Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMA Klaipėdoje

"Geroves" centro svente buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
DIDELIS ACIU Romai ir kitoms merginoms uz nuostabiai paruosta svente vaikams!!!
4u.gif 4u.gif 4u.gif

(Atsiprasau uz kokybe nuotraukos darytos telefonu)

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
perduodu visom visom prisidėjusiom merginom prie šventės "Gerovės" centro vyr.soc.darbuotojos padėką :

"Ačiū, ačiū, už dovanas musu vaikams. Šventė buvo superinė, reikėjo pamatyti kaip džiaugėsi mūs vaikai dovanomis, spektakliu, Kalėdu Seniu, paruoštu stalu. Svarbiausia, kad vaikai atėjo su tėveliais, kiti net nėra buvę spektaklyje. Tiek džiaugsmo ir padekų dar nesame sulaukę. AČIŪ, AČIŪ, JUS ESATE NUOSTABIOS!"

O aš noriu pasakyti, kad esate šaunuolės jūs visos soc.darbuotojos - jūs taip atsakingai ir pasiaukojančiai dirbate, rūpinatės vaikais, šeimomis - jūs šaunuolės !!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 23 gruodžio 2010 - 10:21
prašymas GEROVĖS mergaitėms -
gal kartais turit sunkiai besiverčiančią šeimą, kurioje augtų 4-6 metų mergaitė? atrinkau savo Kotrynos drabužėlių šiek tiek išaugų... žinoma, kasdieniai jie, bet gal panaudotų žmonės juos pagal paskirtį blush2.gif
Atsakyti
Labdaros ir paramos dienos centras "Dienvidis" visoms SUPERMAMYTĖMS dėkoja už nuostabią kalėdišką dovaną padovanota vaikams 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Ir dar šiek tiek centro vaikučių šventės akimirkų:
user posted image
user posted image
user posted image
O čia tikrosios šventės'kaltininkės" biggrin.gif 4u.gif
user posted image
Papildyta:
Na,mamytės,tiek ruošemės skubėjom,vežėm galvojom ,svajojom thumbup.gif ,o vaikučių šventės jau praeityje. Galiu drąsiai pasakyti,kad visos esam super komanda,galinti padaryti stebuklą ne vienam ,ir ne dešimčiai,o daugiau ne šimtui vaikučių wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pats nuostabiausias jausmas apima kai vaikai džiaugiasi Klėdų "senelio" dovanomis ir visi choru kartoja:-kad "Kalėdų senelis" yra thumbup.gif ,kad gauna jų laiškus bei išpildo Jų slapčiausius norus 4u.gif biggrin.gif
AČIŪ VISOMS VISOMS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 23 gruodžio 2010 - 17:23
Nu ką, lauksim kitų norų kitais metais biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Visas nuostabias moteris, aukojančias laiką, jėgas, dovanojančias meilę ir šilumą su artėjančiom šventėm!!!!!. Laimės, stiprybės, visko visko Jums ir Jūsų šeimoms!!!!!!
Nors ir nedaug prisidėjus be galo šilta širdy....
Atsakyti
Nieko nėra geriau už išsipildžiusį norą,už įvykusį,kad ir mažytį stebuklą... wub.gif

Smagu. wub.gif
Atsakyti
Silumos jums ir jusu seimoms! Linklsmu svenciu!!! 4u.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image

Mielosios,brangiosios,

Lai krinta laimė snaigėm iš dangaus
Tą mielą Kūčių naktį šventą.
Te nesibaigia džiaugsmas
Jums gyvenimo brangaus
Ir nepalūžkit, jeigu
Nuoskaudas patirt bus lemta.

Svajonių ir vilčių naktis
Naktis lyg pasaka žvaigždėta,
Kalėdos nejučia ateitis
Tarsi stebuklas pažadėtas
Lai gerovės, ir laimės Šv. Kalėdos Jums teikia
Te pildosi viskas, ko tik širdžiai reikia,
Daugiausia - sveikatos, giedriausių dienų,
Šeimyninės laimės ir metų ilgų.


Su Šv.Kūčiom ir Šv.Kalėdom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Labdaros ir paramos fondas "Saulės smiltys" ir VŠĮ Klaipėdos tuberkuliozinės ligoninės Vaikų skyrius prašo atsiliepti žmones, galinčius paaukoti mokomųjų stalo žaidimų, spalvinimo knygučių, kanceliarijos reikmenų, piešimo lapų ir kt. Skambinti tel. 8 684 14144 Edgarui.

Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 12 24, 11:07)
Labdaros ir paramos fondas "Saulės smiltys" ir VŠĮ Klaipėdos tuberkuliozinės ligoninės Vaikų skyrius prašo atsiliepti žmones, galinčius paaukoti mokomųjų stalo žaidimų, spalvinimo knygučių, kanceliarijos reikmenų, piešimo lapų ir kt. Skambinti tel. 8 684 14144 Edgarui.


Galėčiau padovanoti piešimui paprasto balto kopijavimo popieriaus įpakavimą, jeigu tiktų..
Atsakyti
Sveikos

Ramių, jaukių ir gražių Kūčių, linksmų ir džiaugsmingų Šv. Kalėdų jums ir jūsų šeimoms newyear.gif Kad ateinantys metai būtų dosnūs sveikata, gerumu, meile. Su šventėmis 4u.gif 4u.gif 4u.gif .


O aš turiu net nežinau, kaip čia pavadinti, galvosūkį. Jau keleri metai vis matau vieną merginą. Pamenu, kaip ji vaikščiojo nestuke.gif , viskas su ja atrodė normaliai. Man rodos ji kažkur netoli manęs gyveno. Susilaukė berniuko, jam jau gal kokie 3-4 metukai. Bet bėda tame, kad ji mano akyse degraduoja unsure.gif . Pradėjau matyti, kad vaikšto su "nekokiu" vyruku, vieną kartą mačiau prie parduotuvės išgėrusią, o paskutiniu metu tai iš viso, pačiam gražume... keletą kartų jau mačiau knisant šiukšlių konteinerį, su kažkokiais bomžais kartu velkant metalą į supirktuvę... Viskas būtų š... ne jos man gaila, man jos berniukas parūpo unsure.gif . Vasarą mačiau vaiką kartu su ja vaikštantį. Visada tvarkingai aprengtas, lyg prižiūrėtas, matosi, kad myli ji vaiką. Bet kurį laiką ji viena vaikšto. Bet vakar ją vėl pamačiau. Stovėjo prieš mane prie kasų. Nužvelgiau ką perka blush2.gif Buvo maistas ir kalėdinių saldainių dėžutė. Matyt vaikui thumbup.gif Bet pati vos ne vasariniais batais ir t.t. verysad.gif
Noriu jūsų patarimo. Neapsisprendžiu, kaip galėčiau jai pasiūlyti pagalbą. Juk mes nepažįstamos, jei aš šiaip prieisiu ir pasiūlysiu, bijau, kad sakys nesikišk ne į savo reikalus unsure.gif . Gal jai kažkas atsitikę yra, kad ji taip važiuoja žemyn, norisi padėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gita: 24 gruodžio 2010 - 11:37