Įkraunama...
Įkraunama...

Microsoft Word

QUOTE(Jurate0111 @ 2013 05 28, 10:19)
Mylimuke, taip paprastai nepadarysit, geriausias būdas (aš taip dariau) formulę rašyti vienoje eilutėje, lygiuotė per vidurį, tada sekančioje eilutėje rašyti formulės numerį ir lygiuotė dešinėje pusėje. Jei tarpas tarp formulės ir numeriuko per didelis, jį galima koreguoti per pastraipos nustatymus

Kas čia per maklė? Moksl. darbui netinka. biggrin.gif
Atsakyti
Ar buvo kas klauses, ar imanoma worde, paveikslelyje nuimti fona?
Atsakyti
sveikos mamytes,
turiu problema. nusipirkau nauja kompiuteri kadangi senas jau net neisijungia ir iskilo problema is kur nemokamai parsisiusti wordo programa. niekaip nerandu, gal kas zinote?
Atsakyti
QUOTE(kristi24 @ 2013 08 24, 17:54)
sveikos mamytes,
turiu problema. nusipirkau nauja kompiuteri kadangi senas jau net neisijungia ir iskilo problema is kur nemokamai parsisiusti wordo programa. niekaip nerandu, gal kas zinote?

as siunciausi is cia http://www.openoffice.org/lt/
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif
Pasirasiau cv ir man zaliai kai kur zymi tarpus tarp stulpeliu..Istaisau su Ignore once, bet kai is naujo atidarau vel meta ta pati..Gal zinot kaip panaikinti bet koki klaidu zymejima? Ar geriau is viso siunciant cv perdaryti i pdf?
Atsakyti
Sveiki ,Naudoju Microsoft Office Word 2007 sugebėjau tiek pridirbti ,kad pati nesugebu susitvarkyti laugh.gif

user posted image
pasirenku reikiamą šriftą, dydį ir vis viena lapas visas issipletęs pilko fono šonuose nematau ir .tt. ir pan.
kaip atstatyti ,kad būtų ,kaip anksčiau vaizdas panašus i šitai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ulijona @ 2013 11 14, 11:26)
Sveiki ,Naudoju Microsoft Office Word 2007 sugebėjau tiek pridirbti ,kad pati nesugebu susitvarkyti laugh.gif


pasirenku reikiamą šriftą, dydį ir vis viena lapas visas issipletęs pilko fono šonuose nematau  ir .tt. ir pan.
kaip atstatyti ,kad būtų ,kaip anksčiau vaizdas panašus i šitai


Viršutiniame meniu > Peržiūra. Pažiūrėkit kas nustatyta.
Nežinau kaip lietuviškame Worde, bet angliškai "print layout" (pati pirma ikonelė įrankiuose).
Taip pat lapo dydį pasitikrinkit - gal daugiau nei 100 proc nustatyta.
O jei reikia ir liniuotės, tai toje pačioje Peržiūroje tarp įrankių reikia uždėti varnelė.
Gal padės šie variantai... smile.gif
Atsakyti
Perziura atrodo taip
user posted image
Liniuote ,kaip uzsidėti supratau ,aciu 4u.gif
Nesuprantu,kodėl visa teksta taip didina .Nors pasirinktas ir dydis ir sriftas tinkamas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulijona: 14 lapkričio 2013 - 11:23
QUOTE(Ulijona @ 2013 11 14, 12:21)
Perziura atrodo taip

Liniuote ,kaip uzsidėti supratau ,aciu  4u.gif
Nesuprantu,kodėl visa teksta taip didina .Nors pasirinktas ir dydis ir sriftas tinkamas  doh.gif

Jūs žiūrite, pagal mane, ne ten smile.gif
Taip peržiūra atrodo pasirinkus Spausdinimo peržiūrą. Ar Jūs iš meniu eilutės ir pasirinkote tą peržiūrą, ar per Microsofto logotipą viršutiniame kairiame kampe? smile.gif
user posted image
Dėl raidžių dydžio, tai čia tik todėl, nes lapo dydis pasirinktas ne 100 proc, o didesnis.
Pažiūrėkite apatiniame dešiniame kampe yra eilutė su procentais. Ten mažinasi. Ten dar šalia tos juostelės galima ir lapo formatą pasikeisti, tuomet nereikėtų eiti į peržiūrą smile.gif
Žodžiu, ne vienas variantas yra, kaip sumažinti lapą ir nustatyti, kad jį rodytų kaip Jums patogiau smile.gif
Atsakyti
Aciu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Padekite kaip pakeisti puslapio parametrus,kad parastes matuotu ne kabutemis,o mm ar cm?Pas mane 2007 angliska versija.Niekur nerandu verysad.gif Knisuosi visa pusdieni,nustatau parastes kaip man reikia:virsus,apacia po 2 cm,desine 1cm ir kaire 3cm,o gaunasi,kad tekstas nusikelia vos ne per puse puslapio verysad.gif Padekit zioplei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2013 12 04, 15:32)
Padekite kaip pakeisti puslapio parametrus,kad parastes matuotu ne kabutemis,o mm ar cm?Pas mane 2007 angliska versija.Niekur nerandu verysad.gif Knisuosi visa pusdieni,nustatau parastes kaip man reikia:virsus,apacia po 2 cm,desine 1cm ir kaire 3cm,o gaunasi,kad tekstas nusikelia vos ne per puse puslapio verysad.gif Padekit zioplei blush2.gif

Anglai matuoja coliais, todėl ir versija su coliais, o ne centimetrais mastau.gif
Atsakyti