Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(kaisa @ 2012 01 31, 11:28)
kažkada ilgai su natūraliu jogurtu ( net su irigatorium, tuo kur skirtas specialiai vidaus praplovimui)prausiausi, nepadėjo...bet gal išrūgos kitokį poveikį turi g.gif

išrūgos stipriau veikia. Jogurtas (jei specialus, tai ruoštas ilgesniam naudojjimui) gali būti mažai paveikus dėl sudėtyje esančių ilgą galiojimą garantuojančių medžiagų.
Vat paprastos išrūgos sugenda per 3 dienas. Aktyvokos ten bakterijukės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 31 sausio 2012 - 14:18
QUOTE(Dagnė @ 2012 01 19, 12:05)
Nebandžiau, nežinau, gal kam padės.

Makšties praplovimai česnako tirpalu.
Imti 1 česnako skiltelę ir ją susmulkinti į košelę. Užpilti 1,5 litro virinto vandens ir palaikyti kelias minute. Išmaišyti ir perkošti. Šį vandenį sunaudoti per vieną dieną. Gerai būtų derinti praplovimą česnaku ir sodos tirpalu: vieną dieną česnako vandeniu, sekančią sodos tirpalu. Jį paruošti taip: 1,5 litro virinto vandens ir 1 valg. šaukštas valgomosios sodos.

cia sitas tik laikinai doh.gif visko ir as bandzius ir sodom,kol atitaike daktare zvakute gaila nepamenu as to pavadinimo ten viena buna kaina apie 40lt kaip ranka nueme,aciu D sito brudo nera jau 4 beveik metai,o priestai katik nenaudojau nors imk uzpakaliu ark zeme blush2.gif
Sveikos
Atsakyti


Mane anksčiau labai kamavo pienligė, bet jau ilgą laiką nebėra thumbup.gif O atsikračiau labai paprastai:

*Nebedėviu stringų, tik paprastas kelnaites
*Jas perku tik medvilnines ir jokios sintetikos
*Niekada nebeprausiu makšties iš vidaus
*Kartą dienoj prausiuosi su imtymia žele, o jei tenka per dieną nueiti į dušą dar kartą - tik su vandeniu
*O jei jaučiu, kad kažkas nemalonaus, tai apsiplaunu su ramunėlėm arba natūraliu jogurtu
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Turiu ir as sita "malonuma" sad.gif vakar buvau pas savo gydytoja, prirase man vaistu visokiausiu, taip pat ir zvakuciu, vakar pirmaja ir panaudojau, is viso israse 8 dienom...ir tik dabar sove mintis i galva, kad uz poros dienu turiu susirgti mm unsure.gif Gal kas patars ka daryti??? Kaip testi gydyma? g.gif Gal kam yra taip buve...

Is anksto aciu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringainaitė @ 2012 02 01, 17:20)
Sveikos merginos smile.gif

Turiu ir as sita "malonuma" sad.gif vakar buvau pas savo gydytoja, prirase man vaistu visokiausiu, taip pat ir zvakuciu, vakar pirmaja ir panaudojau, is viso israse 8 dienom...ir tik dabar sove mintis i galva, kad uz poros dienu turiu susirgti mm unsure.gif  Gal kas patars ka daryti??? Kaip testi gydyma?  g.gif Gal kam yra taip buve...

Is anksto aciu smile.gif  4u.gif

Mane irgi buvo ištikusi tokia situacija, tai aš kelias žvakutes susidėjau prieš mm, o likusias po to kai pasibaigė. Taip ir gydytoja patarė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringainaitė @ 2012 02 01, 18:20)
Sveikos merginos smile.gif

Turiu ir as sita "malonuma" sad.gif vakar buvau pas savo gydytoja, prirase man vaistu visokiausiu, taip pat ir zvakuciu, vakar pirmaja ir panaudojau, is viso israse 8 dienom...ir tik dabar sove mintis i galva, kad uz poros dienu turiu susirgti mm unsure.gif  Gal kas patars ka daryti??? Kaip testi gydyma?  g.gif Gal kam yra taip buve...

Is anksto aciu smile.gif  4u.gif


sveika 4u.gif norejau paklaust-kiek ilgai tu turi sia liga, kokius pojucius neigiamus tu jauti (kaip si liga tau pasireiskia) ir jei gali, parasyk vaistu pavadinimus, kokius tau israse gydytoja...
Atsakyti


Vaistai, kuriuos išrašo manau daugeliu atveju priklauso nuo to ar už nekaikurių receptų rašymą gydytojai nekliūna procentų rolleyes.gif Man vienąkart išrašė žvakučių, kitą kart kitokių žvakučių plius tablečių. Vienąkart eilinį kartą nuėjus į vaistinę vaistininkė pasiūlė žvakučių, tablečių, miltukų apsiplovimui ir dar pompą su kuria reiktų plautis biggrin.gif Būtų manau ir dar ką nors pasiūlius, bet kažkaip nesusigundžiau tokiu prabangiu gydymu blush2.gif Nuėjau į vaistinę šalia ir gavau patarimą pasėdėti bliude su ramunėlėmis ir žvakučių malonia kaina smile.gif
Atsakyti
Sveikos dar karta smile.gif

pakalnutėL, ačiū, as taip pat galvojau taip daryti smile.gif

everlasting♥ as sita zaraza turiu pirma karta, apie tris dienas jauciau stipru niezejima ir deginima ten, noredavosi praustis kas 5 minutes doh.gif gydytoja tik paziurejusi iskart pasake kad jai aisku kas man rolleyes.gif israse vienkartine Diflucan kapsule, Clotrimazolum tepaliuka, teptis ryte ir vakare, ir dar Macmiror complex zvakutes 8, uz viska sumokejau apie 90 Lt doh.gif Siandien trecia diena ir kolkas jauciuosi labai gerai smile.gif

Gal isnyks ta bjaurybe rolleyes.gif Yra sansu, kad ji nebesikartotu??
Atsakyti
QUOTE(Neringainaitė @ 2012 02 02, 14:17)
Sveikos dar karta smile.gif

pakalnutėL, ačiū, as taip pat galvojau taip daryti smile.gif

everlasting♥ as sita zaraza turiu pirma karta, apie tris dienas jauciau stipru niezejima ir deginima ten, noredavosi praustis kas 5 minutes doh.gif  gydytoja tik paziurejusi iskart pasake kad jai aisku kas man  rolleyes.gif  israse vienkartine Diflucan kapsule, Clotrimazolum tepaliuka, teptis ryte ir vakare, ir dar Macmiror complex zvakutes 8, uz viska sumokejau apie 90 Lt  doh.gif  Siandien trecia diena ir kolkas jauciuosi labai gerai smile.gif

Gal isnyks ta bjaurybe rolleyes.gif  Yra sansu, kad ji nebesikartotu??


tai viskas aisku, vaistai tie patys....as irgi pirma karta sergu, tik tiek padariau klaida, kad ilgai liga uzdelsiau ir nenuejau pas gydytoja, o dabar niekaip neissigydau. Kenciu taip pat deginima ir niezuli, tiesa, atrodo, kad jau maziau. Mane gelbsti irgi Clotrimazolum tepaliukas, kol nueisiu vel pas gydytoja. Šiandien dar parašiau žolininkei Jadvygai Balvočiutei laišką, gal jinai koki stebuklingą mišinį užmaišys? g.gif Vartoju dar savavališkai tuos candida clear papildus, bet tikiu, kad tas homeopatinis gydymas greitų rezultatų neduoda, tai išvadų dar teks palaukti
Atsakyti
Everlasting, parasyk prasau ka ta zolinke Tau pasiulys 4u.gif
Man dabar ypatingai rupi bevaistiniai gydymo budai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2012 02 02, 16:46)
Everlasting, parasyk prasau ka ta zolinke Tau pasiulys  4u.gif
Man dabar ypatingai rupi bevaistiniai gydymo budai  bigsmile.gif



as turiu nuolat besikartojancia pienlige jau pora metu turbut.. karta i menesi buna, kartais stipriau kartais silpniau pasireiskia. pries tai vos ne visa laika ant vaistu: flukonazolio kiek isgerta doh.gif zvakutes visokios ir t.t.
tai gydytoja jau nebeskiria vaistu, dabar bandau stiprint organizma is vidaus, stebiu maisto itaka ir is zvakuciu panaudoju profilaktines tik pajautus simptomus. rezultatai kol kas labai nedziugina, bet bent jau kontroliuoju be vaistu unsure.gif
Atsakyti
Jei nestiprinsit imuniteto,mielosios,jokios žolės ar ,,burtai'' niekada nepadės.Leidžiate pinigus visokiems niekams, o imunitetas čia svarbiausia. 4u.gif Sėkmės....
Atsakyti