Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga (39)

Apklausa: Įsivaizduojam: S. Meyer nusprendžia parašyti dar vieną TWILIGHT sagos knygą. Apie ką norėtumėte, kad ji būtų? (50 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 11 19, 21:47)
Pagalvojau aš čia tyliai, bet tai kaip be ryšio būt beteise team Carlisle, Jasper, Emmet ir Caius. Kas iš to, kad patinka, jei nei dūsaut garsiai negali, nei žavėtis. Pasižiūri, tyliai monitorių palaižai ir baigta unsure.gif

Del manes tai visos gali dusauti del Kajau, grozetis, ziureti... Bet, kad niekam jis nepatinka, tai man ramu lotuliukas.gif

KOSMANAFTIKIENE, parasiukas toks nemenkas thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 11 19, 23:08)
as ir nespejau visu paziureti, bet kiek spejau tai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Bet zinok ju balsai... ax.gif Jie net komentuodami filma, sugebejo flirtuoti... O Robke parodyti savo pavyda... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(donata222 @ 2010 11 19, 23:07)
aš tai tik video mačiau su titrais tokiais kaip ir apačioj, na kur Daiva įdėjus buvo  doh.gif  o audio tai ne  verysad.gif

Kosmanaftikiene, parašas  thumbup.gif

As audio spejau isgirsti...kaip noreciau, kad LT DVD tas priedas butu biggrin.gif
Kalba jie nerealiai, o jau Roberto balselis wub.gif Tokia savijauta buvo, jog klausausi dvieju zmoniu intymius pokalbius...tie ju juokeliai...net nejauku buvo... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti



QUOTE(Daiva41 @ 2010 11 19, 22:31)
kaip noreciau, kad LT DVD tas priedas butu biggrin.gif
Kalba jie nerealiai, o jau Roberto balselis wub.gif Tokia savijauta buvo, jog klausausi dvieju zmoniu intymius pokalbius...tie ju juokeliai...net nejauku buvo... ax.gif  biggrin.gif

As ta labai noriu,kad DVD butu su Lietuviškais titrais,o igarsinimas originalus smile.gif .Tirbut pasakiau nesamonę blush2.gif
Atsakyti
Ačiū už naujus namučius biggrin.gif 4u.gif

Ir aš prie plepiųjų doh.gif lotuliukas.gif kaži kada spėjau, gi referatai spaudžia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetrunge1234 @ 2010 11 19, 23:35)
As ta labai noriu,kad DVD butu su Lietuviškais titrais,o igarsinimas originalus smile.gif .Tirbut pasakiau nesamonę blush2.gif

drinks_cheers.gif as ir taip noriu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetrunge1234 @ 2010 11 19, 23:35)
As ta labai noriu,kad DVD butu su Lietuviškais titrais,o igarsinimas originalus smile.gif

drinks_cheers.gif
Taip ir ne kitaip biggrin.gif

Prancuzyte 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 19 lapkričio 2010 - 22:48
dekuj mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Daiva, o man nieko neįkelsi mastau.gif mastau.gif mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laputaitytė: 19 lapkričio 2010 - 22:56
Ir dar Edwardą wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Gaila tik kad vaizas pasiliejęs lotuliukas.gif Bet pačioj pabaigoj matyti Džeikobėlį biggrin.gif
Atsakyti