Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ilgai esate palikusios 1,5 m. vaikučius?

Tokio kaip poreikio palikt nėra nei man. Tik kai sergi kelionių liga, tada kyla visokių minčių blush2.gif
Atsakyti
savaitei ilgiausiai, kai vaziuodavau i mokslus, kadangi mociute su vaikais buna daznai, tai jokiu problemu nekyla isvaziuojat.
Atsakyti
Faina, kad turit artimų žmonių, kam galit patikėt savo brangiausius turtus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2010 08 03, 09:05)
Faina, kad turit artimų žmonių, kam galit patikėt savo brangiausius turtus smile.gif



ir aukle turim, ir kaimyne ir draugu is SM kurie turi savo vaiku ir drasiai galime vieni kitiems padeti juos esant reikalui paziureti
Atsakyti
Kaip jums faina 4u.gif
Atsakyti
2 dienom, ir tai sunkoka buna blush2.gif ax.gif
Atsakyti
esu palikus 1,5 m. ilgiausiai 5 dienom, skridau i Roma, o vaikas kaip tycia pradejo viduriuot... dukryte liko su teciu, bet elgesi pavyzdingai, gere vaistukus, nebuvo jokiu oziu (kas buna prie manes), sake net nepasigedo manes biggrin.gif
Atsakyti
be vaiku isbuvom trys dienas, nors planavom ne maziau savaites, bet...nesugebejom ir grizom
Atsakyti
Esu palikus kelis kartus sesei ir tai tik kelioms valandoms rolleyes.gif bet dabar jau antras lelius beldzias ir reiks palikti ilgesniam laikui kol busiu ligoninej, tai labai neramu ir liudna, kaip jai bus be mamos verysad.gif
Atsakyti
buvom palikę savaitgaliui mano mamai. Pirmas ir kol kas vienintelis kartas.
Atsakyti
maksimum vienai nakciai pas savo mama esu palikus ilgiau dar kol kas mazas vaIKAS toki stresa gauti mano manymu g.gif
Atsakyti
O mes jau pratinames pabuti pas senelius ir darzelyje, teveliams reikia irgi truputi atsipusti, pasiilseti ir pabuti dviese, o dukryte pratinasi savarankiskumo, buti be teveliu ir nepatirti streso. Ji saunuole wub.gif
Atsakyti