Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(Solveiga84 @ 2011 01 10, 10:13)
Kad jau buvau pas gine po gimdymo ir dar tada nesirgau, o dabar uzsiregistravus priims greiciausiai po menesio, tai kaip tiek islaukt g.gif  manau pabandysiu kokius vaistus nuo pienliges, gal nepakenks, o gal ir pades

Jo ilgokai laukt. Gal pas kokia kita tada bandykit. Jei vistik pirksites vaistukus siulyciau Lomexin 200mg
Atsakyti
Sveiki. Man 18 metų susidūriau su problemėle. Panašu kad turiu pienligę... ir esu visiškai žalia.. Nežinau ką daryti, pas ginekologus labai bijau... noriu išgirsti patarimų ką galima pačiai padaryti...
Atsakyti
nieko-eik pas ginekologa, israsys vaistu, pati neissigydysi.o kodel bijai ? dar nebuvai ?
siaip galiu pasakyti-nera ko ten bijoti. as pati ilgai delsiau nueiti profilaktinio patikrinimo-kol neuzpuole moteriskos bedos-tada lekiau griudama, jau nebesvarbu buvo pas ka ir kaip, svarbu , kad tik pagydytu. jei delsi, bus tik blogiau. o anksciau ar veliau pas ginekologa vistiek turesi apsilankyt. 4u.gif
Atsakyti
keliauk pas gydytoja. didele jau esi.

pas mane klausimas. niekad nejauciau jokio diskomforto, ne deginimo ne isskyru kokiu keistu(kartais tik pagausedavo ju). tad apie jokia penglie minties nebuvo.bet karta nuejus pas ginekologe, rado ja. panaudojus zvakutes pasidariau vel tyrima - nieko nebeliko.
tai susimasciau - tai negi pienlige buna net be simptomu?(kad ji tuno kiekvienos moters organizme - zinau, bet aktyvuojas prie tam tikru salygu), tai kaip tada zinot kad ji yra? nes kas menesi pas ginekologe neprisivaiksciosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 12 sausio 2011 - 13:24
ziuriu as ne viena verysad.gif
beje, isskiros pas mane pastoviai, gan gausios ir baltos, yra ir kvapas nelebai malonus, prausiuos aciu devui ne kas pora valandu, o uztenka ryte ir vakare unsure.gif bet kai buvau pas gine, isgirdau tik tiek, kad isskiros pagausiejusios, bet jokios pienliges nera... g.gif
kas tada tai gali buti...
Atsakyti
Na aš kai pirmą kartą susidūriau su šita zaraza, pasidomėjus likau gerokai išgasdinta, nes visos kaip susitarę sakė, kad tai neišgydoma, kad teks priprast prie diskomforto ir pan smile.gif Bet tfu tfu tfu, jau pusę metų nebeturiu nieko panašaus:) Apsiėjau be gydytojo konsultacijos ir neveiksmingų žvakučių smile.gif Naudojausi senaisiais metodais, kuriais dar mūsų promočiutės gydėsi, nes dar nebuvo jokių pfizer ir kt firmų lotuliukas.gif Geriausias atradimas-bičių pikis thumbup.gif iki jo, bandžiau ir arbatmedžio aliejum teptis ir jo voneles ir pan., tačiau padėdavo tik kai užpuldavo toks niežulys, kad net verkdavau ir draugą prižadindavau blush2.gif ax.gif Paskui prisiminiau, kad turiuvaistinėlėj užsipylus pikio ir pradėjau darytis praplovimus su jo tirpalu.. ir ką jūs manot.. jau po 4 kartų ryte prabusdavau kaip slyva išsišiepus, nes jokių požymių ligos smile.gif Dėl visa ko, pradėjau valgyt jogurtus, gerti jogurto kapsules ir augintis pieno grybą ir naudoti jo kefyra profilaktinėms vonelėms smile.gif Išbandykit pikį-tikiu, kad padės ir jums 4u.gif
Atsakyti
Geriausias atradimas-bičių pikis thumbup.gif Prisiminiau, kad turiuvaistinėlėj užsipylus pikio ir pradėjau darytis praplovimus su jo tirpalu.. ir ką jūs manot.. jau po 4 kartų ryte prabusdavau kaip slyva išsišiepus, nes jokių požymių ligos smile.gif Dėl visa ko, pradėjau valgyt jogurtus, gerti jogurto kapsules ir augintis pieno grybą ir naudoti jo kefyra profilaktinėms vonelėms smile.gif Išbandykit pikį-tikiu, kad padės ir jums 4u.gif
[/quote]

labas 4u.gif mane ta velnio pienlige irgi kartas nuo karto kankina. ir kas tik neisbandyta, vaistu brangiausiu priraso ir tiek. gal gali pasakyt tiksliau kaip naudoti ir kaip pasiruosti to biciu pikio? 4u.gif
Atsakyti
Ir as noriu ta suzinot ax.gif kur jo isigyt?
Kaip darei voneles su pieno grybu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musik: 23 sausio 2011 - 23:22
QUOTE(aukse555 @ 2011 01 18, 09:50)
gal gali pasakyt tiksliau kaip naudoti ir kaip pasiruosti to biciu pikio? 4u.gif

ir man idomu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos! Panašu, kad ir mane pienligė užpuolė, pirmą kartą susiduriu su šiuo reikalu, tai pirmadienį drošiu pas ginę. Kol kas gydausi ramunėlėm ir darau arbatmedžio voneles, bent jau neniežti kurį laiką doh.gif
beje, gal žinot, ar sergant pienlige galima eit į baseiną, pirtį? jau senai buvom susiplanavę šį savaitgalį važiuot į vishy, bet dabar nebežinau kaip daryt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ievag @ 2011 02 03, 15:24)
Sveikos! Panašu, kad ir mane pienligė užpuolė, pirmą kartą susiduriu su šiuo reikalu, tai pirmadienį drošiu pas ginę. Kol kas gydausi ramunėlėm ir darau arbatmedžio voneles, bent jau neniežti kurį laiką doh.gif
beje, gal žinot, ar sergant pienlige galima eit į baseiną, pirtį? jau senai buvom susiplanavę šį savaitgalį važiuot į vishy, bet dabar nebežinau kaip daryt  unsure.gif

Nalabai galima.Nes pienligę iššaukti gali baseinai ir pirtys
Atsakyti
Labas rytas, as taip pat noreciau pasidalinti savo gydymo receptuku. Sirgau pienlige gal koki 10m, tai vis zvakutes Lomexin, ar dar kazkokias tabletes geriau. Bet mama pasake kad ir jai taip buvo ir kazkada lankesi pas kazkoki gydytoja Latvijoje tai buvo pries 30m ir jai pasake kad pienlige geriausiai isgydo kefyras suleistas i maksti. Tiek metu man buvo tiesiog slykstu, bet pabodo tas niezejimas ir nemalonus jausmas, tad pati ir pasidariau. Pirma karta dariausi 10dienu, o dabar per metus atsiranda apie 1karta tai susileidziu 3dienas ir as vel pamirstu ka reiskia sirgti. mirksiukas.gif Tikrai galiu pasakyti kad padeda ir kas norit pabandykit. Jei dar kokiu klausimeliu kiltu parasykit i az.
Linkiu sveikateles. thumbup.gif
Atsakyti