Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMA Klaipėdoje

user posted image
o pas mus šiandien į darbelį atėjo iš vienos kompanijos pirmasis "Kalėdų senelis", su kasmetinėmis simbolinėmis dovanelėmis... ir žinokit buvo labai smagu matyt, kad sveikinimo atvirutė yra daryta "Ryto" vaikų (ten toks kaip "reklaminis" įrašas buvo)...
nuotraukytės kokybė gal ir nelabai, bet užtat darbelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Senti: 10 gruodžio 2010 - 11:59
Gal kokia sunkiai besivercianti moterele su vaikais iesko vyro? Saviski atiduociau blink.gif Nesutinka jis nuvezti dovaneles i centra cry.gif Jei kas pro Baltijos pr. vaziuotu, tai mielai iduociau (ot laiku susisgribau, ane) unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2010 12 10, 13:16)
Gal kokia sunkiai besivercianti moterele su vaikais iesko vyro? Saviski atiduociau  blink.gif  Nesutinka jis nuvezti dovaneles i centra  cry.gif Jei kas pro Baltijos pr. vaziuotu, tai mielai iduociau (ot laiku susisgribau, ane) unsure.gif

Nu bliamba pajamciau vyra lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , bo maniskis toli... Bet jei dirbt nenori, tai kam jis man g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2010 12 10, 12:16)
Gal kokia sunkiai besivercianti moterele su vaikais iesko vyro? Saviski atiduociau  blink.gif  Nesutinka jis nuvezti dovaneles i centra  cry.gif Jei kas pro Baltijos pr. vaziuotu, tai mielai iduociau (ot laiku susisgribau, ane) unsure.gif


Žiūrau, parama pas mus visapusiška mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Šiandien vakare savaitgaliui išvažiuoju(jei žinoma iki vakaro neužpustys galutinai bash.gif ,ech gerai ,kad laiku nusipirkom fiskariuką ) .Kol kas nežinau kur pirmadienį darbai užmęs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 12 10, 13:17)
Nu bliamba pajamciau vyra lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , bo maniskis toli... Bet jei dirbt nenori, tai kam jis man g.gif  g.gif  g.gif


Dirbt dirba ir uzdirba, bet jau su nusukimu i sona, koki darbeli padaryt, tai... doh.gif
QUOTE(merga @ 2010 12 10, 13:24)
Žiūrau, parama pas mus visapusiška  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Šiandien vakare savaitgaliui išvažiuoju(jei žinoma iki vakaro neužpustys galutinai bash.gif ,ech gerai ,kad laiku nusipirkom fiskariuką ) .Kol kas nežinau kur pirmadienį darbai užmęs  doh.gif

Pirmadieni, jei nepustys, tai as pati uzvezt galeciau. Man visa beda masina atsikast. As ir vairuoju ir masinas atskiras turim, bet mano karalaitis nesedi stovincioj masinoj, o kriokia, tai ner man, kaip su juo, kai taip pusto doh.gif


Ir dar, turiu kokius 6 stiklainelius pirktiniu darzovieniu nuo 4-6men. Karalaitis taip pat ju nevalgo. Gal yra koks leliukas, kuriam reiktu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2010 12 10, 12:16)
Gal kokia sunkiai besivercianti moterele su vaikais iesko vyro? Saviski atiduociau  blink.gif  Nesutinka jis nuvezti dovaneles i centra  cry.gif Jei kas pro Baltijos pr. vaziuotu, tai mielai iduociau (ot laiku susisgribau, ane) unsure.gif


na gražu - juokiaus balsu lotuliukas.gif
visapusiška parama thumbup.gif

QUOTE(merga @ 2010 12 10, 13:24)
Žiūrau, parama pas mus visapusiška  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Šiandien vakare savaitgaliui išvažiuoju(jei žinoma iki vakaro neužpustys galutinai bash.gif ,ech gerai ,kad laiku nusipirkom fiskariuką ) .Kol kas nežinau kur pirmadienį darbai užmęs  doh.gif


na sėkmės, kur jau tave užpustys, leki kaip ragana ant šluotos lotuliukas.gif

QUOTE(Požiūris @ 2010 12 10, 13:28)
Dirbt dirba ir uzdirba, bet jau su nusukimu i sona, koki darbeli padaryt, tai... doh.gif

Pirmadieni, jei nepustys, tai as pati uzvezt galeciau. Man visa beda masina atsikast. As ir vairuoju ir masinas atskiras turim, bet mano karalaitis nesedi stovincioj masinoj, o kriokia, tai ner man, kaip su juo, kai taip pusto doh.gif
Ir dar, turiu kokius 6 stiklainelius pirktiniu darzovieniu nuo 4-6men. Karalaitis taip pat ju nevalgo. Gal yra koks leliukas, kuriam reiktu? g.gif


tai ryt mes su Jumis susimatom - paimkit viską, užvešiu kitą savaitę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 12 10, 14:56)
na gražu - juokiaus balsu  lotuliukas.gif
visapusiška parama  thumbup.gif
na sėkmės, kur jau tave užpustys, leki kaip ragana ant šluotos  lotuliukas.gif
tai ryt mes su Jumis susimatom - paimkit viską, užvešiu kitą savaitę mirksiukas.gif


Nebeatiduodu SB. Ka tik isveze dovanele i centra. Prigrasinau, kad nevaziuosiu per Kaledas pas jo mama, jei neves, mygom parleke namo is darbo biggrin.gif Bet tai kas tau vaikyti, kieme uzklimpo, gavau eit vairuot, o B masina su kaimynu stume is pusnu doh.gif

Daba galvoju, isveze dovana, o net nezino kur vest lotuliukas.gif


Nu va, pristatyta jau ir mano dovanele. karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 10 gruodžio 2010 - 15:18
[quote=Požiūris,2010 12 10, 16:05]
Nebeatiduodu SB. Ka tik isveze dovanele i centra. Prigrasinau, kad nevaziuosiu per Kaledas pas jo mama, jei neves, mygom parleke namo is darbo biggrin.gif Bet tai kas tau vaikyti, kieme uzklimpo, gavau eit vairuot, o B masina su kaimynu stume is pusnu doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu va , o as jau ir lentyna spintoj atlaisvint spejau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 12 10, 15:21)

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nu va , o as jau ir lentyna spintoj atlaisvint spejau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nu cia iki sekancio karto nebeatiduodu hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 10 gruodžio 2010 - 16:31
"Dienvidis":
1.Neringuutia-15
2. XXXSaulyte-30
3. Delta-20
4.Archeologe-15
5. Storm-30
6.Taatjana-30
7. RedLady-30
8.MamaGita-15
9.Merga-15
10.Mano saule-15
11. Prula-40
12.Judie-30
13.Briliantine-15
14. Dilgele-15
15. Chilyru-30
16. *Gutte-20
17.ingusiaa-20
18. Elve-15
19.Rovena-30
20.Senti - 15 Lt

Turime 445 Lt.
Raudonai pažymėsiu merginas, kurių pinigėlius jau turiu, mėlynai tų, kurios atneš pinigėlius į vėlimą.

Šiandien pradėjau dirbt kalėdų seneliu smile.gif Nelengvas darbas pasirodo smile.gif Partempiau namo tris maišus visokio gėrio, bet pagalvojau, kad kol dovanos pilnai nesukomplektuotos, neteršiu temos nuotraukomis ir ataskaitomis. Man tik iškilo keletas problemėlių, tikiuosi mes jas čia išspręsim.

1. Labai pagailo pinigėlių maišeliams (pigiausias 1,5 Lt) tai mes čia su Saulyte pasitarėm, kad pakuojam į tai ką turim namie. Popierinius maišelius ir nebūtinai šventiškus, tinka ir iš parduotuvių. Tai į ką aš čia lenkiu smile.gif? Nagi, kas ateina į vėlimą, darom reviziją namie ir nešam maišelius dovanoms smile.gif Saulytė rado keliolika, aš irgi rasiu nemažai, bet reikia tai 27 smile.gif

2. Manau liks truputį pinigėlių. Jei jau jie skirti Dienvidžiui, tai turbūt reikia ir išleist juos centrui? Saulytė siūlo nupirkt šakotį einant į šventę, o aš pagalvojau, kad gal padaryt centrui dovaną, jiems ten trūksta pastoviai visokių priemonių, tai gal piešimo popieriaus, ar dažų. Ką manot?


P.S. Paskaičiau apie jūsų paramą vyrais, negaliu vištos ramiai depiliuot, iš juoko rankos dreba lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Storm: 10 gruodžio 2010 - 17:23
QUOTE(Storm @ 2010 12 10, 17:21)
1. Labai pagailo pinigėlių maišeliams (pigiausias 1,5 Lt) tai mes čia su Saulyte pasitarėm, kad pakuojam į tai ką turim namie.......
2. Saulytė siūlo nupirkt šakotį einant į šventę, o aš pagalvojau, kad gal padaryt centrui dovaną, jiems ten trūksta pastoviai visokių priemonių, tai gal piešimo popieriaus, ar dažų. Ką manot?

1. namie turiu kalėdinių maišelių dovanoms,.. tik jie tokie dideli.. peržiūrėsiu visus, parašysiu kiek turiu, pirmadienį atvežčiau...
2. turiu namie laisvą poką popieriaus (ten gal 500 lapų būna).. na tokio ofisinio ... galėčiau ir tą prigriebti ... o gal netiks toks g.gif
Atsakyti