Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai

kažkada savo laiku irgi tokį vaidmenį turėjau tai anuomet, turėjom baltas palaidines, geltonus pūstus sijonėlius , ir skareles, kurių viršuje buvo padaryta skiauterė iš porolono ir nudažyta raudonai 4u.gif , čia jau jei neturit sąlygų noro, ir galimybių pats paprasčiausias var.
[/quote]

sakyciau labai super ideja smile.gif
da geltonas kojinytes iki keliu ir super
Atsakyti
Vakar pasiuvau klouno kostiumą thumbup.gif thumbup.gif Tik jau nesugebėjau nufotkinti doh.gif
Bet BŪTINAI pasirodysim rolleyes.gif Vaikis PATENKINTAS- o tai mamai svarbiausia wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Fifux'e @ 2010 11 23, 22:32)
(vistele)

Man visai patiko toks variantas ax.gif ir paprasta pasiūti bigsmile.gif thumbup.gif

user posted image user posted image
Papildyta:
QUOTE(rts3 @ 2010 11 23, 20:27)
KAUKE "NAKTIS"
O gal mate ideju?  Aciu   ax.gif .

user posted image
Atsakyti
sveiki, busim eziuku smile.gif norejau daryti is porolono liemenyte ir spyglius, bet kur jo gauti? maciau tik didziulius pokus vyniojamo ir plono...gal kas kitokiu ideju turite? arba jau esat buve EZIUIKAIS? gal ka sutartume ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamavita @ 2010 11 24, 12:01)
sveiki, busim eziuku  smile.gif  norejau daryti is porolono liemenyte ir spyglius, bet kur jo gauti? maciau tik didziulius pokus vyniojamo ir plono...gal kas kitokiu ideju turite? arba jau esat buve EZIUIKAIS? gal ka sutartume ax.gif


man rodos esu maciusi Senukuose , ten yra visokiausiu parolono atraizu, gal ka prisitaikytum mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 24 lapkričio 2010 - 11:05
QUOTE(Dzenete @ 2010 11 23, 14:48)
Kažkaip skaitau ir keista man, pas mus niekas dar nieko nekalba darželyje apie Kalėdinį karnavala.

Pas mus tai pat niekas neklaba dar apie susirinkima, karnavala ar pan verysad.gif o as jau oreciau zinoti viska blush2.gif

QUOTE(zemuogytegirl @ 2010 11 23, 22:51)
ziuriu is ideju gaudymo kaip pasidaryti, tema patapo nuomos punkto paieskos sistema biggrin.gif


Ta pati pagalvojau biggrin.gif
QUOTE(padima @ 2010 11 24, 11:43)
labas,labai reikia besmegenio kostiumo astuonmeciui,gal kas turi?

As manau, kad besmegenio kostiumas nesunkai padaromas g.gif reikia kokios maltos medziagos, pvz: baltas kailiukas koks ar balta agro plevele. Ta medziagyte reikia 3vietose sutraukti(ties kaklu, pilvu ir keliais) prisiuti kamuoliukus kokius, kaip sagas, ir belieka kepure pasidaryti, bei nosi-morka pritaisyti mirksiukas.gif

QUOTE(mamavita @ 2010 11 24, 12:01)
sveiki, busim eziuku  smile.gif  norejau daryti is porolono liemenyte ir spyglius, bet kur jo gauti? maciau tik didziulius pokus vyniojamo ir plono...gal kas kitokiu ideju turite? arba jau esat buve EZIUIKAIS? gal ka sutartume ax.gif

Mes taip pat, jei niekas nepasikeis zadam buti eziuku, tai siuvu kostiuma is juodos agro pleveles, kepure, kuria sujungsiu su nugara, jau pasiuvau, sakyciau, visai nieko gavosi. Kai bus baigtas, ikelsiu nuotraukyte ax.gif

QUOTE(Daivulyte @ 2010 11 24, 12:05)
man rodos esu maciusi Senukuose , ten yra visokiausiu parolono atraizu, gal ka prisitaikytum mirksiukas.gif

As taip pat, kai ieskojau medziagos eziukui, maciau parolono yra visokiu ipakavimu.
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 11 24, 13:29)

TIKRAI mačiau Seniuose balto zuikio kostiumą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 11 24, 13:35)
TIKRAI mačiau Seniuose balto zuikio kostiumą  mirksiukas.gif

nenoriu pripiršti savo nuomonė,s bet ten tokie baisūs tie kostiumai, mamos jei tik turite rankas tikrai sugebėsite padarytai, tik bandykit ir darykit pačios tik nepirkit tų baisuokliškų kinietiškų štampofkių doh.gif


neducio mamyte iš ko darysite pagrindą? tai ir ausytes iš to paties darykit, galite ,kad ir iš vatos gal ir sinteponas tinkamas tam reikalui aplipinti kartoną, ar standžią medžiagą jei nulėpusiom ausytėm, ir pritvirtinti prie lankelio
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 11 24, 13:58)
nenoriu pripiršti savo nuomonė,s bet ten tokie baisūs tie kostiumai

drinks_cheers.gif pilnai sutinku, bet jei žmogus IEŠKO, tai kodėl nepasidalinti, kur matei blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,o as ieskau patarimu kaip pasidaryti kiaules kauke.Gal kuri nors jau taip renget savo vaikuti ir galit foto imest?
Reikia ausu,uodegos,snipo ir t.t.O drabuziai sake turetu but rozines spalvos.
Atsakyti

atsakiau anoje temoje biggrin.gif , atnešu ir čia ax.gif
QUOTE(Naktibalda @ 2010 11 24, 18:14)
čia vištos kaukė ant veido senukuose

http://www.senukai.l...50922213_5.html
na man teko matyti vėją tai padarytą iš šiukšlių maišų , bet kaip įspūdingai atrodė , sukarpyti juostelėmis ir pritvirtinti ant kokios kaklo juostelė, bent menkiausias judesys ir tie maišai šnara ir labai plaikstosi, užtenka vaikui tik eiti ir jie į visas puses labai gražiai kilo , tikrai fainai, ir ant galvos tokia ale kuodas iš tų maišų karpytų , tikrai labai paprasta pigu ir originalu ,  4u.gif
pilnas internetas kiauliukų kaip ir kitų kaukių , pats paprasčiausias variantas, imčiau tūtelę nuo pvz kad ir tualetinio popieriaus, ją nudažyčiau, ikirpčiau apačią, kad atsilenktų kampai ir priklijuočiau prie paprasto kartono,ir skyles padaryti kepvimui ir nosies įkišimui , perverti  gumytę ir vualia kiauliukas

čia radau kiauliuko atributų iškarpas , ausytės, uodegėlė , tvirtinat ant bet kokio rūbo, nes vis tiek sumaišyti neįmanoma, gali būti tik šios dalys rožinės  biggrin.gif

user posted image
user posted image
sėkmės, paskui pasirodykit mamos kas gavosi

Atsakyti
gal turite idėjų varlės kostiumui?
anksčiau būavo tema, ku mamos paruovo atliekamus kostiumus, bet neberandu..gal kas žinote nuorodą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2010 11 24, 18:39)
gal turite idėjų varlės kostiumui?
anksčiau būavo tema, ku mamos paruovo atliekamus kostiumus, bet neberandu..gal kas žinote nuorodą 4u.gif

mano varlės kostiumas įkeltas anoje temoje, tikrai yra ir daugiau , nepatingėkite pavartyti temų pamatysite kokių rasite lobių 4u.gif
Atsakyti