Įkraunama...
Įkraunama...

alkoholis

Aš dažniausiai nieko neišleidžiu, pastoviai gaunu dovanų arba lauktuvių iš įvairių Europos šalių. Keisčiausia, kad man, beveik nevartojančiai, žmonės labai mėgsta dovanot gėrimus su laipsniais blink.gif
Atsakyti
Alkoholio nevartoju, tad tam neišleidžiu nė cento.
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2014 03 08, 14:37)
Alkoholio nevartoju, tad tam neišleidžiu nė cento.


thumbup.gif


Ir jum nedovanoja nieks? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 03 08, 16:17)
thumbup.gif
Ir jum nedovanoja nieks? lotuliukas.gif


nedovanoja ir nebesiulo gert biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2014 03 06, 22:30)
per mėnesį?  blink.gif


o tai cia didele suma? man atrodo, kad normali g.gif mes per sventini/gimtadienini menesi galim ir dvigubai tiek nusipirkti(o jei pasitaiko geros akcijos perkamiems gerimams, tai galiu ir pusmeciui ar metams nusipirkti, automatiskai suma isauga) smile.gif

butu didele, jei kalbetume apie cento vyna, pigiausia sidra ar alu ir degtine unsure.gif
bet jei perki brangesni vyna, sampana(o ne alitos ir pan putojanti marmala), gera viski ar padoru brendi, tai suma normali.
geriausia, aisku, visai nepirkti 4u.gif bet ne visada ar ne visiems tai iseina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2014 03 06, 22:30)
per mėnesį?  blink.gif


du buteliai konjako-ir voila,jau turit jus taip nustebinusia suma ax.gif
Atsakyti
Aš kaip nevartojanti tai neišleidžiu anei cento. Na nebent gimtadienis, tada perkam ko nors svečiams. Vyras geria alų, tai gaunasi kokių 10 Lt per savaitę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iveina: 10 kovo 2014 - 09:15
Vartojam labai mažai, tai kainos dzin biggrin.gif
Atsakyti
Brangus ir man visai net ne malonumas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylė. @ 2015 04 03, 13:50)
Brangus ir man visai net ne malonumas biggrin.gif

Pritariu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš jau ne vienerius metus visai nevartoju alkoholio jokiomis progomis,bet vos ne kas savaitgalį važiuodama pas tėvus,draugus ar dar kažkur vežuosi po butelį brendžio,šampano ir dar vermuto kokio.. Priklauso kur.. Tai kai pradėjau rašytis kiek perku "išgerti" kitiems,net neparagaudama.. doh.gif Nu bet kažkaip būtų nebegražu nieko nevežt.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylė. @ 2015 04 03, 13:50)
Brangus ir man visai net ne malonumas biggrin.gif

100% thumbup.gif

Nieko neišleidžiu,nevartoju smile.gif
Atsakyti