Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

nežinau ar apie tai kalbėjot, gal verta pabandyti malavit
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 10 23, 13:13)
Jeigu kartojasi - beveik garantuotai yra. Ten  ir tas pats balkšvagrybis gyvena, o jei gyvena jis, tai su visa žarnyno mikroflora ir rūgščių-šarmų pusiausvyra kažkas negerai, kad susidaro tinkamos sąlygos grybams bujoti. Tik pataisyti situaciją ne taip paprasta ir ilgai užtrunka.
Bet kuriuo atveju, padidinti jogurtų ir kefyrų kiekį savo racione bus į naudą.


ne man pienlige atsirado pirma karta,bet tuo paciu ir sustriekavo skrandis ir zarnynas,todel vat ir pasidare idomu ar nera tai susije,gydymui naudoju zvakutes kaip gydytoja ir sake o zarnyna teks eit ir ziuret g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2011 10 23, 15:37)
ne man pienlige atsirado pirma karta,bet tuo paciu ir sustriekavo skrandis ir zarnynas,todel vat ir pasidare idomu ar nera tai susije,gydymui naudoju zvakutes kaip gydytoja ir sake o zarnyna teks eit ir ziuret  g.gif


Gydo tik žvakutėmis, nes pirmas kartas, o ne chroniška, atsinaujinanti pienligė rolleyes.gif Skrandis būna,sustreikuoja ir dėl kitų dalykų.

Gali pamėginti pradžiai kokias jogurto kapsules pagerti.

O šiaip jeigu skrandyje yra grybas, ir stiprus, neretai išduoda liežuvis. Jeigu baltom dėmėm/apnašom sunkiai nusivalančiom apėjęs - tada verta ieškoti problemų ten. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Steffany @ 2011 10 23, 17:02)
Gydo tik žvakutėmis, nes pirmas kartas, o ne chroniška, atsinaujinanti pienligė  rolleyes.gif  Skrandis būna,sustreikuoja ir dėl kitų dalykų.

Gali pamėginti pradžiai kokias jogurto kapsules pagerti.

O šiaip jeigu skrandyje yra grybas, ir stiprus, neretai išduoda liežuvis. Jeigu baltom dėmėm/apnašom sunkiai nusivalančiom apėjęs - tada verta ieškoti problemų ten.  unsure.gif


Va,va liezuvis tai pabales doh.gif Geriu as ir jogurto kapsules,ir dar tepu daktarin geliu,cia tik pirmos dienos gydymo,bus matyt kaip viskas vyks toliau doh.gif
Dekui uz info ir patarimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donma: 23 spalio 2011 - 15:23
QUOTE(woman_L @ 2011 10 23, 11:54)
nežinau ar apie tai kalbėjot, gal verta pabandyti malavit


Kalbėjom. Kažkam padėjo, bet man perštėjimas nuo vienos vonelės paaštrėjo, tai daugiau nerizikavau.
Atsakyti
QUOTE(Steffany @ 2011 10 19, 22:30)
Kad ir kaip ten bebutu, dalinuosi kuo mane gydys:
Geriama tablete [fluconazolis] jam ir jai - po 1.
Ovule [Clindamicina 100mg] jai - 1.
Ovules+kremas [vartoti krema nuo pirmos gydymo dienos, o ovules po pirmosios ovules] [tinidazolis+miconazol] jai - 5ovules+20g kremo

Visoms - lengvo sveikimo  4u.gif


Gaivinu tema 4u.gif

Bijau prisisneketi, nes gydyma sitais mano minetais vaistais baigiau tik antradieni - bet man jau vaistu vartojimo laikotarpiu jautesi pagerejimas. ir likusi laika nejauciau kol kas nieko. Aisku, per anksti katuciu plot matyt dar.

Siandien turejau pasirodyti gydytojui, bet belaukdama susirgau doh.gif blush2.gif

Tai tuo paciu iskilo klausimas: visos visad pasirodot gydytojui po gydymo? Jeigu man, po sirgimo jokie pojuciai ir simptomai neislis, vis tiek nueiti pasitikrinti ar gyvent laimingai neieskant ligu? Nes man cia nepigus tie vizitai doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(woman_L @ 2011 10 23, 12:54)
nežinau ar apie tai kalbėjot, gal verta pabandyti malavit

Aš irgi daug vilčių dėjau į Malavit, važiavau į galą miesto, ieškojau tos parduotuvės kaip išprotėjus biggrin.gif Pirmą kartą ploviau viduj su praskiestu Malavit, tam kartui lyg ir padėjo, bet po dienos kitos vėl išlindo visi simptomai. Po to bandžiau dėti tamponiuką su neskiesto Malavit lašiukais, bet irgi nieko nepadėjo. Žodžiu, man nepasiteisino.
Atsakyti
Aš sugėriau 3 mėn. vaistų kursą, dabar pirmos mmm baiginėjasi, per kurias nebegėriau tabletės, labai tikiuosi ta bjaurybė nebepasirodys. Jei taip ir bus, pas gydytoją eisiu tik kitais metais profilaktiniam pasitikrinimui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Steffany @ 2011 10 16, 17:25)
O visus patinimus turbūt reikėtų mėgint apsiplovimais raminti: arbatomis, sodos tirpalu, tantum rosa milteliais, kalio permanganatu ir panašiais - perverskit šitą ar senesnę pienligės temą - ten tų patarimų milijonai  4u.gif


už tantum rosa man daug efektyvenė buvo medetkų arbata - net iš kart jaučiasi, kad lengviau pasidaro. be to, jeigu labai jau prastai, dažniau galima apsiplauti ax.gif o šiaip jeigu dažnai šita problema išlenda, reikia atidžiau prisižiūrėti ir dažniau lankytis pas ginekologę - nes grybas vis tiek susilpnina suardo įprastą atsparumą infekcijoms, tai reikėtų pasidaryti laikas nuo laiko ir tyrimą nuo ŽPV, ir pasinaudoti programa, kad nemokamai būtų atliekamas PAP http://www.gimdoskak...pap-tyrimas.htm
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2011 10 27, 21:23)
Aš irgi daug vilčių dėjau į Malavit, važiavau į galą miesto, ieškojau tos parduotuvės kaip išprotėjus  biggrin.gif Pirmą kartą ploviau viduj su praskiestu Malavit, tam kartui lyg ir padėjo, bet po dienos kitos vėl išlindo visi simptomai. Po to bandžiau dėti tamponiuką su neskiesto Malavit lašiukais, bet irgi nieko nepadėjo. Žodžiu, man nepasiteisino.



na tai nera cheminis preparatas ir poveikis gali buti tik panaudojus ilgiau, taciau ir jokio salutinio poveikio.
Atsakyti
QUOTE(woman_L @ 2011 10 28, 12:07)
na tai nera cheminis preparatas ir poveikis gali buti tik panaudojus ilgiau, taciau ir jokio salutinio poveikio.


Negaliu pasakyti apie šalutinius poveikius, bet kad gali būti neigiamas tiesioginis poveikis - faktas. Kai po dviejų mėnesių pertraukos (turint poros metų nepertraukiamos chroniškos pienligės stažo) vėl pajutau pamažu augantį gerai pažįstamą niežuliuką, nutariau pamėginti užkirsti ligai kelią Malavit vonelėmis. Cheminių vaistų savo nukankintam organizmui nenorėjau, taip ir mąsčiau, kad čia bus tas nekenksmingas variantas. Deja, po vonelės praėjus kokiam pusvalandžiui pradėjo perštėti truputį, už valandos - stipriai. Nieko nebedariau, po pusdienio viskas sugrįžo į pradinę niežėjimo stadiją ir toliau liga vystėsi pagal įprastą schemą.

Nenoriu pasakyti, kad vaistas blogas, čia mano organizmo reakcija tokia, kitoms gal padės. Tik sakau, kad ir šitas necheminis vaistas gali pakenkti, todėl bandyt reikia atsargiai, kaip ir visa kita.
Atsakyti
QUOTE(corolla @ 2011 10 28, 11:36)
už tantum rosa man daug efektyvenė buvo medetkų arbata - net iš kart jaučiasi, kad lengviau pasidaro. be to, jeigu labai jau prastai, dažniau galima apsiplauti  ax.gif o šiaip jeigu dažnai šita problema išlenda, reikia atidžiau prisižiūrėti ir dažniau lankytis pas ginekologę - nes grybas vis tiek susilpnina suardo įprastą atsparumą infekcijoms, tai reikėtų pasidaryti laikas nuo laiko ir tyrimą nuo ŽPV, ir pasinaudoti programa, kad nemokamai būtų atliekamas PAP http://www.gimdoskak...pap-tyrimas.htm



labutis visoms vargstančioms su šia bjaurastim. Prieš gerą savaitę ir mane buvo užpuolusi pienligė, tai labai neblogai suveikė paprastas Clotrimazolum GSK tepaliukas. Aišku vaistinėje kaip priedą davė LOMEXIN makšties ovules, vieną reikia įsidėti nakčiai. Tas tepaliukas tai tą tokį bjaurų perštėjimą nuėmė, aišku ne po vienos dienos...gal tik po kelių, bet jausmas ėmė tikrai gerėti. mirksiukas.gif Pabandyk gal padės ir tau. smile.gif
Atsakyti