Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

[quote=Senmergiukas,2011 11 08, 19:53]
O čia kaip gyventi? Visai praėjo, praretėjo, ar simptomai sušvelnėjo?

Turejau mintyje, kad prareteja ir toks jausmas, kad galiu nemalonius pojucius kontroliuoti. Kai buna labai blogai visa diena geriu tik kefyra, garintas darzoves ir kita diena nurimsta visi knibzdejimai. Taciau man truksta valios ir po vyno taures ar geru vaišiu zymiai pablogeja. Taip ir vargstu.

Dar radau info, gal kam pades, gal bandysite kreiptis, pasidalinkit ka manote?:
"kandidozė tėra vienas iš medžiagų apykaitos sutrikimų pasireiškimų. Nėra prasmės gydyti antigrybeliniais vaistais – simptomas vėliau ar anksčiau sugįš, nes nėra pašalinta priežastis. Grybelis tėra pasekmė, o ne priežastis. Todėl yra vienintelis kelias – reguliuoti medžiagų apykaitą. Siūlome susipažinti su šiuo tinklapiu www.unimed.lt ir jei apsispręsite, galite pamėginti šią metodiką (yra adresas kuriuo reikia kreiptis) Ten, beje, užsiregistravus galima užduoti ir klausimus šia tema." g.gif
Atsakyti
Sveikutes, panelytes, noreciau Jusu paklausti, pas mane itariu, kad pries metus irgi buvo pienlige, buvau pas gine, ji israse zvakutes, na sunaudojau ir viskas. Siaip zinokit po to mylejausi tik pora kartu, bet nieko nebuvo. Dabar poilsiauju nuo to blush2.gif

Bet zodziu man pirma syki taip sureagavo ir bijau, kad gali pasikartoti, o gal ir ne.....tikiuosi labai...

Zodziu klausimas toks, man pries menesines kartais `ten" paniezti, bet tik pries menesines kelias dienas ir paskui vel ramu....siaip tai budavo beveik visada kiek atsimenu. Ar tas niezulys gali ka nors reiksti? Ar tai gali buti vienas is pienliges pozymiu? Nes siaip isskyros normalios, kvapu jokiu nera, viskas lyg ir ok.
Busiu dekinga, jei pasidalinsit savo nuomone
Atsakyti
QUOTE(Lialondra @ 2011 11 11, 16:01)
Sveikutes, panelytes, noreciau Jusu paklausti, pas mane itariu, kad pries metus irgi buvo pienlige, buvau pas gine, ji israse zvakutes, na sunaudojau ir viskas. Siaip zinokit po to mylejausi tik pora kartu, bet nieko nebuvo. Dabar poilsiauju nuo to  blush2.gif

Bet zodziu man pirma syki taip sureagavo ir bijau, kad gali pasikartoti, o gal ir ne.....tikiuosi labai...

Zodziu klausimas toks, man pries menesines kartais `ten" paniezti, bet tik pries menesines kelias dienas ir paskui vel ramu....siaip tai budavo beveik visada kiek atsimenu. Ar tas niezulys gali ka nors reiksti? Ar tai gali buti vienas is pienliges pozymiu? Nes siaip isskyros normalios, kvapu jokiu nera, viskas lyg ir ok.
Busiu dekinga, jei pasidalinsit savo nuomone


Aš irgi turiu nuolatinę paranoją/pasipergyvenimą, kad tokios ar kitos zarazos nesugrįžtu. Manau čia natūralu. Pagrindinis dalykas - stiprinti imunitetą ir galbūt profilaktiškai pagerti gerųjų bakterijų.

O tas paniežtėjimas.. Jeigu tik paniežtėjimas ir tik kelios dienos prieš mėnesines, nėra kitų simptomų, gali būti tiesiog pajautrėjimas tos vietos ir tada nuo bet kokio prisilietimo pasidirgina. O gal odai nelabai patinka kokie skalbimo milteliai ar dar kažkas? Tiesiog prieš mėnesines kūnas tampa jautresnis, tai ir jaučiasi kažkoks nepatogumas.

Aš manau, kad ne pienligė. Siūlyčiau stebėti save - kokius skalbiklius naudojate, ar apatiniai medvilniniai ar sintetika ir panašiai. O jeigu nepraeis niežėjimai - geriausia nueiti pas gydytojus. Kadangi ne chroninė, pasikartojanti, kelis metus kankinanti pienligė - žvakutėmis ir antigrybeliniais vaistais turėtų išsigydyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2011 11 10, 09:00)
Manyciau kad dar valosi po zvakuciu, isvalo visa sita nesamone, po keliu dienu turetu praeit. Bent jau taip yra buve man. Sekmes  mirksiukas.gif


Dekui 4u.gif

Man tik vat, idomu, kiek yra tos 'kelios dienos'. Nes paskutine zvakute naudota pirmadienio nakti. Dabar penktadienis - man koki karta ar du per diena 'islenda' skaidrios tasios isskyros su baltomis priemaisomis. Toks jausmas, kad tikrai makstis valosi nuo zarazos, bet ar gali taip ilgai valytis? g.gif Visu kitu laiku - makstis, ar kiek galiu matyti su veidrodeliu - svari. Nezinau ko imtis. Turiu dar penkias zvakutes [tokias pacias, kurias buvo gydytojas israses] ir kremuka - nezinau naudot ar geriau nereikia. Ar su kokiom medetkom apsiplauti ar geriau irgi nereikia.

Man, tiesa, nuo to uzdegimo vidineje lytiniu lupu puseje atsirado tokie spuogiuku ruozeliai ar kaip juos pavadinti. Gydytojas sake, kad nuo uzdegimo, neissigalvoju lotuliukas.gif Tai tas vis dar neisnykes. Gal cia irgi zenklas, kad dar neisgijau - ir naudot vis tik tas zvakutes?

Savaitgalis ateina, o as nezinau ar tiketis geriausio ar imtis priemoniu. Jeigu nepraeis meginsiu kita savaite vel eit pas gydytojus, bet ka dabar daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Steffany @ 2011 11 11, 16:02)
Aš irgi turiu nuolatinę paranoją/pasipergyvenimą, kad tokios ar kitos zarazos nesugrįžtu. Manau čia natūralu. Pagrindinis dalykas - stiprinti imunitetą ir galbūt profilaktiškai pagerti gerųjų bakterijų.

O tas paniežtėjimas.. Jeigu tik paniežtėjimas ir tik kelios dienos prieš mėnesines, nėra kitų simptomų, gali būti tiesiog pajautrėjimas tos vietos ir tada nuo bet kokio prisilietimo pasidirgina. O gal odai nelabai patinka kokie skalbimo milteliai ar dar kažkas? Tiesiog prieš mėnesines kūnas tampa jautresnis, tai ir jaučiasi kažkoks nepatogumas.

Aš manau, kad ne pienligė. Siūlyčiau stebėti save - kokius skalbiklius naudojate, ar apatiniai medvilniniai ar sintetika ir panašiai. O jeigu nepraeis niežėjimai - geriausia nueiti pas gydytojus. Kadangi ne chroninė, pasikartojanti, kelis metus kankinanti pienligė - žvakutėmis ir antigrybeliniais vaistais turėtų išsigydyti  4u.gif



Aciu uz pasisakyma...siaip jau paguodet mane smile.gif sintetikos nenesioju niekada, tik 100 proc medvilne, nes nekenciu sintetikos....o kad fobija del kazkokiu ligu, tai faktas, prisigalvojam kartais smile.gif bet kokiu atveju dekui uz patarimus..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Steffany @ 2011 11 11, 20:51)
Savaitgalis ateina, o as nezinau ar tiketis geriausio ar imtis priemoniu. Jeigu nepraeis meginsiu kita savaite vel eit pas gydytojus, bet ka dabar daryt?  g.gif


Oi, koks pažįstamas jausmas, kai nežinai, ką daryt, kad būtų geriau, ir nėra kas žino. Ir aš nežinau, ką protingo patarti.
Man irgi yra tos raudonos juostelės, chroniškos ligos ramiojoj stadijoj išskyros menkos (tik per veidrodį matau), balzganos, nėra tirštos, pasirodo tik ryte, po kokios valandos, kai atsikeliu. Ir nežinai, ar čia normalu, ar ne, ką tokioj stadijoj daryt, kad viskas pagerėtų galutinai.

Aš manau, kad žvakučių nereikėtų naudoti be gydytojo parėdymo. Logiškai mąstant, reikėtų kokios nors švelnios priemonės, kurią galėtum naudoti ilgai. Kaip ir tiktų pieno rūgšties ovulės, bet man nė velnio nepadėjo. Arba terpę rūgštinančios ovulės (atrodo, Vagi C vadinasi), bet man tik išgraužė viską. Arba arbatmedžio (jau nebeatsimenu pavadinimo) ar alijošiaus prpreparatą (Multi gyn), bet vienas nepadėjo, nuo antro mano išskyros pasidarė geltonos ir dvokiančios. Pradžioje esu į makštį medetkų arbatą klizmavusi, bet dabar manau, kad negerai dariau, išploviau ir geras bakterijas. Pačiai baisu, kiek visokių variantų esu išmėginusi, maniau, gal visko per daug, reikia nieko nedaryt. Nu irgi po ramios stadijos atėjo ūmi, kai jau nieko nedaryt nebegalėjau.

Geriausią efektą tokioje situacijoje man turėjo praeitą kartą tepliojimasis bičių pikio aliejuku. Na o šį kartą geryn procesas eina nuo tokios schemos: į vidų nelendu, pasipurškiu Octenisept purškaliuku (retinant, kai buvo blogai - tris kartus per dieną, paskui du, paskui vieną, dabar mėginu pereit prie kas antros dienos), pasiteplioju tepaliuku Larifan Ungo (irgi mažinu) ir bičių pikio aliejuku pradėjau tept, kaip pasiteisinusiu seniau. Ir vieną kartą per dieną išorę apsiplaunu medetkų arbata. Ir dabar esu toj stadijoj, kai išskyrų aptinku net ne kiekvieną dieną, kažkos lengvas niežuliuko šešėlis gal pravingiuja kelis kartus per dieną, o gal vaidenasi. Ir taip jau du mėnesiai. Žiūrėsim, ar manęs laukia sekanti ūmi stadija artimiausiu laiku, ar būsiu įveikusi tuos gyvulius ilgesniam laikui.

Aš tavo vietoje gal kokiu bičių pikio aliejuku pasitepčiau išorę arba medetkom apsiplaučiau, vidun geriau nelįsti. Nuo pikio (jei, aišku nesi alergiška bičių produktams) neturėtų būti blogiau, o bent jau psichologinis teigiamas poveikis bus. Ir nueik pas gydytoją, kai galėsi. Ir pasidalink informacija, ką išmintingo pasakys. Sėkmės mirksiukas.gif Mes laimėsim.
Atsakyti
Gal kam teko gerti tokius vaistukus Nystatin actavis arba Mycosyst?Ar kam padejo?Man po pirmo macmiror naudojimo atrodo lyg ir buvo kelias dienas geriau,bet ir vel degina ir isskyros kamuoja doh.gif Mano drauge vartojo Nystatin actavis ir sako kad jinai pagijo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donma: 12 lapkričio 2011 - 14:50
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 11 12, 13:29)
Oi, koks pažįstamas jausmas, kai nežinai, ką daryt, kad būtų geriau, ir nėra kas žino. Ir aš nežinau, ką protingo patarti.


Aš dėl Jūsų pagerėjimų turbūt džiaugiuosi labiau nei dėl savo 4u.gif Kuo dideliausios sėkmės taip pat ax.gif

Ačiū labai už patarimus. Žvakutes vis tik nusprendžiau palikti `ūmesniems` laikams. Pamenu, paskutinį kartą damušiau šitą zarazą pasisėdėjimais stiprioje juodoje arbatoje, tad, nors ir turiu medetkų, mėginu dabar porą kartų per dieną pakartoti procedūrą. Man gal netgi labiau padeda nei visos kitos vonelės mirksiukas.gif Į vidų nelendu, nenoriu pridaryti ko nors blogiau. Bičių produktams alergijos nesu pastebėjus, reikės gal pamėginti pasidairyti, gal surasiu vaistinėje. Gal ir tų gerųjų bakterijų reikėtų nusipirkti, bet vis nesumąstau - padės jos man ar pablogins situaciją. Paskutinį kartą [seniai čia jau] naudojau femigel - nežinau ar tiesiog nepadėjo ar pargražino visą `džiaugsmą`.

Apskritai tai jaučiuosi tikrai geriau. Vis dar manau, kad mano pienligę sukėlė KT, tai jas mečiau prieš beveik du mėnesius, naiviai tikiuosi, kad jau į pabaigą mano kovos. Nebesijaučia nei to kažkokio sunkumo ar sausumo ten viduje. Tik `pakarščiuoja`, ko pasekoje visur vaikštau tik su sijonu, taip džiugindama aplinkinių vyrų akių džiaugsmą bigsmile.gif lotuliukas.gif Niežulių ir perštėjimų išvis nejaučiu, tos išskyros dar bent šiandien kol kas nepasirodė. Sakiau lauksiu iki turbūt antradienio ir tada čiuošiu pas daktarus. Kad tik atrasčiau tokį, kuris kalbėtų man suprantama kalba lotuliukas.gif Tada ir išmintimi galėsiu pasidalinti.

Nekuklus klausimas, o kaip su smileysex.gif ? Aš, tiesa, neturiu dabar su tuo problemos, nėra vyro, nėra ir meilės žaidimų, bet vis tiek įdomu paliko, jeigu kartais atjotų princas ant balto žirgo, tai jeigu aš užsibūsiu tokioje neaiškioje `ramybės būsenoje` tai man princą stabdyt tektų ar nieko tokio? blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Donma @ 2011 11 12, 15:49)
Gal kam teko gerti tokius vaistukus Nystatin actavis arba Mycosyst?Ar kam padejo?Man po pirmo macmiror naudojimo atrodo lyg ir buvo kelias dienas geriau,bet ir vel degina ir isskyros kamuoja doh.gif Mano drauge vartojo Nystatin actavis ir sako kad jinai pagijo g.gif


Čia jau tokia loterija, kad sunku ką ir pasakyti. Vieniems vieni vaistai padeda, kitiems kiti. Ir nuo organizmo, ir nuo grybelio, ir nuo jį sukėlusios zarazos priklauso.

Tad gali būti, kad padės Nystatin, gali būt, kad ir nepadės. Mycosyst - pataisykit jeigu klystu, bet čia geriamas, fluconazolis jo veiklioji medžiaga? Jis antigrybėlinis geriamas vaistas - padeda,nors neretai išrašomas kartu su žvakutėmis kaip komplektas.

Jeigu vaistai nepadėjo - kuo nuoširdžiausiai siūlau apsilankyti pas ginekologą ir paprašyti išauginti pasėlį. Pamatys kas sukelia pienligę - išrašys atitinkamus vaistus, problemos nebekils ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Steffany @ 2011 11 12, 17:12)
Aš dėl Jūsų pagerėjimų turbūt džiaugiuosi labiau nei dėl savo  4u.gif  Kuo dideliausios sėkmės taip pat  ax.gif

Ačiū labai už patarimus. Žvakutes vis tik nusprendžiau palikti `ūmesniems` laikams. Pamenu, paskutinį kartą damušiau šitą zarazą pasisėdėjimais stiprioje juodoje arbatoje, tad, nors ir turiu medetkų, mėginu dabar porą kartų per dieną pakartoti procedūrą. Man gal netgi labiau padeda nei visos kitos vonelės mirksiukas.gif Į vidų nelendu, nenoriu pridaryti ko nors blogiau. Bičių produktams alergijos nesu pastebėjus, reikės gal pamėginti pasidairyti, gal surasiu vaistinėje. Gal ir tų gerųjų bakterijų reikėtų nusipirkti, bet vis nesumąstau - padės jos man ar pablogins situaciją. Paskutinį kartą [seniai čia jau] naudojau femigel - nežinau ar tiesiog nepadėjo ar pargražino visą `džiaugsmą`.

Apskritai tai jaučiuosi tikrai geriau. Vis dar manau, kad mano pienligę sukėlė KT, tai jas mečiau prieš beveik du mėnesius, naiviai tikiuosi, kad jau į pabaigą mano kovos. Nebesijaučia nei to kažkokio sunkumo ar sausumo ten viduje. Tik `pakarščiuoja`, ko pasekoje visur vaikštau tik su sijonu, taip džiugindama aplinkinių vyrų akių džiaugsmą  bigsmile.gif  lotuliukas.gif  Niežulių ir perštėjimų išvis nejaučiu, tos išskyros dar bent šiandien kol kas nepasirodė. Sakiau lauksiu iki turbūt antradienio ir tada čiuošiu pas daktarus. Kad tik atrasčiau tokį, kuris kalbėtų man suprantama kalba  lotuliukas.gif  Tada ir išmintimi galėsiu pasidalinti.

Nekuklus klausimas, o kaip su  smileysex.gif  ? Aš, tiesa, neturiu dabar su tuo problemos, nėra vyro, nėra ir meilės žaidimų, bet vis tiek įdomu paliko, jeigu kartais atjotų princas ant balto žirgo, tai jeigu aš užsibūsiu tokioje neaiškioje `ramybės būsenoje` tai man princą stabdyt tektų ar nieko tokio?  blush2.gif

Papildyta:
Čia jau tokia loterija, kad sunku ką ir pasakyti. Vieniems vieni vaistai padeda, kitiems kiti. Ir nuo organizmo, ir nuo grybelio, ir nuo jį sukėlusios zarazos priklauso.

Tad gali būti, kad padės Nystatin, gali būt, kad ir nepadės. Mycosyst - pataisykit jeigu klystu, bet čia geriamas, fluconazolis jo veiklioji medžiaga? Jis antigrybėlinis geriamas vaistas - padeda,nors neretai išrašomas kartu su žvakutėmis kaip komplektas.

Jeigu vaistai nepadėjo - kuo nuoširdžiausiai siūlau apsilankyti pas ginekologą ir paprašyti išauginti pasėlį. Pamatys kas sukelia pienligę - išrašys atitinkamus vaistus, problemos nebekils  ax.gif


Dekui uz info,man pienlige pirma karta gyvenime doh.gif gydytoja israse zvakuciu bet nepadejo,o jinai atostogose dbr,tai bandysiu Nystatin,o gal dar kokiu zvakuciu panaudot kartu? g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ateinu ir as savo istorija pasipasakot, sita tema jau keli menesiai kaip paskaitau. Besibaigiant vasarai, pajutau pirma karta gyvenime kazkoki niezuli, deginima. Paskaiciau internete visokiu patarimu, ka galima padaryti namu salygomis, pas gydytoja sakiau dar neisiu, gal praeis. Taigi dejau ramuneliu kompresus, stengiausi nebesideti kasdieniniu iklotu, dar dariausi apsiolovimus sodos tirpalu. Siek tiek viskas aprimo, maniau, kad jau viskas gerai bus. Erzino viskas-aptempti dzinsai, iprastas prausiklis intymiai higienai, iklotai, viskas, kas lieciasi kele niezuli, bet tas niezulys tik isoriskas buvo. Tiesa, pasikeite ir isskyros, atsirado tokiu mazu krisliuku, nors, kaip rasoma, i varske panasiu, tai taip nepasakyciau, bet pakito. Po menesio vel viskas atgryzo. Taip greit neturejau galimybes pas gydytoja nueit, tai teko kentet. Nuejus pas gydytoja, per apziura nieko nemate itartino, nelabai suprato, kuo as skundziuosi, kad tik isorinis niezulys, maksti nei persti, nei degina. Paeme tepineli. Atsakymas-Grybai (rasta). Israse Diflucan (flukonazolas) ir Lomexin zvakutes (3). Vien isgerus Diflucan kapsule, vakarop pagerejo zenkliai, net zvakuciu dar nepavartojus. Zodziu, dabar jauciuosi gerai, pasikeiciau nauju prausikli, nusipirkau vaikiska muila, iklotus bandau su anion juostele (kazin kiek cia teisybes ju gerume). Bet viltis mirsta juk paskutine smile.gif Tik kazko labai nebepernesu aptempu dzinsu, kazko mane jie dirgina. Taip ir likau nesupratus, ar man cia ta pienlige buvo, ar kas, nes gydytojas nekomentavo, tik pajuokavo-visada yra pirmas kartas smile.gif
Truputi neramu, kad nepasikartotų...
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2011 11 12, 16:33)
Dekui uz info,man pienlige pirma karta gyvenime doh.gif gydytoja israse zvakuciu bet nepadejo,o jinai atostogose dbr,tai bandysiu Nystatin,o gal dar kokiu zvakuciu panaudot kartu? g.gif


Jeigu jau taip labai norisi panaudot kartu kokias žvakutes be ginekologinės apžiūros tai mano manymum ypač jeigu pirmą kartą, tai turėtų padėti Lomexin [nepamenu veikliosios medžiagos] - viena arba trys. Aš kažkodėl visada labiau linkusi prie trijų, nors sako, kad esant lėtinei ar chroniškai pienligei labiau tinka trys, o jeigu ūmi - tuomet viena. Arba Clotrimazolio žvakutės [ar kitokiu pavadinimu bet veiklioji medžiaga vis tiek clotrimazolis]
Atsakyti
QUOTE(Steffany @ 2011 11 12, 15:12)

Nekuklus klausimas, o kaip su  smileysex.gif  ? Aš, tiesa, neturiu dabar su tuo problemos, nėra vyro, nėra ir meilės žaidimų, bet vis tiek įdomu paliko, jeigu kartais atjotų princas ant balto žirgo, tai jeigu aš užsibūsiu tokioje neaiškioje `ramybės būsenoje` tai man princą stabdyt tektų ar nieko tokio?  blush2.gif


Irgi problematiškas klausimas. Man kartais po smileysex.gif praėjus dviem dienom (visada dviem) prasidėdavo ūmi stadija, kartais jokios įtakos neturėdavo. Kažkur skaičiau, kad gleivinės "sužydėjimas" tuo momentu paskatina uždegiminius procesus. Kai būnu apimta baimės pabloginti padėtį ir ryžtingai nusiteikusi, griežtai reikalauju gumytės nuo pradžios iki galo tongue.gif , bet kartais numoju ranka. Ir vėl būna visaip.

Šiaip manau, esant galimybei, geriau pakentėt ir pagyvent išdidžioj vienatvėj. Bet tai čia galėtum pakentėt, jei žinotum, kad po savaitės ar mėnesio viskas bus gerai. O kai tai tęsiasi metais, tai gaudai tarpus tarp paūmėjimų ir viskas.
Papildyta:
QUOTE(everlasting♥ @ 2011 11 12, 15:33)
Tik kazko labai nebepernesu aptempu dzinsu, kazko mane jie dirgina. Taip ir likau nesupratus, ar man cia ta pienlige buvo, ar kas, nes gydytojas nekomentavo, tik pajuokavo-visada yra pirmas kartas smile.gif
Truputi neramu, kad nepasikartotų...


Pienligė buvo, jeigu rado grybų - jie yra tos nemalonios ligos sukėlėjai. Jeigu jauti, kad aptempti džinsai dirgina, tai ir dėk juos į apatinę lentyną neribotam laikui.

Na, o profilaktikai rūpinkis imunitetu ir žarnynu - gerų bakterijų kelis mėnesius pagerk, jogurtų ir kefyrų visokių kiekį padidink.
Sėkmės. Nebūtinai visoms ši bėda turi būti nesibaigianti, kaip pasaulinė revoliucija biggrin.gif
Atsakyti