Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

Užsirašiau rytojui pas stomatologą, tikiuosi kažką bent patars. Nes betkokiu atveju man nieko rytoj negalės padaryti, nes negaliu išsižioti. Kažkoks išprotėjimas verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tobuliux @ 2013 05 01, 21:15)
Užsirašiau rytojui pas stomatologą, tikiuosi kažką bent patars. Nes betkokiu atveju man nieko rytoj negalės padaryti, nes negaliu išsižioti. Kažkoks išprotėjimas  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Sekmes. Ne juokai, kai problemu su dantim kyl sad.gif
Atsakyti
na ka, jau as kaip ir pasveikus smile.gif bet tris savaites kankinaus, nzn, baisu jau sekanti raut biggrin.gif sakykit, o per kiek laiko dings rovim vietoje skyle? nes vis dar valgau su viena puse, nors jau menuo praejo.
Atsakyti
QUOTE(Anzelikangell @ 2013 05 14, 09:29)
na ka, jau as kaip ir pasveikus smile.gif bet tris savaites kankinaus, nzn, baisu jau sekanti raut biggrin.gif sakykit, o per kiek laiko dings rovim vietoje skyle? nes vis dar valgau su viena puse, nors jau menuo praejo.


Tai jei neskauda, galit valgyt ir ta puse, nes skylės dugnas išgyja ir neskauda. Pas mane liepoj bus metai, bet dar pilnai neišsilyginę dantenos, tokia kaip ir duobutė jaučiasi, bet maisti neprilenda.
Atsakyti
QUOTE(Anzelikangell @ 2013 05 14, 10:29)
na ka, jau as kaip ir pasveikus smile.gif bet tris savaites kankinaus, nzn, baisu jau sekanti raut biggrin.gif sakykit, o per kiek laiko dings rovim vietoje skyle? nes vis dar valgau su viena puse, nors jau menuo praejo.


as kai roviau visus keturis,tai susiuvo po poros savaiciu lygtai siulus iseme ir jokios skylutes nebuvo smile.gif man jau pirma savaite ir tinimas praejo ir skausmas ,kazkaip ilgai tau cia g.gif
Atsakyti
Kankinuosi ir aš su protiniais dantim - jie paauga kas pusmetį. Kaip pagal kokį grafiką - vėlyvą pavasarį ir vėlyvą rudenį.
Šiuo metu iš viso žiauriai. nes, nors ir išsikalę jie, bet dar auga ir atitrūkinėja nuo dantenų. Jausmas žiaurus doh.gif Bet jau pirma diena be vaistų, matyt jau aprims iki rudens smile.gif
Norėjau paklausti susidūrusių su protinių dantų bėdomis, ar jums protiniai dantys neiššaukia slogos? Man šį kartą prasidėjo kažkokia neaiški sloga, kosulys, čiaudulys nei iš šio nei iš to, turiu įtarimų, kad su dantimis susiję g.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2013 05 29, 09:36)
Kankinuosi ir aš su protiniais dantim - jie paauga kas pusmetį. Kaip pagal kokį grafiką - vėlyvą pavasarį ir vėlyvą rudenį.
Šiuo metu iš viso žiauriai. nes, nors ir išsikalę jie, bet dar auga ir atitrūkinėja nuo dantenų. Jausmas žiaurus doh.gif  Bet jau pirma diena be vaistų, matyt jau aprims iki rudens smile.gif
Norėjau paklausti susidūrusių su protinių dantų bėdomis, ar jums protiniai dantys neiššaukia slogos? Man šį kartą prasidėjo kažkokia neaiški sloga, kosulys, čiaudulys nei iš šio nei iš to, turiu įtarimų, kad su dantimis susiję g.gif

Ta sloga i ciaudulys gali but sienliges simptomai. Nemanau, ka tai susije su dantim. Mazu pastebejai, a lietinga diena geriau jauties? Jei taip, tai cia alergija.
O del dantu nueiciau pasitart...mazu issirautum i nebutu varga. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2013 05 30, 05:56)
Ta sloga i ciaudulys gali but sienliges simptomai. Nemanau, ka tai susije su dantim. Mazu pastebejai, a lietinga diena geriau jauties? Jei taip, tai cia alergija.
O del dantu nueiciau pasitart...mazu issirautum i nebutu varga. mirksiukas.gif

Gal tada sutapo sušalimas su danties paaugimu g.gif
Su tuo traukimu tai jau turėjau tokį planą. Prieš 3 ar 4 buvau Žalgirį, ten padarė nuotraukas, sako jie pas tave pilnai užaugę, tik žandikaulis mažas, tai jie nesimato pilnai. Aš paklausiau ir mane užtikrino, kad jie nebeaugs. Pamatytų jie dabar kaip užaugo biggrin.gif reiks būtinai prisiruošti išsirauti unsure.gif
Atsakyti
Nesenai ir aš sužinojau, kad turiu protinį dantį blogietį, susiformavo tik vienas iš keturių, kitų jau nebeturėtų būti, net nėra užuomazgų. Bet šitas nevidonas auga apačioje, dešinėje ir horizontaliai, visas kaule, tik mažytis kamputis išlindęs į paviršių, mano odontologė ragina kuo greičiau šalinti, kad neprisidaryti bėdų, bet štai problema - Šiauliuose net ligoninėje tuom neužsiima, sakė išvis šitame mieste net tinkamų įrankių neturi, sakė, kad vos nepririša prie kėdės, suleidžia vietinių nuskausminamųjų ir kalto plaktuko pagalba dantį suskaldo ir taip išlupa lauk, labai nemaloni procedūra ir vistiek techninis darbas jaučiasi, o su narkoze (bendra nejautra išvis nedaro, nes dar daugiau vargo). Ieškau, kur esat operavę, buvo gerai padarytas darbas, (sakė kituose miestuose turi gręžimo įrankių, kurių pagalba greitai ir žymiai lengviau viskas būna) ir darė bendroje nejautroje. Esu radusi šitą: http://www.veidochir.../lt/kontaktai/6
Gal esat ką nors girdėję?
Atsakyti
QUOTE(delaine @ 2013 06 11, 12:10)
Nesenai ir aš sužinojau, kad turiu protinį dantį blogietį, susiformavo tik vienas iš keturių, kitų jau nebeturėtų būti, net nėra užuomazgų. Bet šitas nevidonas auga apačioje, dešinėje ir horizontaliai, visas kaule, tik mažytis kamputis išlindęs į paviršių, mano odontologė ragina kuo greičiau šalinti, kad neprisidaryti bėdų, bet štai problema - Šiauliuose net ligoninėje tuom neužsiima, sakė išvis šitame mieste net tinkamų įrankių neturi, sakė, kad vos nepririša prie kėdės, suleidžia vietinių nuskausminamųjų ir kalto plaktuko pagalba dantį suskaldo ir taip išlupa lauk, labai nemaloni procedūra ir vistiek techninis darbas jaučiasi, o su narkoze (bendra nejautra išvis nedaro, nes dar daugiau vargo). Ieškau, kur esat operavę, buvo gerai padarytas darbas, (sakė kituose miestuose turi gręžimo įrankių, kurių pagalba greitai ir žymiai lengviau viskas būna) ir darė bendroje nejautroje. Esu radusi šitą: http://www.veidochir.../lt/kontaktai/6
Gal esat ką nors girdėję?


Aš tai jums siūlyčiau vykti į Kauno klinikas arba Vilniaus universitetinę Žalgirio ligoninę, ten yra mokymo bazės jie turi daug galimybių. Ir šiaip, jei jūsų mieste tokių dalykų nedaro- tai turėtų kažkur siųsti, kur daro. Bent jau rekomenduoti.MAn yra tekę gauti akies obuolio traumą atostogaujant Prienų raj., paskambinom į vietinę gydymo įstaigą ir iš karto nurodė vykti į Kauną.
Atsakyti
traukė man ir vyrui šeštadienį aštuntus, jam buvo operacija pusantros valandos, nes retinuotas, man valandą, nes beveik išdygęs, bet užtat puliuojantis, puliai net sake ant kaulo persimetę. nieko nejutau, tik traškėjimą, kai palietė pulinį, tai apsiverkiau, nes suskaudo, tada greitai suleido antrą dozę nuskausminamų. Komplikacijos tokios,kad jau trečią dieną užtirpęs liežuvis, šiandien skambinausi klausti kodėl,sakė pažeidė liežuvio nervą, pasiskambinti gale savaitės jei nepraeis, kažką darys tada gal. Dar nutampė visą žandą, didelę žaizdą padarę lupų kamputy, nes mažai išsižioju aš. Kraujas pabėga dar šiek tiek, gal valosi žaizda, susiuvo ten kažkiek, nuo skausmo vaistų beveik nereikia, tik vakare.
išrašė antibiotikų smile.gif va tokia istorija, žiūrėsiu kas bus vėliau smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, ax.gif pasiskaiciau jusu pokalbius ir turiu pasiguosti.. mano irgi tokios pat bedos su protiniais dantukais. blush2.gif Visi 4 yra pagal rentgeno nuotrauka, virsutiniai dar neisdyge, o apatiniai vis lenda po truputi ir lenda su didziausiais skausmaiss is tinimais ir kartais uzdegimais. Be to saknys uzsilenke, tad traukti paprastai nepavyks, tures lauzt... Labai baisu.... Bet nusprendziau nelaukti, nes ilgiau tenka kenteti del nuolatiniu mikro judesiu ne tik paciu situ dantuku, bet ir stumdymo visu kitu, kas isdarko sypsena..., nei atkentejus isrovima ir gyvento jau po visko tik gyjant. Tik va, kur geriau? Ar Zalgirio ar Kauno klinikose?
Atsakyti