau, tuo gražesnis ir jaukesnis tas namukas man atrodo thumbup.gif

QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 11 12, 09:47)
va ka vakar vakare sededama pasidariau  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
user posted image
nelabai kokie, bet kaip pirmi tai gan neblogai gavosi, tik sorry su tel fotkinta  smile.gif

Labai gražūs thumbup.gif užburiantys thumbup.gif
Oi, išdykėlės nono.gif Apie sukruvintas plunksnas gossip.gif lotuliukas.gif
Atsakyti