Įkraunama...
Įkraunama...

Microsoft Word

QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 11 20, 18:54)
Reikia patarimo 4u.gif
Turiu Microsoft Word7 .....dabar sesija artėja, darbus rašau, iškyla problema....kai noriu įdėti endnote tas brūkšnys taip aukštai pasikelia, kad vos ne puse lapo man užima doh.gif .....ką daryt?

rašau darbą toliau ir vistiek va taip gaunasi, nerandu, kur parametruose galėčiau pareguliuoti, kad brūkšnys taip aukštai nekiltų sad.gif gal kas susidūrėt? sad.gif permeciau bet kokį tekstą, va kas gaunasi, again sad.gif sad.gif sad.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 30 lapkričio 2010 - 16:00
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 11 30, 16:53)
rašau darbą toliau ir vistiek va taip gaunasi, nerandu, kur parametruose galėčiau pareguliuoti, kad brūkšnys taip aukštai nekiltų sad.gif gal kas susidūrėt? sad.gif permeciau bet kokį tekstą, va kas gaunasi, again sad.gif sad.gif sad.gif
user posted image

pasižiūrėkit nustatymus "Paragraph"- šiaip tai ten turėtų reguliuotis nuotoliai tarp eilučių.. g.gif
arba,prieš dedat brūkšnį,pabandykit pakeist raidžių dydį į mažesnį...
Čia tik mano spelionės...tačiau,kodėl nepabandžius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 30 lapkričio 2010 - 16:39
QUOTE(Irmavi @ 2010 11 30, 16:37)
pasižiūrėkit nustatymus "Paragraph"- šiaip tai ten turėtų reguliuotis nuotoliai tarp eilučių.. g.gif
arba,prieš dedat brūkšnį,pabandykit pakeist raidžių dydį į mažesnį...
Čia tik mano spelionės...tačiau,kodėl nepabandžius smile.gif

brūkšnio aš pati nededu, aš prie to žodžio, kurį noriu paaiškinti spaudžiu insert endnote ir tada mane iškart nukelia į apačią ir brūkšnys užsideda automatiškai g.gif rolleyes.gif kankinuosi ištisus mėnesius ir nelabai kasgali patart, nes nedaugelis ir turi tuos windows7 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 11 30, 15:53)
rašau darbą toliau ir vistiek va taip gaunasi, nerandu, kur parametruose galėčiau pareguliuoti, kad brūkšnys taip aukštai nekiltų sad.gif gal kas susidūrėt? sad.gif permeciau bet kokį tekstą, va kas gaunasi, again sad.gif sad.gif sad.gif
user posted image


o kodėl jūs dedat endnote, o ne footnote?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 11 30, 17:37)
o kodėl jūs dedat endnote, o ne footnote?

ups, apsirikau- kai šimtą darbų darai doh.gif dedu footnote 4u.gif bet vistiek keliasi tas brūkšnys, vos ne per puse lapo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 11 30, 15:53)
rašau darbą toliau ir vistiek va taip gaunasi, nerandu, kur parametruose galėčiau pareguliuoti, kad brūkšnys taip aukštai nekiltų sad.gif gal kas susidūrėt? sad.gif permeciau bet kokį tekstą, va kas gaunasi, again sad.gif sad.gif sad.gif
user posted image


o kokie nustatymai per page setup headerio ir footerio? teko man darba matyti toki vaizda, tai kiek pamenu tvarkyt teko butent per puslapio parametrus.
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 11 30, 17:39)
ups, apsirikau- kai šimtą darbų darai doh.gif dedu footnote 4u.gif bet vistiek keliasi tas brūkšnys, vos ne per puse lapo doh.gif


man tai deda apačioj normaliai, įdomu būtų jūsų tą lapą pažiūrėt, nes dabar greit ir nerandu, kaip tą brūkšnį pakelt g.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Kreipiuosi į jus pagalbos, nes nebežinau ką daryti verysad.gif
Tai va yra tokia problema. Atsiunte man viena mergina matematikos lygčių sprendimą worde, bet kai aš atsidarau nematau beveik visų skaičių. Pas ją yra xp ir wordas senesnis, o pas mane vista ir wordas naujesnis. Viska šiandien bandžiau bet niekaip neišeina atidaryti taip kad matyčiau . Aš galvoju kad man reikia 2007 wordo, bet kiek siunčiausi neišeina nieko. Prašau padekit skubiai reikia isšiūsti užduotis o aš puse nematau doh.gif doh.gif Tikiuosi gerai paaiškinau.
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 12 07, 20:25)
Labukas  4u.gif  Kreipiuosi į jus pagalbos, nes nebežinau ką daryti  verysad.gif
Tai va yra tokia problema. Atsiunte man viena mergina matematikos lygčių sprendimą worde, bet kai aš atsidarau nematau beveik visų skaičių. Pas ją yra xp ir wordas senesnis, o pas mane vista ir wordas naujesnis. Viska šiandien bandžiau bet niekaip neišeina atidaryti taip kad matyčiau . Aš galvoju kad man reikia 2007 wordo, bet kiek siunčiausi neišeina nieko. Prašau padekit skubiai reikia isšiūsti užduotis o aš puse nematau  doh.gif  doh.gif  Tikiuosi gerai paaiškinau.


o ką matot?
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 12 07, 20:25)
Labukas  4u.gif  Kreipiuosi į jus pagalbos, nes nebežinau ką daryti  verysad.gif
Tai va yra tokia problema. Atsiunte man viena mergina matematikos lygčių sprendimą worde, bet kai aš atsidarau nematau beveik visų skaičių. Pas ją yra xp ir wordas senesnis, o pas mane vista ir wordas naujesnis. Viska šiandien bandžiau bet niekaip neišeina atidaryti taip kad matyčiau . Aš galvoju kad man reikia 2007 wordo, bet kiek siunčiausi neišeina nieko. Prašau padekit skubiai reikia isšiūsti užduotis o aš puse nematau  doh.gif  doh.gif  Tikiuosi gerai paaiškinau.


paparasykit kad atsiustu pdf formatu smile.gif 2007 ofise 2003 ofiso formules issiderina, yra nesuderinamumas.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 12 07, 21:09)
o ką matot?

Na aš matau teksta, uzdavini matau o jau sprendimo nematau . Yra parasyta sudarome lygti... ir ten turetu buti lygtis bet as nieko nematau, nusiunciau draugiai pas kuria yra vista ji viska mato, tai kazkas su wordu unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(NeNuorama` @ 2010 12 07, 21:50)
paparasykit kad atsiustu pdf formatu smile.gif 2007 ofise 2003 ofiso formules issiderina, yra nesuderinamumas.

Tai , kad išbandėm. Ji man visaip bande siūsti.
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 12 07, 21:54)
Na aš matau teksta, uzdavini matau o jau sprendimo nematau . Yra parasyta sudarome lygti... ir ten turetu buti lygtis bet as nieko nematau, nusiunciau draugiai pas kuria yra vista ji viska mato, tai kazkas su wordu  unsure.gif
Papildyta:

Tai , kad išbandėm. Ji man visaip bande siūsti.


cias pas jus ne wordo problema, jums truksta kaip cia pasakius, teksto stiliaus paveiksliuko. neatvaizduoja. o tie stiliai saugomi win direktorijoje...
Atsakyti