Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip su savim kovoti?

QUOTE(JustDi @ 2010 05 11, 14:58)
Supranti, kad sergi, bet nenori gydytis, nes graziai tau yra svarbiau buti nei sveikai. Mazdaug taip skamba tavo postas g.gif


O vaikščioti su antsvoriu sveika? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(kamius @ 2010 05 12, 00:33)
Bandau perl;ipt per save kaip tik sugebu,tačiau vis nesugebu įveikti to barjero ir nueit pas gydytojus. Vis galvoju,akd jie manęs nesupras ir pasmerks  doh.gif


Ir beje, neklysti - tikrai didžioji dalis (jei ne visi doh.gif ) medikų nesupras 4u.gif dar reikia ir surasti gerą gydytoją, ne pas bet ką eiti, šiuo atveju tetiks Vilniuj esantis VSC...
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2010 05 11, 12:58)
Supranti, kad sergi, bet nenori gydytis, nes graziai tau yra svarbiau buti nei sveikai. Mazdaug taip skamba tavo postas g.gif

DAUG MERGINU IR MOTERU TA PATI GALVOJA KOKIUS 10 METU IR DAUGIAU

Liekna galesi buti tada, kai ismoksi valgyti, o ne ryti - o tam reikia gydytis, dabar kuo skubiau, kol liga neisisenijo, arba kol dar nesugalvojai pradeti vemti ar kitu gerybiu. Zinau, kad kalbu nemaloniai, bet noriu, kad isgirstumete - MERGYTES REIKIA GYDYTIS KOL NEVELU.
Kuo didziausios sekmes visoms 4u.gif



QUOTE(em@ @ 2010 05 12, 11:12)
O vaikščioti su antsvoriu sveika?  unsure.gif
Papildyta:

Ir beje, neklysti - tikrai didžioji dalis (jei ne visi  doh.gif ) medikų nesupras  4u.gif  dar reikia ir surasti gerą gydytoją, ne pas bet ką eiti, šiuo atveju tetiks Vilniuj esantis VSC...


Atitempiau savo posta, paryskinau, kokia liga po kokios gydoma ax.gif Geriau butu perskaityti visa posta, o ne tai kas vercia jus priestarauti 4u.gif

Jei sirgtumete - veziu, diabetu, gripu, plauciu uzdegimu - tada atrastumete kaip gydytis, o cia kaip ir ne liga , ar ne mirksiukas.gif Priklausomybiu ligos labai sunkios, todel nedelskit. Mes visos randam pasiteisonima sau kodel nedarom to ar ano, bet jus kenkiat pacios sau - ne man, ne gydytojams - tik sau mielosios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JustDi: 12 gegužės 2010 - 13:26
Na, tai aš nesiginčiju, kad tai PRIKLAUSOMYBĖ ir LIGA. Tik va, tiek ir tėra aišku, o va kaip gydytis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(em@ @ 2010 05 12, 12:31)
Na, tai aš nesiginčiju, kad tai PRIKLAUSOMYBĖ ir LIGA. Tik va, tiek ir tėra aišku, o va kaip gydytis?  4u.gif


Jei pati neturite gydytojo diplomo, tai geriausiai butu kreiptis i gydytoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2010 05 12, 15:28)
Jei pati neturite gydytojo diplomo, tai geriausiai butu kreiptis i gydytoja 4u.gif


ar teko kreiptis Lietuvoje pastaruosius 3 metus į juos?
Atsakyti
QUOTE(em@ @ 2010 05 12, 14:41)
ar teko kreiptis Lietuvoje pastaruosius 3 metus į juos?


Taip. Visai nesenai buvau Lietuvoje vien del tam tikros konsultacijos, kuria likau visai patenkinta.
Musu pokalbis darosi panasus i vaikiska zaidima - atsikalbinejimai ir ikalbinejimai. Jus tiesiog ieskot sau pasiteisinimo kodel nieko nedarot, o nedarot todel, kad taip gyventi patogu, jusu priklausomybe valdo jus ir jus nenorit jos atsisakyti, nes tai suteikia malonuma, pasitenkinima, etc. Va cia ir yra priklausomybes ligu klasta.
Atsakyti
Pas mane lygiai tas pats su tuo valgymu, kei pasilaikau dietos ir numetu, tada vel pradedu esti ir ataugu. Ir taip jau ne valgau bet edu edu..., nesvarbu kad nesu alkana, bet vistiek turiu kimsti.
Atsakyti
Daug daug metų kankinausi dėl šios bėdos. Bet štai ėmė ir per porą mėnesių viskas susitvarkė thumbup.gif Atrodo, lyg būčiau pradėjusi gyventi iš naujo ir niekada nebenorėčiau grįžti į tuos laikus, kai šlamšdavau viską iš eilės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Amelie* @ 2010 05 12, 23:06)
Daug daug metų kankinausi dėl šios bėdos. Bet štai ėmė ir per porą mėnesių viskas susitvarkė  thumbup.gif Atrodo, lyg būčiau pradėjusi gyventi iš naujo ir niekada nebenorėčiau grįžti į tuos laikus, kai šlamšdavau viską iš eilės  unsure.gif

Tai pasipasakokit...
Atsakyti
nenoriu nuteikinėt blogai ar kažkas panašaus, bet pora mėnesių tai čia dar nieko nesako... aišku kad ir tiek laiko pratempta jau sveikintina, bet bent mano atveju tai būna galiu kelis mėnesius teisingai valgyti, bet jau kai prarauna... tai laikysis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacifica @ 2010 05 13, 11:43)
nenoriu nuteikinėt blogai ar kažkas panašaus, bet pora mėnesių tai čia dar nieko nesako... aišku kad ir tiek laiko pratempta jau sveikintina, bet bent mano atveju tai būna galiu kelis mėnesius teisingai valgyti, bet jau kai prarauna... tai laikysis doh.gif

Bet bent jau pradŽia. Man buvo toks laikotarpis net apie pusmetį... bet grįžau prie įpročių.. kokių ten įpročių- ligos požymių... Gal kažkurios nevisai suprato temos esmę - šiaip mėgstančių pastoviai užkandžiauti ant svieto daug. Čia kalbam apie norą prisikimšti iki blogumo...
Atsakyti
QUOTE(*Amelie* @ 2010 05 12, 22:06)
Daug daug metų kankinausi dėl šios bėdos. Bet štai ėmė ir per porą mėnesių viskas susitvarkė  thumbup.gif Atrodo, lyg būčiau pradėjusi gyventi iš naujo ir niekada nebenorėčiau grįžti į tuos laikus, kai šlamšdavau viską iš eilės  unsure.gif


Labai tikiuosi, kad tai nebus tik 2 men. Is savo patirties galiu pasakyti, kad kiekvieno rudenio pabaigoje kazkas mano pacios galvoje klinktelna ir tampu amzinai alkana, kad ir kiek bevalgyciau. Prasideda kova su maistu (apsirijimai, saves nekentimai, pasizadejimai sesti ant dietos, fanatiskas sportavimas per prievarta)
Tuomet ateina pavasaris ir vel kazkas klinktelna-pradedu valdyti savo apsirijimus, nes jie nebebuna tokie "kaulus lauzantys", kad nori prisiryt cia ir dabar ir nieks nesvarbu. Kazkaip pradedu save mylet, matyti gerus dalykus savyje.

Ir taip jau gal 5 metai g.gif Aisku, kiekvienais metais labai bijau tamsiojo metu laiko ir visad galvoju, kad taip jau nebus, bet..


QUOTE(solo @ 2010 05 13, 11:43)
Bet bent jau pradŽia. Man buvo toks laikotarpis net apie pusmetį... bet grįžau prie įpročių.. kokių ten įpročių- ligos požymių... Gal kažkurios nevisai suprato temos esmę - šiaip mėgstančių pastoviai užkandžiauti ant svieto daug. Čia kalbam apie norą prisikimšti iki blogumo...


Pvz kai verkti norisi is skausmo, nes skrandis plysta, o sustoti negali .
Atsakyti