Įkraunama...
Įkraunama...

Microsoft Word

QUOTE(NeNuorama` @ 2010 12 07, 22:00)
cias pas jus ne wordo problema, jums truksta kaip cia pasakius, teksto stiliaus paveiksliuko. neatvaizduoja. o tie stiliai saugomi win direktorijoje...

Tai kaip galečiau sutvarkyti , kad matyčiau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 12 07, 22:03)
Tai kaip galečiau sutvarkyti , kad matyčiau.  verysad.gif


tai ne taip paprasta... o tai jokios klaidos neismeta, pvz pdf failiukas? turetu ismesti
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2010 12 07, 22:04)
tai ne taip paprasta... o tai jokios klaidos neismeta, pvz pdf failiukas? turetu ismesti

Nieko nemeta, aš parsisiunčiau worda 2003 tai kai kurie sprendimai atsirado, bet vistiek ne visi.
Atsakyti
Sveikos,
kas gali išsamiai paaiškinti kaip daryti turinį su wordu 2007, su 2003 mokėjau, o čia net nežinau kur ieškot doh.gif lietuviškai viskas ir nebesusigaudau,padėkit 4u.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(Pikčiurna @ 2010 12 09, 22:59)
Sveikos,
kas gali išsamiai paaiškinti kaip daryti turinį su wordu 2007, su 2003 mokėjau, o čia net nežinau kur ieškot doh.gif lietuviškai viskas ir nebesusigaudau,padėkit 4u.gif ačiū

Radau pati kaip padaryti smile.gif tik niekaip nežinau, kaip padaryti, kad nenumeruotų man pirmo puslapio, t. y. turinio, ant to psl man numeris nereikalingas, kaip jį pašalint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikčiurna @ 2010 12 09, 21:25)
Radau pati kaip padaryti smile.gif tik niekaip nežinau, kaip padaryti, kad nenumeruotų man pirmo puslapio, t. y. turinio, ant to psl man numeris nereikalingas, kaip jį pašalint? g.gif


tai uždėkit paukščiuką kur different first page ir nedės
ar jūs ne to klausiat g.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 12 09, 23:41)
tai uždėkit paukščiuką kur different first page ir nedės
ar jūs ne to klausiat  g.gif

to klausiu, bet 2007 wordas, tai čia kitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikčiurna @ 2010 12 09, 23:07)
to klausiu, bet 2007 wordas, tai čia kitaip g.gif


tai ir pas mane 2007, viskas ten beveik taip pat, tik kad išdėstymas kitoks.
Bet tas punktas kur minėjau tai yra.


na va, ar pas jus ne taip?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 09 gruodžio 2010 - 23:17
QUOTE(keistuole @ 2010 12 10, 01:12)
tai ir pas mane 2007, viskas ten beveik taip pat, tik kad išdėstymas kitoks.
Bet tas punktas kur minėjau tai yra.
na va, ar pas jus ne taip?
user posted image

na pas mane lietuviškai ax.gif ir ne taip kažkaip, nėra tų, kad varnytes uždėt g.gif
Atsakyti
Turiu beda: rasau kursini, iskilo problema, kai parasau kokia citata, po citatos reikia parasyti skaiciuka (skaiciukas virsuje) bei lapo apacioje reikia parasyti citatos saltini, vat kaip tai padaryti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kareiwuke @ 2010 12 11, 16:13)
Turiu beda:  rasau kursini, iskilo problema, kai parasau kokia citata, po citatos reikia parasyti skaiciuka (skaiciukas virsuje) bei lapo apacioje reikia parasyti citatos saltini, vat kaip tai padaryti?  4u.gif


darykit insert footnote ir rašykit tą šaltinį
Atsakyti
Ačiū thumbup.gif
Atsakyti