Įkraunama...
Įkraunama...

Nissan Micra / Micra Jive

Turiu papriestarauti sakantiems, kad Micra barskalas, silpnos skardos ar pan.
Labai tvirta masinyte, kadangi zmona niekaip neprisiruosia sest ir vaziuot, tai kartais nuvaziuoju su Micra i ziemos treko ar hipodromo varzybas. Iskente labai daug ir dar nesuluzo :-).
Del vietos, tai mano ugis 195 ir puikiai telpu :-). Micra puikus miesto automobilis, bet statistiniam lietuviui, kuris su 2000lt alga perka limuzino klases automobilius vazinejimui po miesta netinka, sugadins ivaizdi :-).

Linksmu svenciu,

-------------
http://micra.lt
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2008 12 26, 14:51)
Na, kai "gazas dugnas" tai turbut bet kuri nebeekonomiska pasidarytu  rolleyes.gif

ax.gif nu jooo, ale negaliu nugaleti saves, nors jau baudele gavau doh.gif , policininkas sake '' miela ponia, kas gi su tokiu mazu zaliu ir taip greit ......'' rolleyes.gif Kuri laika vaziavau tykiai, o dabar vel.Bet pazadu pasitaisyti bigsmile.gif
Atsakyti
vat nepatinka ju ivaizda man... doh.gif
Atsakyti
Va, ir Micr'iukės tema yra, liuks. Kaip rieda ta šauni mašinikė?
Atsakyti

Galvoju apie tokį mašiniuką ax.gif Bet žiūriu nedaug mamyčių čia savo įspūdžiais pasidalina arba nelabai daug kas turi... blush2.gif
Atsakyti
nusipirkau 2006 metu nissan micra. miela masinyte, bet siandien prisedus prie vairo ji man pasirode tokia kieta. buvau pripratus vairuoti 2001 metu lancia ypsilon. viena kart nuo kalniuko pajudejau atgal, uz manes buvo masina, tai turejau panaudoti rankini stabdi ir 2 kartus uzgesau, nes nebuvau pripratus taip spausti
Atsakyti
Labai miela, moteriška mašinytė. Kol kas nesiskundžiu, tiesa, prie -15 jau pradėjo sunkiai kurtis, bet, manau, ištaisysim šią bėdą smile.gif
Būna smagu, kai prie sankryžos kitą mikrobiuką sutinki, kas retai būna smile.gif Ir visada vienas kitam nusišypsom. O taip tikrai nebūtų, jeigu kokį golfą ar audi vairuotum thumb_yello.gif
Atsakyti
viskas puiku, turiu grazia rauda micra 2005metu , bet dabar kai turiu maza vaikuti, tai nelabai patogu pasidar, nes 1. automobilis 2 duru
2. variklis tik 1l, biski per mazai
3. silpna garso izoliacija
4. gana kietas automobilis.

pliusu daug cia vardijo merginos, grazi, mazai ryja benzino.
jei ne kudikis tai tikrai nepardavineciau, o dabar jei kam idomu galit kreiptis smile.gif
Atsakyti
Oi ne,teko pabandyt su ja vaziuot,Jetus neisivaizduoju kaip jums patinka.Man klaustrofobija sukele doh.gif Kiek erdves maza,kol isibegeja,ir siaip schmoll.gif Vienas pliusas,su tokia blusa,pasiparkuot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas14 @ 2011 03 02, 16:41)
Oi ne,teko pabandyt su ja vaziuot,Jetus neisivaizduoju kaip jums patinka.Man klaustrofobija sukele  doh.gif Kiek erdves maza,kol isibegeja,ir siaip  schmoll.gif Vienas pliusas,su tokia blusa,pasiparkuot  thumbup.gif


Na ta 1l kur benzininė yra, gal tikrai lėtai įsibėgėja. Pas mane 1,5 dyzeliukas, tai rauna iš vietos, kaip niekas thumbup.gif
Bet ekonomija mane žavi labiausiai šiuo metu, kai tokios degalų kainos.. doh.gif
Užsipili baką ir ilgam ramu.
Atsakyti
turejau micriuke 2005 metu, 1L varikliukas. pirkau mokintis vazinet ir kad draudimas pigus butu (veiksmas airijoj, kur draudimo kaina proporcinga variklio dydziui).
man ji tikrai patiko, bet ipratus vazinet pradejo 'nevalint' visgi 1L variklis yra mazokas net ir tokiam buziui. minusu nepastebejau, apart ekonomijos - 1L variklis valgo panasiai kiek ir 1.4L. labai lengva valdyti pradedanciajam vairuotojui. patogi vairuotojo pozicija, nes sedi gana aukstai ir viska matai. lengva priparkuoti. sios micros isvaizda yra skonio dalykas - vieniem ji patinka, kitiem ji bjauri. naujausio modelio neteko vairuoti, bet isvaizda dizaineriai tikrai subjaurojo, jau ne mano skoniui...
user posted image
ir palyginimui pries tai buves modelis "varliaake"
user posted image
Atsakyti
Ar yra šansų į bagažinę įkišti kūdikio vežimėlį? g.gif Svarstau, ar verta pirkti nissaną ax.gif
Atsakyti