Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvuko pūtimas kūdikiams

Mano dukrytej padejo babyfen kmynu lasiukaj
Atsakyti
Mums kitą savaitę 4 mėn. ir tas košmaras niekaip nesibaigė, pūtimas nebėra toks baisus, koks buvo,bet ir niekur nedingo doh.gif doh.gif doh.gif Ko tik neišbandėm nu niekas, niekas nepadeda.
Atsakyti
renatabux,
cia nepardavinejama, forume apacioj yra temos kur gali talpinti skelbimus.

mum labiausiai nuo diegliuku padejo kai as geriau krapu arbata dideliais kiekiais. nesupainiokit krapu su kmynais!! krapai padeda duo diegliuku o mamytei su tualetu, o kmynai kietina vidurius!! krapu galit vaistinej nusipirkt
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif na ir mus sita problema kankina...bet gyvenimas gerokai palengvejo,kai pradejau litrais gert krapu vaisiu arbata thumbup.gif ir mazylei iskart sumazejo pilvuko skausmai thumbup.gif o kadangi dar turejom ir nekakojimo problema,tai ta arbata ir vibro kedute issprende ir sia problema thumbup.gif man ta kedute ir rankas atlaisvino, ir mazoji issikakoja ir issipirsnoja joje daug lengviau thumbup.gif
Atsakyti

 ! 
Komercinės žinutės ištrintos. Forume vaistus pardavinėti draudžiama. Narės, kurios siūlys/ieškos pirkti, gaus įspėjimus
Atsakyti
as pati geriu arbatas maitinancioms,tai nuo ju situacija pagerejo smile.gif colinox mazai padejo,nes negalima kas maitinima,o va espumizan suveikdavo thumbup.gif beja,gripe water isvis neveike mums,nors ir nebuvo labai dideles bedeles su pilviuku
Atsakyti
Gal galetu mamytes man a.z. parasyti, kur galima isigyti Infasol ir Sab Simplex vaistuku?
Drauges mazei reikia.
Girdejom, kad pvz.Infasol vaistinese nera ir nebuna g.gif .
Aciu
Atsakyti
Mums lyg tai padeda babyfen, bet rasoma kad reikia duoti tik 3 kartus per para. Kai sumaitinu su lasiukais viskas gerai (pilvuku tokiu mazu nebuvau macius pas saviskius), o jei nekliuna vaistuku per maitinima vel neramus:(
Atsakyti
QUOTE(GEG @ 2010 11 21, 11:24)
mergaites padekit ir man  verysad.gif
mums dar tik penkios paros, o pilvukas marsus groja, diena dar siaip taip o nakti visai nemiegam. Vyrukas vis klykia ir klykia. Jus minejot daug visokiu vaistuku, kuriuos is ju galima vartoti tokiam mazam? masaziukus darom, bandem duoti Sab simplex, jokiu rezultatu, maitinu pati, tai bijau net valgyti  verysad.gif

Ligoninėje mūsų mažylė irgi į vakarą buvo labai nerami. Paklausiau akušerės ar čia ne pilvukas. Tai ji [pasakė, kad nuo 10 dienos dažniausiai prasideda pilvuko reikalai (jei prasideda). Tiesiog į vakarą mažiau pienuko.
Papildyta:
QUOTE(bedugne @ 2010 12 14, 16:34)
Gal galetu mamytes man a.z. parasyti, kur galima isigyti Infasol ir Sab Simplex vaistuku?
Drauges mazei reikia.
Girdejom, kad pvz.Infasol vaistinese nera ir nebuna g.gif .
Aciu

tikrai yra Anglijoje
Papildyta:
QUOTE(rabelkyte @ 2010 11 24, 07:30)
sveikos.
isbandziau ir as jau espumizana, gripe water, sab simplex.... nieko gero nei vienas nedave.
vakar nusipirkai babyfen.. doh.gif  nezinau, cia sutapimas ar kas. bet mazoji tiek pradejo vaare spiegti, ne tas zodis, net ne klyksmas buvo, nurimo tik gavus viburcol zvakute, bet ir tai nakti dar keles ir spiege  doh.gif  verysad.gif  o ryte pradejo kakojimo tirada. dar ner buve kad ji tiek prikakintu  doh.gif  doh.gif pirma pries 6 h privare pilna pampersa ir ant pakloto nemazai pavare. pakeiciau pampersa, uzmigo, ir nepraejus valandai vel ji tiek pat pridare. i pampersa gal 3 kart prikrove  unsure.gif
tai dabar mastau: ar cia nuo babyfen ar per daug as jai arbatos pankoliu vakar daviau  g.gif  g.gif  uzvalgyt skystinancio nieko negalejau - nebent nuo burokeliu, bet juos esu ir anksciau valgius ir nieko ner buve blogo.
del maisto tai net nezinau. pries kelias savaites visa savaite mitau tik kruopu kose 3 kart dienoj, pietums dar garinta vistiena buvo su burokeliais. Kaip pute pilvuka taip pute. dabar irgi nevalgau ten kokiu obuoliu ar svogunu, vengiu kepto maisto, ypac ant keptuves. ir tas pats  doh.gif

o aš viską valgau. ir tikrai jokio skirtumo nematau tarp tų dienų, kai užvalgau ko nors "pavojingo" ir tų, kada "pasnikauju". nemanau, kad nuo mamoa suvalgyto maisto priklauso ar vaikiukui bus problemų su pilvuku.
Atsakyti
musu vyrukui padejo Colinox ir nesiojimas ant ant pilvuko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2010 12 19, 19:41)
Ligoninėje mūsų mažylė irgi į vakarą buvo labai nerami. Paklausiau akušerės ar čia ne pilvukas. Tai ji [pasakė, kad nuo 10 dienos dažniausiai prasideda pilvuko reikalai (jei prasideda). Tiesiog į vakarą mažiau pienuko.


o aš viską valgau. ir tikrai jokio skirtumo nematau tarp tų dienų, kai užvalgau ko nors "pavojingo" ir tų, kada "pasnikauju". nemanau, kad nuo mamoa suvalgyto maisto priklauso ar vaikiukui bus problemų su pilvuku.


Buna, kad pilvuko bedos prvsidda nuo gimimo.
O maista ir mano atveju nedare zenklios itakos...
Atsakyti
Beje, pamiršau parašyti, mums visai nepadėjo Espumisan. Po Infacol buvo biški geriau. Bet nerealus geris mums - gerosios bakterijos(neatsimenu kox pavadinimas tik... g.gif )
Atsakyti