Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

O man viena moteris patarė praustis "minkstu vandeniu".T.y i silto vandens nedideli kieki iberti siek tiek sodos smile.gif palaukti kol istirps (vanduo tada tikrai pasidaro idomus toks) ir apsiprausti smile.gif
Atsakyti
Pienlige yra ir mano palydove doh.gif
Isbandyti visi vaista, citrina, sodos tirpalai, viskas!
Faktas, kad tai nepagydoma. Bet kai 10m buvo keli paumejimai per metus, dar galejau gyvent, bent po gimdymo, baigus maitint, jau puse metu gyvenu su ziauriu niezuliu doh.gif Ginekologe siule isbandyt super vaista, berods austrijos gamybos, galima rast Rusijoj ar Baltarusijoj. Tai injekcijos, kuriu veiklioji medziaga privercia maksties lazdeles sekretuot daugiau rugsties, tada atsistato mikroflora ir grybelis pridusta.
Sian suzinojau, kad tos injekcijos virs 100lt kainuoja, tai gaila pinigu, kai rezultatas vel negarantuotas unsure.gif
Atsakyti
Man nepadėjo jokie kiti vaistai, o tik Loxemi berods. Ploviausi ir vandenuku ir pan... Pas gydytojus, pas kuriuos jau neinu liepė pirkti ir brangis vaistus, tai nepadėjo doh.gif O va šis buvo gerai, jis ir be recepto ir nėščiom galima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simuchiuke @ 2010 12 11, 21:34)
Man nepadėjo jokie kiti vaistai, o tik Loxemi berods. Ploviausi ir vandenuku ir pan... Pas gydytojus, pas kuriuos jau neinu liepė pirkti ir brangis vaistus, tai nepadėjo  doh.gif O va šis buvo gerai, jis ir be recepto ir nėščiom galima  thumbup.gif


Gal Lomexin? g.gif Nesciosiom galima visus vietiskai veikiancius antigrybelinius, siaip turetu ir ji tik su receptu pardavinet blush2.gif
Nu ne esme, mano ir jis bandytas, mano bandyti visi doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2010 12 11, 03:05)
Pienlige yra ir mano palydove  doh.gif
Isbandyti visi vaista, citrina, sodos tirpalai, viskas!
Faktas, kad tai nepagydoma. Bet kai 10m buvo keli paumejimai per metus, dar galejau gyvent, bent po gimdymo, baigus maitint, jau puse metu gyvenu su ziauriu niezuliu  doh.gif  Ginekologe siule isbandyt super vaista, berods austrijos gamybos, galima rast Rusijoj ar Baltarusijoj. Tai injekcijos, kuriu veiklioji medziaga privercia maksties lazdeles sekretuot daugiau rugsties, tada atsistato mikroflora ir grybelis pridusta.
Sian suzinojau, kad tos injekcijos virs 100lt kainuoja, tai gaila pinigu, kai rezultatas vel negarantuotas  unsure.gif

O pas kokia ginekologe lankotes, gal pas R. Ziobakiene?
Atsakyti
QUOTE(lijanka @ 2010 12 22, 23:53)
O pas kokia ginekologe lankotes, gal pas R. Ziobakiene?

Ne, pas Kanapeckiene ax.gif
O ka Zoibakiene rekomenduoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2010 12 23, 15:53)
Ne, pas Kanapeckiene  ax.gif
O ka Zoibakiene rekomenduoja? g.gif

Tas pacias injekcijas, sako,kad labai gerai padeda jos.
Atsakyti
QUOTE(lijanka @ 2010 12 26, 18:10)
Tas pacias injekcijas, sako,kad labai gerai padeda jos.


Gal tada verta isbandyt g.gif
Atsakyti
Gal galit atsakyt ar man pienlige: niezti, truputi persti, yra baltos demeles, ant mazuju lytiniu lupu (gleivineje). jos nei spuogiukai, nei apnasos, nusivalo sunkiai, bet nusivalo. isskyros tasios, gimdziau pries 7 sav. labai prasau jei zinot, ar yra kam taip buve atsakykit.
Atsakyti
Simptomai
„Deginimo" pojūtis makštyje
Tirštos išskyros iš makšties
Makšties išskyros baltos, panašios į varškę
Makšties niežėjimas
Makšties perštėjimas
Išorinių lytinių organų patinimas
Opelės makšties gleivinėje
Negausus kraujavimas iš makšties
Skausmas šlapinantis

Daugiau: http://www.sveikas.l.../#ixzz1AZO0bdIl
Siaip tai siulyciau apsilankyti pas gine ir bus aisku tada.
Atsakyti
Seip jau ir tinkamas laikas butu po gimdymo apsilankyti pas daktare....
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2011 01 10, 01:13)
Seip jau ir tinkamas laikas butu po gimdymo apsilankyti pas daktare....


Kad jau buvau pas gine po gimdymo ir dar tada nesirgau, o dabar uzsiregistravus priims greiciausiai po menesio, tai kaip tiek islaukt g.gif manau pabandysiu kokius vaistus nuo pienliges, gal nepakenks, o gal ir pades
Atsakyti