Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga (39)

Apklausa: Įsivaizduojam: S. Meyer nusprendžia parašyti dar vieną TWILIGHT sagos knygą. Apie ką norėtumėte, kad ji būtų? (50 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
va čia blogis user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 11 19, 19:58)
style, tu mums su egliosha mylimos pievelės pamėtėjai  wub.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Matai kokie Jums blatai tongue.gif

ARTI, nesikabinek, as artimiausia jubiliata sirdutem apkabinejau liezuvis.gif
Papildyta:
QUOTE(Žanė @ 2010 11 19, 20:00)
va čia blogis user posted image

Teks megautis ta ana, kur medyje... biggrin.gif
Atsakyti
http://www.cafepress.co.uk/bae
matet si puslapi, geru daikteliu yra mirksiukas.gif visoms pagal poreiki mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Pearl*: 19 lapkričio 2010 - 20:06
QUOTE(donata222 @ 2010 11 19, 19:47)
Reikia surinkt 25 žinutes  4u.gif nueik į dažniausiai užduodamus klausimus ir pažiūrėk kuriose temose žinutes skaičiuoja  smile.gif



Na bandysiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Žanė @ 2010 11 19, 20:00)
va čia blogis user posted image

Nežianu kodėl,bet man vis atrodo,kad Edvardas tuoj nukris biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
ir dar nerandu kur pievoj rachitiškom kojom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 19 lapkričio 2010 - 20:15
Klausykit, a jus dirbat kuri nors? nes diena nepabuvau cia ir vel nauja tema ir as ryskiai vel gedos lentoj prikalta blink.gif as bedarbe ikritus i knygas tai geda geda geda manuser posted image
aciu uz dedikacijasuser posted image
QUOTE(Žanė @ 2010 11 19, 19:58)
oi kaip smagu naujoj temoj. nežinau už ką balsuot smile.gif

style, tu mums su egliosha mylimos pievelės pamėtėjai  wub.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

blyn, pabalsavau ir paskui pamaciau uz ka dar labiau buciau norejus prabalsuot, ale kaip visada neisiskaiciau laugh.gif
thumbup.gif as niekaip nesuprantu nafik jie ant dregnos zemes ten guli doh.gif taigi cistitu gali susirgt. ziuriu ir tik apie tai ir galvoju kaip Bela ant tos dregnos saltos zemes pagulejus paskui is tuliko turetu nebeiseit doh.gif
QUOTE(Žanė @ 2010 11 19, 20:00)
va čia blogis user posted image

man Belos bakenbardai cia juokingi biggrin.gif o Robke taiiiip nepatogiai ten tupi biggrin.gif
Atsakyti
Style, tau sveikatos ir dėkui už palatą 4u.gif 4u.gif 4u.gif

A, ką prisiminiau...ligones į sveikųjų palatą priimat? g.gif lotuliukas.gif
( Čia aš po atvirų išpažinčių klausiu mirksiukas.gif biggrin.gif )

Aš nesuprantu...tai tik viena prabalsavau už " Na, jau reiktų užleisti eilę Džeikobo ir Renesmės istorijai". g.gif biggrin.gif

Style, tai taip sakant tarnybine padėtim pasinaudojai mirksiukas.gif lotuliukas.gif

Ko ten jums ta pieva vis kliūva doh.gif biggrin.gif Gražiai jis ten kabo ir man ta vietele ar tos vietelės taip patinka thumbup.gif tongue.gif biggrin.gif

Atsakyti
Pareinu ir as i naujus namus 4u.gif . Style aciu uz temute thumbup.gif
Atsakyti
Pleputes 4u.gif


Laputaitytė 72
Daiva41 68
style 52
Žanė 51
Miško uoga 49
Nika89 46
Arti 41
*Pearl* 36
kosmanaftikiene 30
Pliukšt 27


Aukso viduriukas 4u.gif

uzsispyrele27 24
kristinaa 20
Zizija 14
Vetrunge1234 14
-Voveryte- 10
*Harpija* 8
donata222 7
Japoniene 6
Prancuzyte 6
egliosha 6


Tylenes 4u.gif

pimcute 3
Militukas 3
petrike 2
Dzimute 2
AstaRaud 1
Papildyta:
Style aciu uz namucius 4u.gif 4u.gif
Ir sveik greiciau 4u.gif 4u.gif cia, bacilu nemecius, Jamie balius greit, o tu visa nekokia ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kosmanaftikiene: 19 lapkričio 2010 - 21:34
O davai nebeskelbiam tų topų doh.gif Čia kaip koks priekaištas - tu ką moterie, veikt neturi ką, kad šitiek priplepi doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Style 4u.gif

Kol susiruosiau ziuret Roberto ir Kristen Eclipse komentarus, Summit vel viska uzblokavo doh.gif Tikekimes, kad Lietuvoje pasirodys pilnas DVD... O toks seksualus ten Robkes balsas buvo... rolleyes.gif
Atsakyti
Pagalvojau aš čia tyliai, bet tai kaip be ryšio būt beteise team Carlisle, Jasper, Emmet ir Caius. Kas iš to, kad patinka, jei nei dūsaut garsiai negali, nei žavėtis. Pasižiūri, tyliai monitorių palaižai ir baigta unsure.gif
Atsakyti