Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai

O mano nagus geriausiai veikia Anglijos klimatas biggrin.gif Man cia jie taip greitai auga(tfu,tfu,tfu)kad tingiu pastoviai dildinti,nes nemegstu ilgu nagu. Jau buvau tai pastebejusi ziema,kai sveciavausi cia,veliau gryzus i LT sluoksniavosi kelis menesius,padejo vitaminai,bet dabar ziuriu,kad cia vel jie greitai auga,LT taip nebudavo,galvoju gal del dregnesnio klimato ar kitokio vandens,man ir pedos cia ne taip sauseja,kaip LT po duso jei nepasitepdavau pedu kremu,tai nakti atsikeldavau,nes nenormaliai erzino sausumas,o cia pasitepu tik del bendros prieziuros,tai va biggrin.gif Tik plaukai truputi daugiau slenka,turbut del streso,nes pakeiciau aplinka ir tp...reikes pasizvalgyti kokiu vitaminu jiems,gal Biotino g.gif
Atsakyti
as 2 men geriu Futura silicio tabletes, tai nagai labai sutvirtejo, auga greit, retai luzta (jei luzta tai nes uzkabinu nes lb ilgi), nesisluoksniuoja, ant plauku dar nesijaucia, ant odos dar irgi ankstoka, bet pakankamai laikosi oda, karta kita iskyla spuogeliai pries mm smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinutia: 03 rugpjūčio 2011 - 14:37
Pradejau gerti Biocelio kapsules, tikiuosi po keliu suvartotu pakuociu atstatysiu savo odos dregmes balansa ir galesiu dziaugtis grazia oda smile.gif Aisku sis malonumas brangokas, bet ko nepadarysi del grozio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 01 07, 19:22)
Tai taip taip, kiek supratau, tose Biocell haliurono tik 6,3mg, o Vivania net 50mg. Bet kaina tikrai nedžiugina.  unsure.gif



QUOTE(Rasma @ 2011 01 07, 20:42)
Gyvenime neišdrįsčiau nei AN, nei bet kokios kitos hialurono r. skirtos kosmetiniams tikslams gerti į vidų.
Esu gėrus "Vivania", bet jau senokai. Tačiau šis papildas ir neskirtas, kad gerti pastoviai ir ilgai. Aš gėriau tik po vieną per dieną ir užteko dviems mėnesiams. Šiaip jau parai ir 40 mg žmogui pakanka ax.gif

"Biocell", tai man kaip akių dūmimas, jau nei nauda, nei finansiškai apsimoka. Gal kiti papildai ir brangesni, bet bent jau veikliosios medžiagos normalus kiekis.
"Biocell" irgi nepigus, vid. 70 Lt pakuotė (40 kapsulių užteks tik 20 dienų, jei gert pagal rekomendacijas), tik va beveik 10 k. mažiau hialurono. Taip kad gaunasi dar brangiau nei "Vivania".

O šiaip tai, hialurono r. papildus geriau gerti, kai tikrai labai labai reikia, jei tikrai didelis diskomfortas dėl odos sausumo, jei ne pagal amžių ji išsausėjus ir raukšlėjasi, jei atsiranda problemų su silpstančiomis akimis, sąnariais ir pan.



Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2010 12 27, 21:37)
<...>
Iš tikrųjų, vieni iš geriausių, kuriuos man teko laimė bandyti - šie "Vivania".
Jų vienu metu nebuvo LT ir buvau nuliūdusi, bet dabar vėl pasirodė, tik panašu, kad pasikeitė pakuotės dizainas.

Kokius hialurono papildus benorėtumėt pasirinkti, siūlau atkreipti dėmesį tik į vieną - hialurono r. koncentraciją ir kiekį mg. Žinant, kad org-mas iš papildų ir pvz. hialuronu turtingo maisto pasisavina tik aštuntadalį šios medžiagos, tai  mažiau nei geriamos  grynos 40-50 mg hialurono r. neduos absolučiai jokios naudos.
   
Pvz. "Biocell" yra 70 mg. hialurono r., tik mažai kas atkreipia dėmesį, jog jos konc. 9 proc. - tai tas pats kas nieko.

Išvis esu itin atsargi dėl papildų ir pripažįstu (todėl karts nuo karto - tikrai ne kasdienybė piliulių sauja schmoll.gif ), naudoju tik du papildus - silicį ir hialurono r.
Nekalbu apie visus papildus, kuriuose pridėta nuo alaus mielių, biotino iki paprasčiausių karotinoidų ir teigiama, kad jau bus stebuklai - ragai, nagai, plaukai žels, oda skaistės, gražės, lygės. Nė velnio biggrin.gif

Nesakykit skeptiškai apie hialurono papildus cool.gif  Apie juos tikrai negalima sakyti 'nieko neduoda', jei tik pasirinksit tinkamus mirksiukas.gif
<...>

Atsakyti
Aciu Vitulka uz informacija 4u.gif Nebuvau skaiciusi siu postu, vis delto esu reklamos auka..
Atsakyti
Jeigu tikrai yra poreikis gerti haliurono rūgštį, gana platus ir pigus pasirinkimas iherb'e, pavyzdžiui: http://www.iherb.com/Hyaluronic-Acid

Atsakyti
Pries kelius metus pabandziau Grozvita (plaukai + nagai + oda) man labai padejo nagams tai tikrai po keliu menesiu nagai pradejo tvirti augti thumbup.gif ir plaukuciai nebeslinko. o dabar po nestumo dziaugiuosi graziais naguciais smile.gif
Atsakyti
O man kaip tik 'Grozvita' jokio poveikio nepadare, isgeriau 2 kursus berods ir nieko:/ Perfectil gal siek tiek ant nagu jautesi, taciau savo atradimu geriausiu galeciau 'Merz special dragees' pavadint po pirmu 3 savaiciu nagai tvirtuteliai, netgi pirma karta gyvenime uzsiauginau tokio ilgio, kad negeda butu raudonu laku lakuotis thumbup.gif Ir oda maziau plaiskanoja, dabar jau 3 kursa geriu, plaukai tikrai gerai auga, net nespeja issisakot. Bet va turincioms tikrai problematiskus plaukus ir nagus rekomenduoju 'Pantogar'. Tai yra vaistas skirtas butent siai problemai, mamai dovanojau per kaledas, dar dabar nepagaili pinigeliu siam produktui, kadangi poveikis akivaizdus (sake eurovaistinej vis nuolaidu pasitaiko, ten ir siaip visad jis pigiausias, o brangiausias 'gintarineje' vaistineje). Manau puikiai suprantama, kad vaistas veiks garantuotai ir efektyviai, o maisto papildas ne taip stipriai, taciau paciai kolkas 'merz special dragees' yra pkankamai efektyvus 4u.gif
Atsakyti
Dabar geriu siuos : MAXI HAIR
Geriu nuo Rugsejo men. 22d., kolkas apciuopiamo poveikio nepajutau, taciau bendra savijauta pagerejo. O kiek atsiliepimu skaiciau, tai merginos gerusios siuos vitaminus pajuto greita plauku augima. Na ziuresim, nes man per ta laika, kai geriu, plaukas paaugo nepilnus 1cm.
Atsakyti
QUOTE(Simona313 @ 2011 10 09, 13:16)
pirma karta gyvenime uzsiauginau tokio ilgio, kad negeda butu raudonu laku lakuotis thumbup.gif

nieko nėra baisiau už ilgus ryškiaspalvius nagus schmoll.gif

Aš pati naudoju nuolat nakvišų aliejų, man labai teigiamai veikia odą, nekyla spuogai. Taip pat geriu žuvų taukus, taip pat jaučiu poveikį, stiprus imunitetas, nepamenu kada bent slogą menkiausią turėjau. Dabar dar planuoju biotiną gerti, gal plaukų apimtis padidės. g.gif
Atsakyti
as irgi naudojau grozvita, bet jokio pastebimo paveikio nepamaciau.
Atsakyti
Puse metu geriau Biotina - poveikio 0 bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti