Įkraunama...
Įkraunama...

Išbandžiau, pratestavau....

QUOTE(agnite @ 2011 03 07, 14:31)
Įtariu, kad visi šios firmos  produktai turi perdėtai intensyvų kvapą...  rolleyes.gif



cia gal arbatmedzio aliejus ta kvapa suteikia
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2011 03 08, 12:29)
cia gal arbatmedzio aliejus ta kvapa suteikia


Tikrai taip, ne be reikalo ir parašiau, kad "Pavadinimas viską pasako - arbatmedžio aliejaus kvapo išvengti/neužuosti neįmanoma" rolleyes.gif
Atsakyti
ka tik isbandziau BIOCELL kauke.
nepatiko tai kad ji tokia uzdedama ant veido. labai nemegstu tokiu proceduru kai ant veido kazka reikia deti ir buti su tuo(del to nustojau darytis mechaninius valymus). tai kol gulejau tas 30 min susalo veidas.o i pabaiga pradejo traukti oda, kai nusiemiau biski dar trauke, bet po 5 min tas jausmas dingo. dabar viskas gerai, isigere visi likuciai.
nieko stebuklingo po pirmo karto neivyko.
gal kada nors ibandysiu dar. tik vasara biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2011 03 27, 22:51)
nepatiko tai kad ji tokia uzdedama ant veido.


Tai ji tokai kaip popierine? Na kaip sitam pavieksliuke? Nes kelias tokias bandziua, tai man nepatiko nei viena: visu pirma per dideles pagal mano veida, tai paskui visur ant plauku ir pan limpa, o antra kazkaip nesilaiko vietoj, t.y. nera taip, kad gali vaiksciot kur nori, riekia ramiai gulet (ir dar kai kurios tokios slapokos buna, tai dar ir palasa nuo ju).
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 03 28, 02:19)
Tai ji tokai kaip popierine? Na kaip sitam pavieksliuke? Nes kelias tokias bandziua, tai man nepatiko nei viena: visu pirma per dideles pagal mano veida, tai paskui visur ant plauku ir pan limpa, o antra kazkaip nesilaiko vietoj, t.y. nera taip, kad gali vaiksciot kur nori, riekia ramiai gulet (ir dar kai kurios tokios slapokos buna, tai dar ir palasa nuo ju).
user posted image


Tokia tokia smile.gif Man irgi šiek tiek nepatogi, todėl nesiryžtu jos vėl pirkti. Po vieno karto nepajutau išvis nieko, tai reikia dar bandyti, bet.... smile.gif
Pritariu dėl potyriu ir nepatogumų su ja tašai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 03 28, 07:59)
Pritariu dėl potyriu ir nepatogumų su ja tašai smile.gif



drinks_cheers.gif jo, ir salta ir slpaia su ja.patarrtina is pirmo karto stengtis ja pasiskirstyt teisingai, nes tikrai nemalonu n kartu ja taisyt, nes slapi yra..
as lovoj sedejau-gulejau su ja tv ziurejau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 28 kovo 2011 - 12:23
Šiandien išbandžiau L'Occitane Intensyvaus drėkinimo kremą su taukmežio sviestu. Štai tokį:
user posted image
Pati parvežiau mamai dovanų, tai kai pamačiau, kad atidarė, ir aš įlindau. lotuliukas.gif Mano oda nesvietiškai sausa - tiesiog sahara. Įprastai tepu nerafinuotu grynu taukmedžio sviestu, bet jau pabodo tas žvilgesys visą dieną, tai galvoju reikia kažko rimtai drėkinančio, bet greit susigeriančio. Tai va. Išbandžiau ir labai LABAI patiko. smile.gif Labai greitai susigėrė (nors tepiau tikrai gausiai, bijodama, kad neužteks drėkinimo) ir oda iškart patapo aksominė. Tepiaus ryte apie 8 val., tai visą dieną veidas išliko minkštas ir jaučiamai sudrėkintas. Oda neblizgėjo, bet ir nebuvo visai matinė (kaip tik tai, ko ieškojau). Dar ir dabar jaučiasi tas minkštumas nuo ryto. Žodžiu, likau tikrai patenkinta. Vasarai gal būtų ir per daug to riebumo, bet dabar pats tas. Eisiu turbūt ir sau induko pirkt pasitaupius. smile.gif
Atsakyti
Siandien lekiau uostyt kvepaliuku, bet netiketai uzmaciau Sephoroj BITE (sita) firmos dekoratyvines stenduka, tai aisku nesusilaikiau ir ilindau pasinagrinet.

Isbandziau lupdaziuka 'Luminous Crème Lipstick' - patiko, smagiai tepasi, graziu spalvu turi ir gana nemazas spalvu pasirinkimas (kai kurios isvis tokios net nelabai matytos, kad kiti gamintojai turetu kazka panasaus).

'Vitamin Gel' zele lupoms nebandziau, tik siaip idomu buvo, kad keliu rusiu yra, bet spalvos indelyje praktiskai nesiskiria - vos vos iziurimai tik skiriasi (gelsva, balsva ir pan).

'SPF 15 Sheer Balm' balzamas su spalva visai patiko, smagiai tepesi, spalva svelni, bet matoma gavosi.

'Lip Shine' blizgis - siuos jau buvau 3 spalvu nusiziurejus, bet pabandziau ant lupu ir... galvojau spjaudytis pradesiu koks nemalonus skonis (aisku cia skonio reikalas). Skonis keistas, nemalonus ir toks neiprastas - blizgyje ji labai jauciau, o lupdazyje ir balzama ne.
Atsakyti
keleta kartu jau esu naudojus Kaaral Hydra kauke. netepu arti saknu, bet pastebejau kad plaukai pradejo greiciau riebaluotis-jau antra diena po plovimo atrodo nekaip. nezinau ar sutapimas ar ne..
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 11 21, 20:25)
Isbandziau dar viena pudryte - Tarte 'Smooth Operator SPF 20'. Spalvyte idealiai pataikiau, reikia labai nedaug pudros, lengva, graziai pasiskirsto, pasidengia, bet maskuoja mazokai (neidealiai uzmaskavo raustelejus skruostus).... Siaip visai patiko - ziuresiu kaip issilaikys per diena. O ir uzteks dar meginio keliems kartams...
user posted image

siunteisi ar pirkai Lietuvoje? jei siunteisi, gal gali puslapi nurodyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(day_light @ 2011 06 11, 19:23)
siunteisi ar pirkai Lietuvoje? jei siunteisi, gal gali puslapi nurodyti? 4u.gif


Pirkau JAV - as cia gyvenu, tai vietoj parduotuvej ir pirkau. 4u.gif O siaip ju buna Sephora.com arba siaip kokiose internetine parduotuvese, net ebay turbut galima rast. Na zodziu reikia pagooglint ir rasit tikrai.
Atsakyti
Išbandžiau Simply zen šampūną nuo pleiskanų. Nors jų neturiu, tačiau mano galvos oda jautri ir dažnai niežti g.gif
Šis šampūnas patiko tuo, kad neblogai suputoja, gana švelnus, nesuvelia plaukų plovimo metu. Kvapas man kaip dantų pastos biggrin.gif Tai tas kiek keista. Šiaip nieko blogo nepadarė man, dar turiu kelis mėginukus, bandysiu toliau juo plaut galvą ir žiūrėsiu kaip reaguoja galvos oda smile.gif
user posted image
Atsakyti