Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

Sveikos!

Greiciau pagyti isoperuotoms!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Norejau pasiteirauti, o kiek viskas uztrunka, nuo apsilankymo pas gydytoja, nuotraukos padarymo ir operacijos paskyrimo? Atvyksiu is uzsienio dantukus issirauti, pasiskaiciau, kad Zalgirio klinika Vilniuje tuo neblogai uzsiima, bet dar neskambinau...idomu, ar galima cia viska per viena vizita padaryt? g.gif nes is esmes, kad rauti reikes du dantukus butinai, jau zinau is cionykstes odontologes, bet kadangi cia eiles nezmoniskos, nesinori laukti puse metu...
Atsakyti
Sveikute 4u.gif

Kaip žalgiryje nežinau bet Kauno Klinikose kelių dienų bėgyje viską susitvarkyti galima smile.gif

QUOTE(DiD @ 2012 04 26, 09:53)
Sveikos!

Greiciau pagyti isoperuotoms!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Norejau pasiteirauti, o kiek viskas uztrunka, nuo apsilankymo pas gydytoja, nuotraukos padarymo ir operacijos paskyrimo?  Atvyksiu is uzsienio dantukus issirauti, pasiskaiciau, kad Zalgirio klinika Vilniuje tuo neblogai uzsiima, bet dar neskambinau...idomu, ar galima cia viska per viena vizita padaryt? g.gif  nes is esmes, kad rauti reikes du dantukus butinai, jau zinau is cionykstes odontologes, bet kadangi cia eiles nezmoniskos, nesinori laukti puse metu...

Atsakyti
QUOTE(Merlina96 @ 2012 04 26, 17:52)
Sveikute 4u.gif

Kaip žalgiryje nežinau bet Kauno Klinikose kelių dienų bėgyje viską susitvarkyti galima smile.gif


cia be siuntimo? nes as be siuntimo vaziuociau...

gavau atsakyma is Zalgirio klinikos, tai parase, kad maloniai lauks apsilankant pas juos, o daugiau pasakys kai atvyksiu i konsultacija...nu idomiai, jokio konkretumo...dabar ir zinok, kuriam laikui bilietus pirkt, ar savaitei ar menesiui doh.gif
Atsakyti
O be siuntimo kaip nezinau, tai manau nueik, pasakyk kad labai skauda isoperuos ir lieps susimoket tik uz viska smile.gif

QUOTE(DiD @ 2012 04 28, 23:44)
cia be siuntimo? nes as be siuntimo vaziuociau...

gavau atsakyma is Zalgirio klinikos, tai parase, kad maloniai lauks apsilankant pas juos, o daugiau pasakys kai atvyksiu i konsultacija...nu idomiai, jokio konkretumo...dabar ir zinok, kuriam laikui bilietus pirkt, ar savaitei ar menesiui doh.gif

Atsakyti
QUOTE(DiD @ 2012 04 26, 09:53)
Sveikos!

Greiciau pagyti isoperuotoms!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Norejau pasiteirauti, o kiek viskas uztrunka, nuo apsilankymo pas gydytoja, nuotraukos padarymo ir operacijos paskyrimo?  Atvyksiu is uzsienio dantukus issirauti, pasiskaiciau, kad Zalgirio klinika Vilniuje tuo neblogai uzsiima, bet dar neskambinau...idomu, ar galima cia viska per viena vizita padaryt? g.gif  nes is esmes, kad rauti reikes du dantukus butinai, jau zinau is cionykstes odontologes, bet kadangi cia eiles nezmoniskos, nesinori laukti puse metu...



o is kur pati esi? kur uzsienyje gyveni?
Papildyta:
Sveikos visos isoperuotos ir besiruosiancios,

paskaiciau cia tema, nes ir paciai aktualu. pries 4 dienas ir man isoperavo tuos protinius dantis, visus is karto ir su uzsaldymu vietiniu. smile.gif drasus zingsnis buvo (anot chirurgo), bet daba nesigailiu, nes viskas baigta ir belieka tik gydytis. smile.gif

Visoms besiruosiancioms - tikrai nebijokit!!! as pati paniskai buvau issigandus ir jau buvau pasiruosus rekt, saukt, klykt, verkt ir nieko smile.gif gal del to, kad chirurgas geras pasitaike, vis klausdavo ar neskauda (nenorejo per skausma traukti), o man nieko smile.gif Kaires puses dantys buvo problematiniai, bet ir tuos istrauke ir labai dziaugiuosi, kad visus kartu.

Aisku, pirmoji naktis ir diena buvo sunkios, per pirma diena tik banana viena tesuvalgiau trinta - daugiau nieko nesinorejo, antra diena jau geriau jauciaus, o nuo treciosios nebegeriu nuo skausmo ir trinta maista valgau. einu dabar pas dantiste, ziuresiu ka sakys.

Bet tikrai neverta bijoti! Sekmes ir stiprybes besiruosianciom bei sveikatos gyjancioms!

Atsakyti
QUOTE(m4m @ 2012 05 01, 16:16)
o is kur pati esi? kur uzsienyje gyveni?


Anglijoj gyvenu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DiD @ 2012 05 01, 17:28)
Anglijoj gyvenu 4u.gif



as irgi Anglijoj, tiksliau Londone, jeigu nori galiu duoti klinikos kontaktus kur pati operavausi, tai lietuviu klinika ir chhirurgas vazineja is Lietuvos, kadangi man niekaip neisejo suplanuot keliones i Lietuva, tai operavaus cia.
Atsakyti
QUOTE(m4m @ 2012 05 01, 16:39)
as irgi Anglijoj, tiksliau Londone, jeigu nori galiu duoti klinikos kontaktus kur pati operavausi, tai lietuviu klinika ir chhirurgas vazineja is Lietuvos, kadangi man niekaip neisejo suplanuot keliones i Lietuva, tai operavaus cia.


Labai noriu kontaktu! Man butu kur kas arciau iki Londono nei iki Lietuvos smile.gif aciu!
Atsakyti
QUOTE(DiD @ 2012 05 01, 19:33)
Labai noriu kontaktu! Man butu kur kas arciau iki Londono nei iki Lietuvos smile.gif aciu!


turetum jau but gavusi zinute smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Lbai reikia jūsų patarimo. Šiandien pašalino likusius du protinius gana sudetingai, padare po nedidele siūlę, o man ka tik po 9 valandu iš visutines skyles didziulys kresulys iskrito, nezinau ka daryt? eit pas daktara ryt ar laukti dar? gal naujas vel susiformuos? neisivaizduoju nezinau ka daryti toliau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlina96 @ 2012 05 03, 17:10)
Sveikos merginos 4u.gif

Lbai reikia jūsų patarimo. Šiandien pašalino likusius du protinius gana sudetingai, padare po nedidele siūlę, o man ka tik po 9 valandu iš visutines skyles didziulys kresulys iskrito, nezinau ka daryt? eit pas daktara ryt ar laukti dar? gal naujas vel susiformuos? neisivaizduoju nezinau ka daryti toliau verysad.gif


Jei labai neramu, gali nueiti ir pas gydytoją. Pvz. mano gydytojas man yra davęs savo mobilaus numerį, jeigu jau kas labai negero nutiktų ar iškiltų kokie nors klausimai.
Atsakyti
tai kad man iki kliniku tolokai, sakau gal iki pirmadienio palaukt? per savatgali gal neatsitiks nieko blogo? unsure.gif nezinau ant kiek rimta tas kresulio pasisalinimas, ar jau be daktaru neapseisiu ar dar stebet reik.
Atsakyti