Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

[quote=egzotika117,2012 05 18, 18:00]
Ar ir Jums gydytojei po operacijos sitos israsydavo Ospamox? Kaip jis Jums? padedavo? kiek laiko liepdavo gerti? Man liepe gerti po 1 tablete 4 kartus i diena. Ir dar plius gerti Nimesil 1 lapeli 2 kartus i diena. Ir dar. man israse skysti skaluti, Chlorheksidinas. Kaip ji naudoti? ta prasme ar ji reikia perskiesti su vandeniu?

Atsakyti

QUOTE(egzotika117 @ 2012 05 18, 18:00)
Ar ir Jums gydytojei po operacijos sitos israsydavo Ospamox? Kaip jis Jums? padedavo? kiek laiko liepdavo gerti? Man liepe gerti po 1 tablete 4 kartus i diena. Ir dar plius gerti Nimesil 1 lapeli 2 kartus i diena. Ir dar. man israse skysti skaluti, Chlorheksidinas. Kaip ji naudoti? ta prasme ar ji reikia perskiesti su vandeniu?


Po rovimo-pjovimo geriau OSPAMOX mano atveju dar buvo ir pratęsta (pūliavo žaizda). Nimesill geriau apie pora savaičių, bet čia pagal pačios pojūčius , nors NIMESILis yra ir nuo uždegimo, bet geriant antibiotikus jis svarbiau nuo skausmo. Dėl chlorheksidino rekomenduočiau pasiskambinti į kurią vaistinę ar Žalgirio kliniką ir pasiklausti, nes neaišku kokio stiprumo jis yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ojojoi: 19 gegužės 2012 - 10:30
QUOTE(egzotika117 @ 2012 05 17, 10:50)
O koks jausmas nuimant siulus?  blush2.gif


Aš tai visai nieko nejaučiau. Nors tų siūlų buvo labai daug, ne, ne dėl protinių, o po implantacijos, bet vis tiek nuėmimas tas pats. g.gif
Papildyta:
QUOTE(egzotika117 @ 2012 05 19, 09:12)
Ir dar. man israse skysti skaluti, Chlorheksidinas. Kaip ji naudoti? ta prasme ar ji reikia perskiesti su vandeniu?


Man teko skalauti šiuo skysčiu, aš neskiedžiau.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 05 19, 16:25)
Man teko skalauti šiuo skysčiu, aš neskiedžiau.

Man irgi teko, bet jau nepamenu, nes gana seniai tas buvo.
Man atrodo, ant buteliuko būna parašyta, nes pamenu, kad Eludril-į tikrai reik skiest.
Papildyta:
QUOTE(egzotika117 @ 2012 05 18, 18:00)
Ar ir Jums gydytojei po operacijos sitos israsydavo Ospamox? Kaip jis Jums? padedavo? kiek laiko liepdavo gerti? Man liepe gerti po 1 tablete 4 kartus i diena.

Teko gert kelis sykius Ospamox-ą (na, ne po protinių dantų rovimo, bet po kitų dantų 'operacijų') po 2 tab. 6 dienas. Nežinau, padėjo ar ne, nes nežinau, ar būtų kilusios kokios nors komplikacijos, jei būčiau negėrus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 05 19, 16:25)
Aš tai visai nieko nejaučiau. Nors tų siūlų buvo labai daug, ne, ne dėl protinių, o po implantacijos, bet vis tiek nuėmimas tas pats. g.gif
Papildyta:
Man teko skalauti šiuo skysčiu, aš neskiedžiau.

Pas mane toi vietoi kur susiuta yra kazkokios sviesios spalvos...hm...net nezinau kas ten, maniau gal nuo maisto, bet kiek skalauju taip ir lieka. o gal ten oda. Nesuprantu. Po kiek laiko ten ta zaizdele susitraukia? nenoretusi, kad maisto ten prilystu. Nors skalauju po kiekvieno valgio ir visa kita.
Papildyta:
QUOTE(Borzika @ 2012 05 19, 16:34)
Man irgi teko, bet jau nepamenu, nes gana seniai tas buvo.
Man atrodo, ant buteliuko būna parašyta, nes pamenu, kad Eludril-į tikrai reik skiest.
Papildyta:

Teko gert kelis sykius Ospamox-ą (na, ne po protinių dantų rovimo, bet po kitų dantų 'operacijų') po 2 tab. 6 dienas. Nežinau, padėjo ar ne, nes nežinau, ar būtų kilusios kokios nors komplikacijos, jei būčiau negėrus smile.gif

As praskiedziu su siltu vandeniu. To skyscio idomus skonis, lyg acta gerciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 05 19, 15:37)
Pas mane toi vietoi kur susiuta yra kazkokios sviesios spalvos...hm...net nezinau kas ten, maniau gal nuo maisto, bet kiek skalauju taip ir lieka. o gal ten oda. Nesuprantu. Po kiek laiko ten ta zaizdele susitraukia? nenoretusi, kad maisto ten prilystu. Nors skalauju po kiekvieno valgio ir visa kita.


Man gydytojas buvo liepęs siūles valyti su vandenilio peroksidu. Sakė, kad siūlai yra juodi ir tokie jie visada turi būti.
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 05 19, 15:37)
Pas mane toi vietoi kur susiuta yra kazkokios sviesios spalvos...hm...net nezinau kas ten, maniau gal nuo maisto, bet kiek skalauju taip ir lieka. o gal ten oda. Nesuprantu. Po kiek laiko ten ta zaizdele susitraukia? nenoretusi, kad maisto ten prilystu. Nors skalauju po kiekvieno valgio ir visa kita.
Papildyta:

As praskiedziu su siltu vandeniu. To skyscio idomus skonis, lyg acta gerciau  biggrin.gif


Tos baltos vietos yra oda. Burnos gleivineje taip atrodo šašas. Cia lygiai taip pat, kaip ant odos uzsideda šašas po pvz. isipjovimo, tai burnoje tie šašai būna balti (taip man aiskino po tonziliu salinimo operacijos). Po protinio danties rovimo buvo taip pat. Nieko papildomai del to nedariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingsius @ 2012 05 23, 14:22)
Tos baltos vietos yra oda.  Burnos gleivineje taip atrodo šašas. Cia lygiai taip pat, kaip ant odos uzsideda šašas po pvz. isipjovimo, tai burnoje tie šašai būna balti (taip man aiskino po tonziliu salinimo operacijos). Po protinio danties rovimo buvo taip pat. Nieko papildomai del to nedariau smile.gif

Taip, ir man taip pat paaiskino, ispradziu nesupratau kas ten galetu buti. nes pirma karta tokia operacija vyko smile.gif Siandiena diena viskas normoi, iseme siulus smile.gif
Atsakyti
Siandien iseme siulius. Ir kada jau galima kramtyti toi vietoi kur buvo ispjautas protinis? juokingas klausimas biggrin.gif bet kitoi pusei kramtyti maista sunku, t.y. skauda, yra vienas sugedes dantukas.. todel ir klausiu 4u.gif Vel gi per ta skubejima chirurgo nepasiklausiau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotika117: 23 gegužės 2012 - 18:04
QUOTE(egzotika117 @ 2012 05 23, 17:57)
Siandien iseme siulius. Ir kada jau galima kramtyti toi vietoi kur buvo ispjautas protinis? juokingas klausimas biggrin.gif  bet kitoi pusei kramtyti maista sunku, t.y. skauda, yra vienas sugedes dantukas.. todel ir klausiu  4u.gif Vel gi per ta skubejima chirurgo nepasiklausiau..


Tai ir kramtyk ta puse, kuria patogiau, aš ir su siūlais įsigudrindavau kramtyti.

Laukia ir mano protinis rovimo, jau beveik oficialiai pasakė, kad pradėčiau nusiteikinėti, nes panašu, kad karūnėlės pakeitimas norimų rezultatų nedavė.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 05 23, 19:20)
Tai ir kramtyk ta puse, kuria patogiau, aš ir su siūlais įsigudrindavau kramtyti.

Laukia ir mano protinis rovimo, jau beveik oficialiai pasakė, kad pradėčiau nusiteikinėti, nes panašu, kad karūnėlės pakeitimas norimų rezultatų nedavė.

As tai kol nenueme siulu nekramciau toi vietoi, bet dabar reiks pabandyt smile.gif O Jums sekmes 4u.gif
Atsakyti
laba:) man jau mazdaug pusmeti dygsta protiniai dantys ir virsuje ir apacioje...buna pradeda skaudeti, mausti visa zandikauli, smilkinius..ir ausys visada uzsikimsusios, kartais daugiau, kartais maziau.. doh.gif gal kam buna panasiai? 4u.gif
Atsakyti