Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMA Klaipėdoje

QUOTE(Požiūris @ 2010 12 02, 22:43)
Matai, as ne tokia gera, geru darbu veltuj nedarau, su manim Milky way'jais atsiskaitei  lotuliukas.gif


Ai,šokoladukai buvo ,energijai ir tonusui palaiyti,kad neužbuksuotųkokioje pusnyje lotuliukas.gif

Eraaa20,būtų fainei,jei su manim susisiektumėt,turiu Jūsų bičiukui maišelį nuo Astartos mirksiukas.gif
Papildyta:
Na,ką, sakau visoms ramios ,nakties,o man reik važiuoti bye1.gif ryte susirašysim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 02 gruodžio 2010 - 22:52
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 12 02, 23:25)
na tu ir energinga  thumbup.gif  liuks, taip ir reikia...
pernai aš irgi neturėjau kada gimdyti, rernginiai, organizaciniai reikalai... na gr. 15 d. dar sudalyvavau renginį, ir į ligoninę... mirksiukas.gif
teisingai, jei gerai jautiesi, ko čia sėdėt... svarbu mašinoj tašę turėt į gimdyklą mirksiukas.gif


aš kai dirbau buvau milijona darbų apsikrovus pripratau vis daryt ką nors tai į dekretą išėjus sunkiau tiesiog namie sėdėt nei veikt ką nors. Be to gerai jaučiuos tai nebūtina sėdėt nieko neveikiant. smile.gif
Atsakyti
Merga - dėl to laiško - aš pati tą puikiai suprantu kad prižiūri "Gerovės" centras... sunku suprasti, kam dubliuotis, kokie tikslai... g.gif ar tikrai žino VTAT ir "Gerovės" centras ?????????? nes kam tada slaptai siuntinėti... užvesk temą...
na man daug klaustukų...


Sąrašas dėl širdelių vėlimo ir dovanėlių pakavimo gruodžio 13 d. 18 val. onko ligomis sergančioms moterims:

1. xxxsaulyte 1 asm.
2. Storm 2 asm.
3. Merga 1 asm.
4. archeologe 2in1 mirksiukas.gif
5. RedLady
6. mama-gita

Nagi, aktyviau mirksiukas.gif

o kempinėles galėsim užsakyti čia, kai jau žinosim kiek mūsų susirenka mirksiukas.gif


QUOTE(RedLady @ 2010 12 02, 21:55)
o manes kodel neitrauket? 15 Lt
Ir i sirdeliu velima noreciau jungtis, jei ir nepazistamus priimat  4u.gif


su malonumu prašom ateiti, ir draugę atsivesti mirksiukas.gif ... nėra naujų, senų veidų - darom bendrai ir viskas thumbup.gif

Naujas projektėlis Bandom suorganizuoti kalėdine dovanėles Labdaros ir paramos fondo "Dienvidis" 27 vaikams. Siūlymas dovanėles pirkti centralizuotai, prieš tai surinkus pinigėlius. Dovanėlės vertė 10-15 Lt (kiek kas gali), reiktų 405 Lt visoms dovanėlėms. Šiuo metu žada prisidėt:

1.Neringuutia - 15 Lt
2. XXXSaulyte - 30 Lt
3. Delta - 15 Lt?
4.Archeologe - 15 Lt
5. Storm - 30 Lt
6.Taatjana - 30 Lt
7. RedLady - 15 Lt

Turim 150 Lt.

thumbup.gif

QUOTE(mama-gita @ 2010 12 02, 22:04)
Vat vat - jei nauji veidai nesutrukdys, noreciau padeti, laiko turesiu, gal dar dukriuka ar sese prigrobciau, jei darbo ranku truks.

O jei planuojat perziurejusios rubiukus lankyt savo seimas, tai gal ar galiu kokiu mandarinu papirkt- vitaminu ziemai, tik reiktu zinot. Tai tiek blush2.gif


taip, žinoma, būtinai ateikite ir ne viena... reikia daaaaaug moterų - tikiu ir jaučiu širdimi, kad bus smagu ir malonu bendrauti, velti širdeles , pakuoti... wub.gif

dėl vaišių - aš savo šeimą. t.y. Kristiną su dveim vaikais lanysiu prieš šventes, bet mes su šeima nupirksime visko...
gal jūs tada galėsite prisidėti prie stalo arba "Gerovės" centro šventei gruodžio 22 d. arba vaikų naų šventei gruodžio 21 d. mirksiukas.gif

Skleiskite informaciją - laukiam visų moterų, merginų, juk tai ir mintis prieš 2 metus atsiradusi - miela dovanėlė "Moteris moteriai" mirksiukas.gif
ir aš įsivaizduoju kaip smagu ir su kokia nuostaba gauna serganti moteris, kai jai pasako teikiant, kad tai linkėjimus siunčia eilinė Klaipėdos moteris
wub.gif
Papildyta:
merginos - kas pristatėte - rašykite temoj, vakaro pabaigoje pažymėsim aš arba merga, kas dar ne - iki gruodžio 10 d. pasistenkime pristatyti...

iš ko reikia paimti - rašykite temoje, bandysim bendrom jėgom paimti mirksiukas.gif
Vaiko ir šeimos "Gerovės" centro Kalėdinės šventės "Kalėdų bobutės ir seneliai":

Saulyte - 2 dov. 1-3 metukų mergytėms
darara - 2 dov. 1-3 metų merytėms
Digi - 4 dov. 1-3 metų mergytėms


ritka68 - 3 dov. 4-6 metų mergaitėms
archeologe- 1 dov. 4 - 6 metų mergaitei
Vikuliukas- 2 dov. 4-6 metų mergaitėms
-Delta- - 2 dov. 4-6 metų mergaitėms
boruziute- 1 dov. 4-6 metų mergaitei
Požiūris- 1 dov.4-6 metų mergaitei

Naktibalda - 1 dov. 7-10 metų mergaitei
Raja28- 2 dov. 7-10 metų mergaitems
manosaule- 2 dov. 7-10 metų mergaitėms

Ingusiaa- 3 dov. 7-10 metų mergaitėms
zyzane- 1 dov. 7-10 metų mergaitėms

Chamelione-2 dov. 7-10 metų mergaitėms
briliantine 3 dov. 7-10 metų mergaitėms
sotto 1 dov. 7-10 metų mergaitėms

linamog 2 dov. 7-10 metų mergaitėms

Saulyte - 2 dov. 11-15 metų mergaitėms
Taatjana - 2 dov. 11-15 metų mergaitėms
Niu ir sesuo - 6 dov. 11-15 metų mergaitėms
-Delta- - 2 dov. 11-15 metų mergaitėms
red40 - 2 dov. 11-15 metų mergaitėms
Chamelione- 2 dov. 11-15 metų mergaitėms
Larissa- 1 dov. 11-15 metų mergaitei
Astarta- 2 dov.11-15 metu mergaitems
*Gutte- 1 dov. 11-15 metų mergaitei

Storm- 3 dov. 16 metų mergaitėms

Gita - 2 dov. 1-3 metų berniukams
Juraciuke - 2 dov. 1-3 metų berniukams
Pakalnute klp - 2 dov. 1-3 metų berniukams
archeologe- 1 dov. 1 - 3 metų berniukui.
ausritukas - 2 dov 1-3 metų berniukams

Gita - 2 dov. 4-6 metų berniukams
llizza - 2 dov. 4-6 metų berniukams

Elve - 1 dov. 7-10 metų berniukui
Naktibalda - 1 dov. 7-10 metų berniukui
Raja28- 2 dov. 7-10 metų berniukams
*Gutte - 2 dov. 7-10 metų berniukams

zyzane - 1 dov. 7-10 metų berniukams
[ sandra kl 1 dov. 7-10 metų berniukams
linamog 1 dov. 7-10 metų berniukams

neringuutia - 2 dov. 11-15 metų berniukams
Taatjana - 2 dov. 11-15 metų berniukams
merga - 1 dov. 11-15 metų berniukui


merga - 2 dov. 16 metų berniukams

Dovanėles reikia supakuoti, galit įdėti saldainių, malonių niekučių mirksiukas.gif , galima palinkėjimą... tiesiog suruošti mielą dovanėlę !!!!
Ir BŪTINAI prisegti laikiną lapelį su amžiumi ir lytimi, kam skirta mirksiukas.gif


P.S. mėlynai - pristatytos, raudonai - NE



QUOTE(Pakalnute_klp @ 2010 12 02, 18:03)
Truputi ne i tema: o ar galima is to kriziu centro kur Silutes pl. pasiimt koki vaikiuka dienai, i kina nusivest ar panasiai?


reikėtų klausti ten dirbančių darbuotojų... sunku pasakyti kokių nuostatų laikosi :mirksiukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 02 gruodžio 2010 - 23:54
Naujas projektėlis Bandom suorganizuoti kalėdine dovanėles Labdaros ir paramos fondo "Dienvidis" 27 vaikams. Siūlymas dovanėles pirkti centralizuotai, prieš tai surinkus pinigėlius. Dovanėlės vertė 10-15 Lt (kiek kas gali), reiktų 405 Lt visoms dovanėlėms. Šiuo metu žada prisidėt:

1.Neringuutia - 15 Lt
2. XXXSaulyte - 30 Lt
3. Delta - 15 Lt?
4.Archeologe - 15 Lt
5. Storm - 30 Lt
6.Taatjana - 30 Lt
7. RedLady - 15 Lt
8.MamaGita - 15 Lt
9.Merga - 15 Lt?

Turim 180 Lt.
Atsakyti
sveikos iš ryto 4u.gif

Storm, na liuks, manau pavyks ir ketvirtą šventę padaryti thumbup.gif

o aš taip laukiu vakaro, gl laiškus vaikų namų jau turėsiu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
1.as dovaneles pristaciau lapkricio vidury ax.gif
2. prisideciau prie nauju dovaneliu 15Lt. (tik pinigelius galiu pervesti arba siandien, arba po gruodzio 14d....-isvaziuoju).
Atsakyti
Naujas projektėlis Bandom suorganizuoti kalėdine dovanėles Labdaros ir paramos fondo "Dienvidis" 27 vaikams. Siūlymas dovanėles pirkti centralizuotai, prieš tai surinkus pinigėlius. Dovanėlės vertė 10-15 Lt (kiek kas gali), reiktų 405 Lt visoms dovanėlėms. Šiuo metu žada prisidėt:

1.Neringuutia - 15 Lt
2. XXXSaulyte - 30 Lt
3. Delta - 15 Lt?
4.Archeologe - 15 Lt
5. Storm - 30 Lt
6.Taatjana - 30 Lt
7. RedLady - 15 Lt
8.MamaGita - 15 Lt
9.Merga - 15 Lt?
10.Mano saule - 15 Lt
Turim 195 Lt.

thumbup.gif
Atsakyti
Naujas projektėlis Bandom suorganizuoti kalėdine dovanėles Labdaros ir paramos fondo "Dienvidis" 27 vaikams. Siūlymas dovanėles pirkti centralizuotai, prieš tai surinkus pinigėlius. Dovanėlės vertė 10-15 Lt (kiek kas gali), reiktų 405 Lt visoms dovanėlėms. Šiuo metu žada prisidėt:

1.Neringuutia - 15 Lt
2. XXXSaulyte - 30 Lt
3. Delta - 20 Lt
4.Archeologe - 15 Lt
5. Storm - 30 Lt
6.Taatjana - 30 Lt
7. RedLady - 15 Lt
8.MamaGita - 15 Lt
9.Merga - 15 Lt?
10.Mano saule - 15 Lt
Turim 200 Lt.
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 12 03, 00:49)

P.S. mėlynai - pristatytos, raudonai - NE
reikėtų klausti ten dirbančių darbuotojų... sunku pasakyti kokių nuostatų laikosi  :mirksiukas



Tai kad as savo dovaneles jau uzveziau i geroves centra lapkricio menesi, perdaviau Romai (zaliai supakuotas) ir dar maisiuka su drabuzeliais g.gif
Atsakyti
Sveikos. Aš į centrą dovanėlių dar nepristačiau, bet mane nudažėt mėlynai. Rašau todėl, kad neprisiveltų klaidų. Pristatysiu arba perduosiu kam nors kitą savaitę būtinai. Dar turiu keleta maišiukų rūbų, batų surinkusi, bet mano darbas nuo 8 iki 17, todėl niekaip neišeina privežt. Dar klausimas; ar vasarinius batus dabar atiduoti, ar palaikyti vėlesniam laikui?
Atsakyti
QUOTE(manosaule @ 2010 12 03, 09:54)
Sveikutes  4u.gif
1.as dovaneles pristaciau lapkricio vidury  ax.gif
2. prisideciau prie nauju dovaneliu 15Lt. (tik pinigelius galiu pervesti arba siandien, arba po gruodzio 14d....-isvaziuoju).



QUOTE(Raja28 @ 2010 12 03, 10:49)
Tai kad as savo dovaneles jau  uzveziau i geroves centra lapkricio menesi, perdaviau Romai (zaliai supakuotas) ir dar maisiuka su drabuzeliais g.gif



QUOTE(red40 @ 2010 12 03, 10:55)
Sveikos. Aš į centrą dovanėlių dar nepristačiau, bet mane nudažėt mėlynai. Rašau todėl, kad neprisiveltų klaidų. Pristatysiu arba perduosiu kam nors kitą savaitę būtinai. Dar turiu keleta maišiukų rūbų, batų surinkusi, bet mano darbas nuo 8 iki 17, todėl niekaip neišeina privežt. Dar klausimas; ar vasarinius batus dabar atiduoti, ar palaikyti vėlesniam laikui?



merginos - viskas gerai, vakare sužymėsim... mirksiukas.gif
Atsakyti
"Dienvidis" vaikams galėčiau pervest kokį 30 lt, tik į sąskaitą kas pirks, nes darbas-namai-darbas-namai, nėr kur į šoną nusukt blush2.gif
Atsakyti