Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

[SIZE=1]
QUOTE(annushka @ 2012 01 30, 11:54)
Oi mergaites, nezinau kaip cia bus su tuo mano gydymu  biggrin.gif  Ivyko stebuklas, pagaliau pastojau  nestuke.gif  Tai jau dzin ir ta pienlige smile.gif Kad tik viskas gerai butu...
Pastojau kaip tik kai naudojau Gynocaps, sakau gal jie spermiukam padejo  bigsmile.gif
Nes visus 6 men. to laukem  ax.gif
[/SIZE

sveikinu su dziugia naujiena 4u.gif o pienlige dazna nesciuju palydove, tik jau atskiras gydymas, tai to negalima, tai ano. Dar zadejau klausti, koki tau gydytojas gydyma paskyre po tu tyrimu, bet turbut jau tuo nebesirupini smile.gif
Atsakyti
Rytoj vaziuoju atsiimti tyrimu rezultatu i ta dermovenerolog. klinika, pakalbesiu su daktare, parasysiu ka ji pasakys. Pas ginekologa zygiuoju penktadieni.
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2012 01 30, 12:39)
Rytoj vaziuoju atsiimti tyrimu rezultatu i ta dermovenerolog. klinika, pakalbesiu su daktare, parasysiu ka ji pasakys. Pas ginekologa zygiuoju penktadieni.



ok, lauksim naujienu, as irgi einu sia savaite, jeigu pateksiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo everlasting♥: 30 sausio 2012 - 10:45
QUOTE(annushka @ 2012 01 30, 10:54)
Oi mergaites, nezinau kaip cia bus su tuo mano gydymu  biggrin.gif  Ivyko stebuklas, pagaliau pastojau  nestuke.gif  Tai jau dzin ir ta pienlige smile.gif Kad tik viskas gerai butu...
Pastojau kaip tik kai naudojau Gynocaps, sakau gal jie spermiukam padejo  bigsmile.gif
Nes visus 6 men. to laukem  ax.gif


Sveikinu!

Aš galvoju, kad man irgi reikia nustot saugotis, o pradėt mėgautis... Pagrindinę bėdą išsigydžiau - e.coli šlapimo pūslėj (gydytojas sakė, kad tokie uždegimai jeigu įmanoma iki nėštumo privalo būti išgydyti, nes gali išsivystyti inkstų uždegimas). Labai pergyvenau, kad turiu mycoplasma (ir tikriausiai tebeturiu, nors dar laukiu rezultatų iš lab), nes maniau, kad čia ji kalta dėl mano pienligių ir pan... Bet ne iš vieno gydytojo girdėjau, kad bala jos nematė, nes bacila migruojanti ir gali pati dingt nei iš šio nei iš to smile.gif

Ech. Išvykstam į medaus mėnesį kaip tik (nepraėjo ir metai po vestuvių smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2012 01 30, 10:54)
Oi mergaites, nezinau kaip cia bus su tuo mano gydymu  biggrin.gif  Ivyko stebuklas, pagaliau pastojau  nestuke.gif  Tai jau dzin ir ta pienlige smile.gif Kad tik viskas gerai butu...
Pastojau kaip tik kai naudojau Gynocaps, sakau gal jie spermiukam padejo  bigsmile.gif
Nes visus 6 men. to laukem  ax.gif

Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites 4u.gif
Atsakyti
Nezinau ar sutapimas ar ne,bet mano viena drauge ilgus metus turejo pienlige ir kai susilauke savo pirmagimio jam taip pat buvo burnyteje pienlige,ir dbr jau jos vaikiukui du metukai o jinai visvien pienliges neisisgyde,nes kiek vaistu ir isgerta ir zvakuciu o va turi sita beda ir gyvena su ja blush2.gif sake ir makstis issausejo nuo visu zvakuciu reikia lubrikantu.....
Atsakyti
Na ka, mergaites - jau po vizito dermovenerologiniam, turiu rezultatus, siaip - sakyciau, ka ilgai kamoja grybai, ten apsilankyti verta, nieko aisku stebuklingo - gal tiesiog issamesnius tyrimus padaro. Tiesa, daviau vokeli
Man rado mielini grybeli, nedaug, bet sake yra. Padare taip pat vaistu jautruma tam grybeliui. Tuos vaistus jau buvau naudojus, bet gal reiketu ilgesnio kurso, nezinau - siaip as esu prie tu kurios mano, jog vaistais tos zarazos neisnakinsi. Reikia visa orgaznizma valyt doh.gif
Kadangi nescia, tai patare pirmus 3 menesius nieko nedaryti, stengtis taip gyventi su juo. Paguode, kad tai migruojanti zaraza, pati gali ir isnykti g.gif Pas mane kvapas yra, o tu gardranelu nerado g.gif Sake, gal ju nedaug buvo, todel galejo neaptinkti, o gal jau buvo mirstancios... Zodziu kaip ir visa pienlige - viena didele mistika...
Kol kas gyvenu taip - labai prisilaikau to maisto saraso, kuri viena SM buvo pateikusi, sakyciau man labai padeda. Geriu gvazdikeliu ir kitu zoleliu arbatas. Visiskai nevalgau saldumynu. Gal kazkiek reikalai ir pagerejo, labai bijau, kad nestumo metu nebutu paastrejimo, del to ir maista labai labai priziuriu, kad zarazai kuo maziau sansu butu.

Ir dar, ten pigiausiai Vilniuje galima pasidaryti tuos chlamidiju, ure ir mycoplazmu tyrima - uz tuos 3 tyrimus - 76 LT.
Siuntimas is savo poliklinikos nereikalingas toj klinikoj.

Atsakyti
Fantastinis būdas: paleisti bakterijas prieš bakterijas. Karvės reuginto pieno išrūgomis reguliariai (kasdien) apsiprausti. Pienligė pranyksta. (šimtametės liaudies medicinos patirtis. veikimą išbandžiau asmeniškai smile.gif )
Maistas svarbu. Svarbiausia- nemaitinti pienligės sukelėjų saldumynais.
Atsakyti
Is kur gavai isrugu ? Kaip jas paruosti ? Tik apsiplovimai is virsaus ar ir is vidaus ?
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2012 01 31, 10:17)
Is kur gavai isrugu ? Kaip jas paruosti ? Tik apsiplovimai is virsaus ar ir is vidaus ?

Išrūgas perku ūkininkų turgelyje. Kaime galima naudoti likusias nuo sūrių (rūgščių), varškės gamybos. Užtenka apsiplovimų iš viršaus. Paveiku.
Atsakyti
kažkada ilgai su natūraliu jogurtu ( net su irigatorium, tuo kur skirtas specialiai vidaus praplovimui)prausiausi, nepadėjo...bet gal išrūgos kitokį poveikį turi g.gif
Atsakyti