Įkraunama...
Įkraunama...

Microsoft Word

QUOTE(Dilgynė @ 2013 04 23, 21:53)
Gal netycia paspaudet "insert"?


Taip, tikrai taip.Jau pati buvau radus kaip pataisyti sia problema, bet vis tik dekoju uz ats;)
Atsakyti
Mergaitės - prašau pagalbos - kaip Word 2007 teksto kiekvieno puslapio apačioje esančias nuorodas perkelti į teksto pabaigą - niekaip man nesigauna verysad.gif
Atsakyti
Kaip tvarkingai sulygiuoti formulių numeriukus? Kankinuosi jau ilgai, arba nesigauna, arba iššokinėja vėl doh.gif Formulė turi būt per vidurį, numeriukas eilutės gale. HELP. biggrin.gif
Word 2010.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 12 gegužės 2013 - 23:22
aš irgi prašysiu pagalbos smile.gif
gal kuri žinot kaip word'e sužymėti puslapį kvadratais tuščiais (į kurį bus rašomas tekstas) su tam tikrais išmatavimais ( tarkim 9x12 cm )lape kad tilptų kokį 4 tokie apvesti kvadratai? (tikiuosi aiškiai parašiau)
Atsakyti
QUOTE(Diamond_ @ 2013 05 21, 19:39)
aš irgi prašysiu pagalbos smile.gif
gal kuri žinot kaip word'e sužymėti puslapį kvadratais tuščiais (į kurį bus rašomas tekstas) su tam tikrais išmatavimais ( tarkim 9x12 cm )lape kad tilptų kokį 4 tokie apvesti kvadratai? (tikiuosi aiškiai parašiau)


o lentelę nenorit padaryt?
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 05 21, 19:50)
o lentelę nenorit padaryt?



jei tik mokėčiau tiktų ir lentelė....
Atsakyti
QUOTE(Diamond_ @ 2013 05 21, 20:12)
jei tik mokėčiau tiktų ir lentelė....


Darot insert table
pasirenkat 2x2 ar kiek ten jums reikia
tada table properties ir reikiamus langelių pločius ir ilgius
Atsakyti
Yra 70 lapu darbe, ir prieki 5 nereikia numeruoti galima taip padaryt? Kad numeruotu nuo 6 lapo tik? Jei taip kaip. 2007 wordas.
Ir kaip reikia turini padaryti automatiška?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meege: 26 gegužės 2013 - 16:14
QUOTE(Meege @ 2013 05 26, 17:13)
Ir kaip reikia turini padaryti automatiška?

Kaip įterpti automatinį turinį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meege @ 2013 05 26, 17:13)
Yra 70 lapu darbe, ir prieki 5 nereikia numeruoti galima taip padaryt? Kad numeruotu nuo 6 lapo tik? Jei taip kaip.  2007 wordas.


Įmanoma, tik man sunku paaiškinti, kaip.smile.gif Nuo, puslapio, nuo kurio reikia numeruoti — per Page Layout -> breaks -> next page. Tada sunumeruoti ir atžymėti „link to previous“.

Va, radau video, čia aiškiausiai: http://www.youtube.c...h?v=NGzz2ZmLrFw
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 05 13, 00:21)
Kaip tvarkingai sulygiuoti formulių numeriukus? Kankinuosi jau ilgai, arba nesigauna, arba iššokinėja vėl  doh.gif  Formulė turi būt per vidurį, numeriukas eilutės gale. HELP. biggrin.gif
Word 2010.

Tai man nieks nepadėsit? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 05 26, 20:53)


Mylimuke, taip paprastai nepadarysit, geriausias būdas (aš taip dariau) formulę rašyti vienoje eilutėje, lygiuotė per vidurį, tada sekančioje eilutėje rašyti formulės numerį ir lygiuotė dešinėje pusėje. Jei tarpas tarp formulės ir numeriuko per didelis, jį galima koreguoti per pastraipos nustatymus
Atsakyti