Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(Sandulia83 @ 2010 11 13, 23:08)
Sveikos noriu ir as patarimo 4u.gif  sakykit kaip skaiciuojasi dekreto men. jei i nga iseinu 2011 sausio 17.d.?zinau kad men atgal tik nuo kokiu tada dienu nes iseinu ne pirma menesio diena?

Nesvarbu diena, svarbu menuo, kuri iseinat. Sausio neskaiciuojat, gruodi praleidziat ir tada 12 pilnu men atgal imat.
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2010 11 12, 17:30)
jepi jau išsiaiškinau, kad galima, jei iki to neatras seimūnai šitos spragos blush2.gif  aš taip pat dabar vaiko priežiūroj ax.gif  tiesiog neimi dekreto ir nerašai jokio prašymo dekretui nei prieš nei po gimdymo ir iš kart tvarkaisi VPA mirksiukas.gif  tikiuosi, kol ateis tas laikas nieko neprikaitalios su tais įstatymais ax.gif



dėkui angeloangel už atsakymą į klausimą dar anoje temoje ax.gif aš net nežinojau kad galima neimti dekreto, o iš karto į VPA ax.gif bet nežinau kaip man čia išeis susisukti ax.gif gimdymo data 2011-07-14 ax.gif tai gali lelius ir dar vėliau sugalvoti į pasaulį pasibelsti biggrin.gif be to iki 2011-07-06 gausiu vpa už kitą lelių iki metų ax.gif tai gal sakau yra galimybė neimti dekreto iki pat 2011-07-01 ax.gif(priklausytų kažkur 2011-05 mėn.). Pasiimti jau prieš pat (jei jau įlipsiu į tą ...), ir po to jau gauti tas dekretinius pinigėlius kuo ilgiau, o ne VPA iki metų (nepamenu kiek ten bus). Vienu žodžiu galvoju kaip čia susisukti, nes mane asmeniškai valstybė tai ne vieną kartą yra šiuo atžvilgiu juodai išdūrusi doh.gif doh.gif doh.gif (čia švelniai tariant) doh.gif
Atsakyti
sveikos.ar daug prarasciau pinigeliu,jei i dekreta iseinu lapkricio gale,ir pazymiu,jog pinigelius noriu iskart visus gaut?(alga minimumas)ar geriau imt dalimis?bet pinigeliai butu reikalingi visi iskart...(niekas nesigavo man palei ta skaiciuokle anos temos pabaigoj)
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2010 11 14, 17:29)
sveikos.ar daug prarasciau pinigeliu,jei i dekreta iseinu lapkricio gale,ir pazymiu,jog pinigelius noriu iskart visus gaut?(alga minimumas)ar geriau imt dalimis?bet pinigeliai butu reikalingi visi iskart...(niekas nesigavo man palei ta skaiciuokle anos temos pabaigoj)



šiaip pinigėlius už dekretą perveda visus iš karto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(riešutėlis @ 2010 11 14, 16:35)
šiaip pinigėlius už dekretą perveda visus iš karto 4u.gif

ne jeigu skiriasi kalendoriniai metai mirksiukas.gif
tada gali rinktis 4u.gif

bet aš jau pasimokiau su valstybe, neskaičiuosim NPD paskui susigrąžinsi, kai atėjo laikas deklaruoti pajamas tai dar aš ir skolinga likau doh.gif nesuprantu aš jų ten teorijų, bet aš imčiau iš karto 4u.gif
Atsakyti
tas NPD tai ar uz gruodi kitoks ar uz visus menesius butu kitoks jei visus lt jami iskart?painiava visur...cia ziuriu l'eau pire gerai ismananciu,laukim jos.eiciau i sodra teirautis,bet ten nepesiu nieko,pasakys,kai ateisi tvarkytis tada bus aisku,jau yra pazystamom taip buve.
Atsakyti
Sveikos merginos matau diskutuojate man labai aktualiais klausimais, tai prasysiu jusu pagalbos, nes pamaciau jog rasote, kad galima iseiti iskart vaiko auginimo atostogu, ir dekreta praleisti... kaip cia taip imanoma??

Rasau savo situacija: i dekreta turiu iseiti kovo 4 diena, vaikelio gimimas numatomas geguzes 11 diena, nuo isejimo i dekreta isdeliojus ta 126 dienas, gaunasi taip kad vaiko auginimo atostogos man priklauso nuo liepos mazdaug 14, ir tada jas moka jau pagal nauja ta nenormalia sistema, kaip apgauti valstybe?? stai kur didysis klausimas... g.gif
Atsakyti
Laba diena, gal kas buvo susidure ir man pades...
Esu pakaitine valstybes tarnautoja ir 2011 m balandzio men. bus 3 metai kaip dirbsiu siose pareigose (pagal istatyma pakaitine gali dirbti tik 3 m.). 2010 m. lapkriti isejau vaiko prieziuros atostogu, tai kaip bus su sodros pinigeliais, kai sueis tiek trys metai? Personalo skyriuje sake, kad 2011 balandi mane atleis verysad.gif bet pinigelius sodra kaip ir turetu moketi, bet vis tiek neramu labai...
O gal del tikrumo pateikti sodrai uzklausima?
Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Laba dienelė
QUOTE(adi@v @ 2010 11 15, 15:33)
Laba diena, gal kas buvo susidure ir man pades...
Esu pakaitine valstybes tarnautoja ir 2011 m balandzio men. bus 3 metai kaip dirbsiu siose pareigose (pagal istatyma pakaitine gali dirbti tik 3 m.). 2010 m. lapkriti isejau vaiko prieziuros atostogu, tai kaip bus su sodros pinigeliais, kai sueis tiek trys metai? Personalo skyriuje sake, kad 2011 balandi mane atleis  verysad.gif bet pinigelius sodra kaip ir turetu moketi, bet vis tiek neramu labai...
O gal del tikrumo pateikti sodrai uzklausima?
Aciu uz atsakyma 4u.gif

kadangi pati buvau atleista dėl likvidavimo būdama vaiko auginimo atostogose, tai teko susidurti, bet, kadangi dirbau pagal darbo sutartį, tai man pašalpa nenutrūko. O kiek teko girdėti dėl valstybės tarnautojų, tokiais atvejais joms pašalpa nutrūkdavo. Bet jūsų situacija kita, jūsų darbovietės nelikviduoja, tai gal kas nors ir kitaip vyksta. Vertėtų pasitikslinti sodroje.
Be to, kas dieną gali sužinoti po naujieną. Pavyzdžiui, šiandien sodroje sužinojau, kad jau galioja tas įstatymas, jog vaiko auginimo atostogose galiu dirbti ir valstybė primokės, jeigu uždirbsiu mažiau negu pašalpa. Aišku, nepasakė, kiek seniai tai galioja, gal kas žinote? Ar tikrai tai yra tiesa? smile.gif
Norisi iš paprastų žmonių išgirsti patvirtinimą, gal kas susidūrėte... nes... jau patyriau savo kailiu, kad nuėjusi į sodrą (kai aiškinausi kas bus po atleidimo), vieną kartą gavau atsakymą, kad pašalpos nebegausu, kitą kartą į tą patį klausimą atsakė visiškai priešingai - kad gausiu pašalpą ir dabar taip ir yra. Būsiu labai dėkinga!
Atsakyti
QUOTE(Spalgena @ 2010 11 15, 14:45)
Pavyzdžiui, šiandien sodroje sužinojau, kad jau galioja tas įstatymas, jog vaiko auginimo atostogose galiu dirbti ir valstybė primokės, jeigu uždirbsiu mažiau negu pašalpa. Aišku, nepasakė, kiek seniai tai galioja, gal kas žinote? Ar tikrai tai yra tiesa? smile.gif

ne jau, o vis dar. jau gerus dvejus metus dirbant vpa metu :
pašalpa mažesnė už du - mokamas tik du
pašalpa didesnė už du - prie du primokama iki pašalpos dydžio
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 11 15, 14:31)
Sveikos merginos matau diskutuojate man labai aktualiais klausimais, tai prasysiu jusu pagalbos, nes pamaciau jog rasote, kad galima iseiti iskart vaiko auginimo atostogu, ir dekreta praleisti... kaip cia taip imanoma??

Rasau savo situacija: i dekreta turiu iseiti kovo 4 diena, vaikelio gimimas numatomas geguzes 11 diena, nuo isejimo i dekreta isdeliojus ta 126 dienas, gaunasi taip kad vaiko auginimo atostogos man priklauso nuo liepos mazdaug 14, ir tada jas moka jau pagal nauja ta nenormalia sistema, kaip apgauti valstybe?? stai kur didysis klausimas...  g.gif

bet tai ar jums apsimoka dėl dviejų sav neimti dekreto, neįmanoma tomis dviem savaitėm ankščiau išeiti blush2.gif pakeitus gimdymo datą į dekretą išleisti gali arba pagal mmm arba pagal naują gimdymo datą ax.gif jei susitartumėt su gine, manau nieko neatsitiktų, jei pakeistų tas dvi sav ax.gif o jau kai gimdysit, jau žinosit kaip yra ir kas blush2.gif
aš bent jau taip daryčiau tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(l'eau @ 2010 11 15, 14:36)
taigi jau rašyta buvo. tik žinant kad valstybė tai mes visi - apgausite tik tuos kurie juos tuos dvejus metus išlaikys. ir save rolleyes.gif

čia ne apgavime esmė, jei įstatymai deb.... doh.gif dirbi žmogus uždirbi, o paskui, kai nori ramiai sau vaiką užauginti negauni tai ką uždirbi doh.gif kaip žmogui uždirbančiam minimumą antrus metus vaiką išlaikyti už 40proc, plius, kad norint dirbti jį reikia kažkur palikti, o darželių tiesiog nėra doh.gif
geriau spirgintų tuos kurie DB sėdi ir net nesiruošia darbo ieškoti gun_bandana.gif
Atsakyti
ar daug prarasciau pinigeliu,jei i dekreta iseinu lapkricio gale,ir pazymiu,jog pinigelius noriu iskart visus gaut?(alga minimumas)ar geriau imt dalimis?bet pinigeliai butu reikalingi visi iskart...(niekas nesigavo man palei ta skaiciuokle anos temos pabaigoj)

tas NPD tai ar uz gruodi kitoks ar uz visus menesius butu kitoks jei visus lt jami iskart?painiava visur...cia ziuriu l'eau pire gerai ismananciu,laukim jos.eiciau i sodra teirautis,bet ten nepesiu nieko,pasakys,kai ateisi tvarkytis tada bus aisku,jau yra pazystamom taip buve.


kartojuos-sorry.l'eau-gal tu galesi atsakyt nors mazdaug?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrasius: 15 lapkričio 2010 - 15:32