Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai ir kiti saldumynai

numesti geles nuo virsaus ir tada pradeti pjaustyti tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 05 14, 17:15)
numesti geles nuo virsaus ir tada pradeti pjaustyti  tongue.gif  biggrin.gif



o sugalvojau, kadangi puokstes savo nemesiu, tai galesiu geliu nuo torto pametyti lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
o kam teko užsakinėt tortukus Kaune firmose Seduja (gražiai apie juos rodė vienoj TV laidoj) arba Jukna ir Ko, ar pan ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gita_tiesiog @ 2007 05 15, 15:23)

blink.gif ir is kur tik jus tokias grozybes traukiat? Nu nerealus vaizdeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ciapa @ 2007 05 12, 00:30)
Gal galit padeti merginos, kur vilniuje galima uzsakyti skanu vestuvini torta?



As uzsisakiau is Ragaines, tiesiai is cecho, Svitrigailos g., visada perku tortus is ten, esu dug isragavusi, ir siaip zinau, kad svieziai, ir neperbrangiausiai. pvz.: mano vestuvinis 5 kg tortas, su pristatymu kainuos 130 Lt, pats tortas yra laaabai skanus, bus 2 aukstu, ir skirtingi skoniai.
Atsakyti
O kaip su pristatymu į kt. miestus? Ar tarkim Elguva, Mažoji ragainė tuo užsiima? Gal kam nors teko susidurti su tuo?

Beja, gal kas nors žino apie Utenoje esančias tortų kepyklėles?
Atsakyti
tiesiog gitos tortas labai gražus smile.gif
Oi kaip noriu torto... birthday.gif Eisiu pirkt smile.gif
Atsakyti
mama tai nori dar pripirkti sakociu, kad paskui padalinti sveciams, sake kainuoja didelis apie 50 Lt
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 05 16, 16:47)
mama tai nori dar pripirkti sakociu, kad paskui padalinti sveciams, sake kainuoja didelis apie 50 Lt


o kieno sakuociai yra skaniausi (is parduodamu prekybos centruose)?
Papildyta:
QUOTE(sviliukas @ 2007 05 16, 15:40)
As uzsisakiau is Ragaines, tiesiai is cecho, Svitrigailos g., visada perku tortus is ten, esu dug isragavusi, ir siaip zinau, kad svieziai, ir neperbrangiausiai. pvz.: mano vestuvinis 5 kg tortas, su pristatymu kainuos 130 Lt, pats tortas yra laaabai skanus, bus 2 aukstu, ir skirtingi skoniai.


irgi is ten galvoju uzsakyt. o neturi savo torto nuotraukeles? kokius skonius pasirinkai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natelė @ 2007 05 17, 08:40)
o kieno sakuociai yra skaniausi (is parduodamu prekybos centruose)?
Papildyta:
irgi is ten galvoju uzsakyt. o neturi savo torto nuotraukeles? kokius skonius pasirinkai? smile.gif



Nuotraukos neturiu, kadangi is nuotrauku buvo sunku pasirinkti, ejau kelis penktadienius pas juos i kepykla ir ziurejau naturoj, kokie vestuviniai tortai, taip man buvo lengviau pasirinkti. Tostas pas mane bus "Sokoladine svajone" ir "Viskio", niu labai skanus jie thumbup.gif
Atsakyti
Kokiu torciuku prisiziurejau wub.gif
Atsakyti