Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija

QUOTE(merselle @ 2016 05 01, 13:50)
Kokias lauktuves verta parvesti is Lenkijos?  4u.gif

saldumynus ir alkoholi. O jei kalnuose busit, tai surius.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2016 05 01, 15:22)
Žubruvka - panašį į mūsų Trejas devynerias užpiltinė.
Senkač - šakotis kitoks nei mūsų, be spyglių, man skanesnis. Pjaustytais gabalais dažnai pardavinėja.
Wedel firmos šokoladas, saldainiai
Torunės meduoliai
Šiaip priklauso nuo regiono...



QUOTE(Alexandra.R. @ 2016 05 01, 15:29)
saldumynus ir alkoholi. O jei kalnuose busit, tai surius.


Aciu damos, esu dekinga wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal yra is cia kas buve Lenkijoj kokioj sanatorijoj - spa stilium kaip musu Druskininkuose sana Vilnius, Egle plius ax.gif Labai laukciau atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
Gal kas Lenkijoje plaukė baidarėmis? Pasidalinkite patirtimi, labai domina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adomke @ 2016 05 26, 15:29)
Sveiki, gal yra is cia kas buve Lenkijoj kokioj sanatorijoj - spa stilium kaip musu Druskininkuose sana Vilnius, Egle plius  ax.gif Labai laukciau atsiliepimu smile.gif


Nebuvau, bet girdejau gerus atsiliepus apie sanatorijus Busko Zdroj mieste.
Atsakyti
Sveiki. Planuojam ir mes su seima i siaures Lenkija. Buvau susidariusi marsruta, bet cia paskaicius susisuko galva. Ir neradau jusu atsiliepimu apie Szymbark (namas aukstyn kojom ir kosubu sodyba) - ar verta vaziuot? Taip pat Slowinski kopos prie Lebos. Internete raso, kad grazu, bet kaip is tikruju?
Atsakyti
QUOTE(bambambuzas @ 2016 06 14, 15:29)
Sveiki. Planuojam ir mes su seima i siaures Lenkija. Buvau susidariusi marsruta, bet  cia  paskaicius susisuko galva. Ir neradau jusu atsiliepimu apie Szymbark (namas aukstyn kojom ir kosubu sodyba) - ar verta vaziuot? Taip pat Slowinski kopos prie Lebos. Internete raso, kad grazu, bet kaip is tikruju?


Vakar grįžau iš to krašto. Keliavome visuomeniniu transportu. Iki Szymbarko nebuvome, pasitenkinome nameliu nogami do gory Wladyslawowo miestelyje. Čia namelis yra nedidukas, orientuotas daugiau vaikams, bet mums, suaugusiems, patiko ir dar labiau užsinorėjau pamatyti Šymbarko namuką. Bet kada nors... Manau, su vaikais Šymbarke turėsite ką veikti, nes ten, kiek domėjausi, ir kitų pramogų yra, ne tik namas.

Slowinski kopos prie Lebos. Patiko, nors iš anksto buvau susidariusi nuomonę, kad jos didesnės. Ar kažkur nepasukome, ar labai greit apėjome, bet dėl to jaučiau šiokį tokį slogutį. Mat tikėjausi jose praleisti vos ne pusdienį. Tačiau nuo kopų iki Leba grįžome pėsčiomis pajūriu, buvo labai smagus ėjimas, tad nuotaika pasitaisė.
Smėlio kopas matau nebe pirmą kartą, tad šios nepadarė kažkokio ypatingo įspūdžio. Yra didžiuliai smėlio kalnai ir plotai, tikrai verta užsukti. Aš turėjau per didelius lūkesčius turbūt
Atsakyti
Vot ir as mastau apie tas kopas. O lyginant su Kursiu nerija, tarkim Naglio kopa ar Parnidzio, tai prie Lebos jos didesnes? Metausi, nes tiek noriu pamatyt, bet speju, kaf fiziskai nespesim.
Ir dar mastau ar dienos Gdanske uzteks? Nera planuose muzieju, tik senamiestis, keletas izimybiu ir viskas.
Atsakyti
Del Gdansko gakiu atsakyt, senamiestis nedidelis, uzteks net ir pusdienio.
Atsakyti
QUOTE(bambambuzas @ 2016 06 14, 17:14)
Vot  ir as mastau apie tas kopas. O lyginant su Kursiu nerija, tarkim Naglio kopa ar Parnidzio, tai prie Lebos jos didesnes? Metausi, nes tiek noriu pamatyt, bet speju, kaf fiziskai nespesim.
Ir dar mastau ar dienos Gdanske uzteks? Nera planuose muzieju, tik senamiestis, keletas izimybiu ir viskas.


Lyginant su Nidos kopomis, Lebos įspūdingesnės man asmeniškai pasirodė. Nidos daugiau apaugusios augalija, o Leboje daugiau smėlynų, ištisas laukas ir kalnai smėlio. Tik tiek, kad kai pirmą kartą pamačiau Nidos kopas ir Mirusiąsias, jos buvo kažkas tokio nepaprasto. O dabar matytos Lebos kopos nors ir įspūdingos, bet jau kažkokio stebuklo nebuvo. Bet čia asmeniška, gal jums kitaip pasirodys.

Jei nėra planuose muziejų, pačiam Gdanskui dienos ar net gero pusdienio per akis. Ten tėra keletas pagrindinių įspūdingų gatvių. Aišku, perliukų galima rasti ir daugiau. Bet neiškant pavienių perliukų, pačiam senamiesčiui dienos tikrai per akis.
Mes anksti ryte atvažiavome, tai aplankėme netgi įtvirtinimus (fortus), paskui plaukėme į Westerplatte, paskui vaikščiojome gatvėmis. Ir žinoma, apšviestas senamiestis būtinas pamatyti.
Bet jei Gdansku laikysime visą Trimiestį, tai tada jau reiktų bent jau poros dienų. Man labai patiko Oliwa (apžvalgos bokštas, katedra, sodai prie katedros). Ėjimas pėsčiomis nuo Gdynia iki Sopoto buvo kelionės atradimu, kelionės vinimi.

Su laiku parašysiu pasakojimą į tinklaraštį, bet tas bus dar negreit.
Atsakyti
QUOTE(bambambuzas @ 2016 06 14, 15:29)
Sveiki. Planuojam ir mes su seima i siaures Lenkija. Buvau susidariusi marsruta, bet  cia  paskaicius susisuko galva. Ir neradau jusu atsiliepimu apie Szymbark (namas aukstyn kojom ir kosubu sodyba) - ar verta vaziuot? Taip pat Slowinski kopos prie Lebos. Internete raso, kad grazu, bet kaip is tikruju?

Lebos kopa nuostabi, traukinuku nuveza, galima ir pesciomis, jei be mazu vaiku nueit. Mes ryte buvom, tai zmoniu mazai, rojus man ten. Paskui jau gryzinejant daugoka zmoniu. Vaikai ciuozinejo nuo tos kopos, faina, grazu. Leboj ir Dinozauru parkas labai patiko, ne toks kaip pas mus prie Klaipedos, lenkia viskuo.

Namas apverstas, jei nebuve jokiam name apverstam, tai irgi ispudziai geri. As irgi i sita pernai nuvaziavau, bet paskui maciau ir kituose miestuose yra apverstu namu, pacioj Leboj, ir berods Jastrebia Gora maciau nuoroda, kad yra. Szymbarke ten toks kaip pramogų parkas, muziejus, kavinės ir pats namas. geru oru visur smagu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(bambambuzas @ 2016 06 14, 17:14)
Vot  ir as mastau apie tas kopas. O lyginant su Kursiu nerija, tarkim Naglio kopa ar Parnidzio, tai prie Lebos jos didesnes? Metausi, nes tiek noriu pamatyt, bet speju, kaf fiziskai nespesim.
Ir dar mastau ar dienos Gdanske uzteks? Nera planuose muzieju, tik senamiestis, keletas izimybiu ir viskas.

Uzteks Gdanske pilnai. Mes is ryto uzsukome, papusryciavome, pasivaiksciojome po senamiesti, krantinę apėjom, paklausėm gatvės muzikantų, pasisukome apzvalgos ratu ir i Sopota nulekem prie juros degintis, pavalgėm pavakarius kavinej, dar as HM uzsukau nuroviau kelis drabuzius. Apziurejom is lauko ta kreiva nama. Vakare nuvaziavom nakvot i Wladislawovą.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2016 05 01, 15:29)
saldumynus ir alkoholi. O jei kalnuose busit, tai surius.

iš gėrimų mano atradimas sau buvo obuolių sidras, nu nuostabaus skonio, nepalyginamas su tais chemikalais, kurie Lt parduodami, toks lyg būtų tkrai natūraliai suraugintos obuolių sultys, švelnus, nesaldus, kaip prieš 100 metų rodo per kinus gerdavo darbininkai atsigaivinimui. jis parduodamas 1 l stikliniuose buteliuose, ant etiketės toks gelsvas ar žalsvas medis pavaizduotas. tai pirksiu šiemet ir sau ir lauktuvėms
o dar lauktuvėm labai vežėm jų užpiltinę, vadinasi Soplica, yra įvairių skonių ir tarų. lauktuvėm ėmėm mažiukus butelius įvairių skonių. patys aišku irgi paragavom , labai patiko
Atsakyti