Įkraunama...
Įkraunama...

alkoholis

QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 01 14, 13:47)
Tai išlaidos fiksuojamos ir yra tam, kad pamatyt kiek išleidai, o ne kiek suvartojai. Aš galiu pirkt bet negert, o galiu ir nepirkt bet gert  biggrin.gif Pas mus įvairiai, būna mėnesių kai 0, o kai atostogos, kelionės ar šventės būna ir iki 30 eu.


Tai taip, bet čia kai kurios mačiau labai stebėjosi, kad kaip kai kurios daug geria ir išleidžia. Tai gal jos nedaug geria, bet geria brangius gėrimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2016 01 18, 00:34)
Tai taip, bet čia kai kurios mačiau labai stebėjosi, kad kaip kai kurios daug geria ir išleidžia. Tai gal jos nedaug geria, bet geria brangius gėrimus  ax.gif

arba brangiais gerimais privaisina svecius, o pacios menkai ir teisgeria.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2016 01 18, 13:02)
arba brangiais gerimais privaisina svecius, o pacios menkai ir teisgeria.


Irgi variantas.
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2016 01 18, 00:34)
Tai taip, bet čia kai kurios mačiau labai stebėjosi, kad kaip kai kurios daug geria ir išleidžia. Tai gal jos nedaug geria, bet geria brangius gėrimus  ax.gif


Rimtai tuo tikite? lotuliukas.gif Alkoholio vartojimo statistika netiksi ir per reidus supermamamyčių ir jų vyrų negaudo?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 01 19, 00:02)
Rimtai tuo tikite? lotuliukas.gif Alkoholio vartojimo statistika netiksi ir per reidus supermamamyčių ir jų vyrų negaudo?


Prie ko čia bendra statistika?

Jeigu aš perku šampaną moet už 30€ ir jį išgeriu aš išgeriu vieną butelį šampano. Jeigu Onutė perka 10 butelių Boscos ir juos išgeria, ji taip pat išleidžia 30€. Abi geriam, išleidžiam vienodą sumą, bet nevienodiems kiekiams.

Bet nu jo, vidutiniškai, mes abi išgėrėm po 5,5 butelio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2016 01 19, 00:33)
Prie ko čia bendra statistika?

Jeigu aš perku šampaną moet už 30€ ir jį išgeriu aš išgeriu vieną butelį šampano. Jeigu Onutė perka 10 butelių Boscos ir juos išgeria, ji taip pat išleidžia 30€. Abi geriam, išleidžiam vienodą sumą, bet nevienodiems kiekiams.

Bet nu jo, vidutiniškai, mes abi išgėrėm po 5,5 butelio  bigsmile.gif


Tai ką jūs išaiškinot, supratau ir seniau, kodėl pagalvojot, kad ne?

Todėl kad tokia realybė, kad tie patys žmonės, sm ne jokie nestebuklingi. Nemaža dalis vartoja dažnai ir nebrangius gėrimus.

Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 01 19, 01:10)
Tai ką jūs išaiškinot, supratau ir seniau, kodėl pagalvojot, kad ne?

Todėl kad tokia realybė, kad tie patys žmonės, sm ne jokie nestebuklingi. Nemaža dalis vartoja dažnai ir nebrangius gėrimus.


Tai ir as pilnai tikiu, kad kazkas geria daug, gal net per daug, todel ir daug isleidzia. Bet pasakiau kaip viena galima varianta, kuris tinka ir man. As galbut isleidziu daugokai, bet realiai as daug negeriu.
Atsakyti