Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ilgai esate palikusios 1,5 m. vaikučius?

Atsirado galimybė su vyru išvykti į kelionę. Savaitei. Dukrytei 1m. 7mėn. Mane jau po truputį pradeda graužti sąžinė (vyras šaiposi), akd per ilgai paliksiu mažylę, kaip ji jausis be tėvų, ar nebus ilgu??? Ar nesayks paskui: nenoriu pas mamą, noriu pas močiutę blink.gif
Jau ir noras praėjo keliauti... unsure.gif
\Nors liks su mylimom močiutėm ir linksmąja teta, bet vis tiek mamytę sažinė graužia...

Nuo kada ir kokiam laikui jūs esate palikusios savo mažylius? ir kaip jie jautėsi?
Pasidalinkit, mamos ax.gif
Atsakyti
na aš esu 9 mėn. palikus anytai visai parai, o daugiau tai tokiam ilgesniam laikui tiesiog nebuvo reikalo palikt ax.gif na savaitei ir man būtų laaabai sunku vaikiuką palikt verysad.gif net ir žinant, kad juo tikrai bus labai gerai pasirūpinta, bet kelionės gal vis dėl to neatsisakyčiau schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
Aš pirmą kartą seneliams palikau vaiką, kai jam buvo 11 mėnesių. Nebuvo iš ko rinktis, nes prasidėjo sesija, kuri truko visą mėnesį. Man tai sunku buvo vien nuo tos minties, kad reikės išsiskirti su mažium, net verkiau (kas man nebūdinga). Vaiką matydavau tik savaitgaliais, o kai jo nebuvo šalia, visada slėgė toks slogus jausmas. Bet taip sunku buvo tik pirmą kartą. Pamačiau, kad vaiku ir be manęs gali gerai pasirūpinti, o jam ir be mamos visai linksma lotuliukas.gif Iš viso to padariau išvadą, kad išsiskirti sunku yra mamoms, o ne vaikams.
Atsakyti
1,5m buvau palikusi su senele 4val. tai ilgiausias laiko tarpas. Bet artimiausiomis dienomis teks palikti kelioms dienoms tai tikrai, nes ruosiuosi vaziuot gimdyt. bigsmile.gif Truputi neramu, kaip seksis mano mazytei, bet kitos iseities nera verysad.gif
O tavo vietoj as neatsisakyciau keliones, tik gal pries tai reiketu bent dienai palikti vaika ir pasiziureti, kaip jis i tai reaguos. Jei gerai, tai pirmyn thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tute: 04 vasario 2006 - 22:54
savaitei... g.gif as tikrai negaleciau.Net kai suneliui buvo 1m ir 7men man reikejo gultis i ligonine-atsisakiau,vien del to,kad negaleciau palikt sunelio,o ir maitinau krutim..Vyrai kitaip reaguoja,todel nenuostabu,kad taip kalba..sekmes
Atsakyti
QUOTE(Tute @ 2006 02 04, 22:52)
1,5m buvau palikusi su senele 4val. tai ilgiausias laiko tarpas. Bet artimiausiomis dienomis teks palikti kelioms dienoms tai tikrai, nes ruosiuosi vaziuot gimdyt.  bigsmile.gif Truputi neramu, kaip seksis mano mazytei, bet kitos iseities nera  verysad.gif
O tavo vietoj as neatsisakyciau keliones, tik gal pries tai reiketu bent dienai palikti vaika ir pasiziureti, kaip jis i tai reaguos. Jei gerai, tai pirmyn  thumbup.gif



na, aš jau esu palikusi - dvi dienas buvo su močiutėm - puikiausiai leido laiką....tai gal nieko tokio ir ta savaitė - gal jai tik smagu bus..... labai tikiuosi..... smile.gif
Atsakyti
praeitą savaitę buvom palikę Mildelę kaime vienai savaitei, jai su močiute buvo labai gera, na o mums labai prailgo laikas be jos wub.gif
Atsakyti
Mano sūneliui 2m.ir 2 mėn. Pirmą kartą palikau praeitą savaitę 3 dienoms su tėčiu, nes man reikėjo gultis į ligoninę. Baisiai stradalinau, kaip vaikas liks be manęs. Pasirodo, nieko tokio. Dieną, kaip visada su aukle, o vakarais buvo su tėčiu. Aš paskambindavau ir mes "pasikalbėdavome", daugiau aš kalbėdavau, o jis klausydavo. Ir nei karto neverkė. Ko gero, mes mamos per daug pergyvename ir mums išsiskirti su vaikais yra sunkiau, nei jiems su mumis.
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2006 02 06, 13:31)
Ko gero, mes mamos per daug pergyvename ir mums išsiskirti su vaikais yra sunkiau, nei jiems su mumis.


būtent, visiškai pritariu tavo minčiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
na, va ir aš susidūriau su panašia situacija. mano mažiui 1,4m. su vyru nusprendem vykti į ilgą kelionę trim savaitėm. baisiai pergyvenau, kaip bus ir kaip jis be manęs laikysis, bet pasirodo viskas buvo normaliai. močiutė primokė visokių naujų dalykų, atradau tokį didelį ir protingą berniuką, kad pažint negalėjau. po visos kelionės pagalvojau, kad jam tas išsiskyrimas išėjo į naudą - pasidarė daug savarankiškesnis mirksiukas.gif o man buvo siaubingai sunku doh.gif
Atsakyti
Aš taip pat dažnai pagalvoju kas būtų, jeigu reiktų savo mažąją palikt nors kelioms dienoms nors savaitgaliui pas senelius ar krikšto tėvus....
tiesą pasakius ilgiausiai yra tekę išsiskirt su dukryte vienai parai tai tas laikas man taip prailgo,taip buvo sunku,nes nuolatos tik ir galvojau kaip ten ji ar jai viskas gerai ar nesusirgo ar neverkia, nors buvo pasilikusi su tėtčiu,bet atrodo,kad niekas geriau nepasirūins tavo vaiku nei tu pati bigsmile.gif

Bet pailsėt tikrai norėčiau, tik ar pavyktų atsipalaiduot ilsisntis (nes visos mintis būtų kap ten mano vaikas) nežinau. Manu, kad ne verysad.gif
Atsakyti
musu vaikui - mantvydui - 1.3 dabar...
mes su vyru pries kokia savaite tik gryzhom is slidinejimo Slovakijos Tatruose wink.gif vaika buvom palike su seneliais. prisislidinejom, atsipalaidavom, ismiegojom ir gryzhom atgal, o gryze radom vaika savarankiskesni (nebereikia nesiot kol uzmiega (pats vartosi ant lovos kol nuluzta); pradejo anksciau eit miegot (bet anksciau ir keltis wink.gif); paskui pradejo gerti piena (mociute turi savo karve, tai pripratino), daugiau kalbet, atskirt gyvunus, daugiau kalbet, daugiau rodyt "oziuku"...

tik viena problemele: vaikas prie musu turejo gryzhus priprast... mes gryzhom tokie pasiilge... o jis pas mociute nori eit, pas seneli... bet jau i vakara ir atsimine kas mes tokie wink.gif

zodziu, kaip cia daugelis rase.. tevams sunkiau yra palikt vaika, nei vaikui pasilikt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunia: 24 kovo 2006 - 17:14