Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas

QUOTE(Sauliukas:) @ 2010 11 30, 12:56)
o apie kuria jurisprudencija kalbejot anksciau?  kuri nr? ir kas ten joje yra?

man rodos, kad apie konkretų jurisprudencijos numerį niekas nekalbėjo, tiesiog Vadapalo knyga taip vadinasi - Tarptautinė teisė: pagrindiniai dokumentai ir jurisprudencija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2010 11 30, 14:16)
Jo, ir man pas ji teks trecia karta apsilankyt... vis tempiu guma, ejau paskutini karta, nu atrodo viska zinojau, parasiau, ir gavau 4  verysad.gif o dar valstybini BT galvoju laikyt, visviena kalt dabar reikia.
O ka su tais romenais taip sunku dabar...as senokai laikiau, tai mokiausi tik is tos plonos knygeles melynos, ir is pirmo karto gavau 6, o dabar girdejau kazka ten sprendziat, oi baisu, ir is viso, kiek pastebejau anksciau kazkaip egzai eidavo lengviau, o kai nutraukiau studijas ir grizau dabar uzbaigti kazkaip nesiseka visiskai, skolu milijonas, nezinau ar siemet issikapstysiu as

As ir turiu daug skolu, bet sakiau siais metais , kol dar 3 kursas reikia visas jas susitvarkyti, nes 4-ajame jau reikes galvoti apie baigiamuosiuos, na bet gal pavyks 9 skolas ishsilaikyt doh.gif Vakar buvo spec. dalies egzaminas, tai siaubas nuejau nieko nesimokius, net kodekso neatsivertus , matysim kaip seksis. o dabar eisiu mokytis BT spe. pas Baranskaite doh.gif ***** reikia islaikyti kaip nors g.gif
Atsakyti
Gal ketvirtadieni kas i kompanija LT Konstitucines laikyt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besishypsanti @ 2010 11 30, 13:57)
1?  blink.gif  lotuliukas.gif  as dabar suku galva, ar surinkau 3,6 ir parase 4, ar surinkau 4,4, ir gavau 4?  lotuliukas.gif  nieko, as nesigrauziu, nes mokytis laiko mazai turejau, po darbo naktim skaitydavau. o mokytis beje, man idomu sita dalyka  ax.gif  tai iki gruodzio 13 dar pasimokysiu daugiau ir manau iveiksiu kaip nors  ax.gif  tik nesakykit, kad naivuole as  lotuliukas.gif


na stiprybės su Romėnai, o mano įmesti bendram pašte keli lausimukai nepadėjo?? ar jau visai kitokį testą duoda??,dar truputį paskaitysi ir tikrai įveiksi tuos Romėnus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2010 11 30, 12:41)
nu nezinau, manau semestro kaina, nes visada raso semestro kaina, 2000 uz metus cia mazai, bet uz sesija tai gana ir daug, mes tiek nemokame, buvo kita kaina kai stojome  biggrin.gif

Gal kas zinot atsakyma i si klausima? biggrin.gif Jei metams tai l.daug gaunasi.Kazkur 5400lt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2010 11 30, 14:49)
Gal kas zinot atsakyma i si klausima? biggrin.gif Jei metams tai l.daug gaunasi.Kazkur 5400lt. g.gif

Negali buti tiek daug
Papildyta:
QUOTE(Arija2003 @ 2010 11 30, 15:11)
Negali buti tiek daug

Specialiai paziurejau- ten juk parasyta metine studiju kaina smile.gif
Papildyta:
verysad.gif
QUOTE(saliutas @ 2010 11 30, 14:26)
As ir turiu daug skolu, bet sakiau siais metais , kol dar 3 kursas reikia visas jas susitvarkyti, nes 4-ajame jau reikes galvoti apie baigiamuosiuos, na bet gal pavyks 9 skolas ishsilaikyt  doh.gif  Vakar buvo spec. dalies egzaminas, tai siaubas nuejau nieko nesimokius, net kodekso neatsivertus , matysim kaip seksis. o dabar eisiu mokytis BT spe. pas Baranskaite  doh.gif  ***** reikia islaikyti kaip nors  g.gif

Tai gerai, kad dar trecias, o man 4 jau ir valstybiniai, apsileidau visiskai verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 11 30, 12:48)
sėkmės ir tvirtybės. abu kieti. profesorius tai  doh.gif kodeksą visą ir jo dalyko konspektus mokėkit mintinai, antraip nieko gero nebus. vyšniauskienė linkusi duoti kaupiamąjį balą, bet klausimus duoda tai wacko.gif, labai smulkius... aš asmeniškai verčiau dešimt egzaminų pas giedenį išlaikyčiau nei po vieną pas šitus du schmoll.gif


]o pas prof. kiek klausimu buna ir ar galima naudotis kokiais istatymasis?ar niekoum ir labai stebi?


O pas vysniauskiene atviri klausimai buna ar koks testas ir kiek tu klausimu?

Nes jau issigandau.


Raminta
Atsakyti
[quote=Arija2003,2010 11 30, 17:14]
Negali buti tiek daug
Papildyta:

Specialiai paziurejau- ten juk parasyta metine studiju kaina smile.gif
Tai gerai,nes jau buvau biski persigandus biggrin.gif Aciu.P.S.Sakykit,Riomeris yra tik Vilniuj?
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2010 11 29, 20:21)
nieks nepriima manes i ta bendra pasta  doh.gif
Papildyta:
padekit pasirinkti ka laikyti is siu dalyku
1 dalyka is:
religijotyra
lietuvos kulturos istorija
savivaldos teise
siuolaikine socialine filosofija

1 dalyka is:
teises informatika
penitencine teise

2 dalykus is:
viesosios nuosavybes igyvendinimas
bioetika
pasaulio teisines sistemos
lietuvos teisines ir politines minties istorija


Religijotyrą, jei pas vyrą tokį (buvo lengva) ir penitencinę (man tai ten nesudėtinga atrodo) smile.gif
Papildyta:
[quote=DOMINUKE,2010 11 30, 16:55]
[quote=Arija2003,2010 11 30, 17:14]
Negali buti tiek daug
Papildyta:

Specialiai paziurejau- ten juk parasyta metine studiju kaina smile.gif
Tai gerai,nes jau buvau biski persigandus biggrin.gif Aciu.P.S.Sakykit,Riomeris yra tik Vilniuj?
[/quote]


Dar yra kažkas Klaipėdoj, fakultetas Kaune (konkrečiai policijos veikla).
Atsakyti
Nuo ko pradeti mokytis spec. Baudziamaja ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aladija @ 2010 11 30, 17:35)
na stiprybės su Romėnai, o mano įmesti bendram pašte keli lausimukai nepadėjo?? ar jau visai kitokį testą duoda??,dar truputį paskaitysi ir tikrai įveiksi tuos Romėnus drinks_cheers.gif

Aisku, kad iveiksiu, visos gi kakzaip iveikia smile.gif kitokie klausimai buvo
Papildyta:
QUOTE(saliutas @ 2010 11 30, 21:03)
Nuo ko pradeti mokytis spec. Baudziamaja ?  doh.gif

Nuo pradziu gal? lotuliukas.gif as pamenu is konspektu mokiausi kazkokiu, bet kazkas sake, kad is knygos geriau mokytis.. na, nuo kazko pradzia padaryk, po to isivaziuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besishypsanti @ 2010 11 30, 20:07)
Aisku, kad iveiksiu, visos gi kakzaip iveikia  smile.gif  kitokie klausimai buvo
Papildyta:

Nuo pradziu gal?  lotuliukas.gif  as pamenu is konspektu mokiausi kazkokiu, bet kazkas sake, kad is knygos geriau mokytis.. na, nuo kazko pradzia padaryk, po to isivaziuosi  mirksiukas.gif

Bandau doh.gif Akys tokios pavargusios nuo kompo ir knygos kad raudonuoja kaip buliaus doh.gif
Atsakyti