Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai

As taip pat noreciau pagalbos paprasyti. Mokykloje bus kaukiu balius ir as turiu dvi kaukes juoda-raudona ir juoda-melyna, bet niekaip nesugalvoju ka apsirengti... Kauke yra, bet drabuziu ner verysad.gif
Gal kas turi ideju kaip butu galima apsirengti sventiskai, bet tuo paciu metu ir ne perdaug dramatiskai?
Buciau labai dekinga uz pagalba 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Laba mamytes 4u.gif
Mano mazius 4metuku bus skruzdeliuka...neturiu minciu...gal kuri turit ideju... blush2.gif aciukas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zemuogytegirl @ 2010 11 25, 10:03)
Na nepatingekite perziureti senaja tema, pradeda erzinti kai ta pati per ta pati reikia kalbeti ir paveiksliukus kilnoti.

Semile - kaip pasidaryti sraiges kostiuma - buvo daug ideju praeitoje temoje. Kazkur netoli temos galo - jeigu jau tingite visa perziureti

tema perziurejau ir netingejau, be to as ne sraiges kosrtiumo ieskau ideju o snaiges, tad nebutinai pulti taip aklai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinukas @ 2010 11 23, 12:59)
O aš grįžtu iš anos temos ir ieškau patarimo: kaip aprengti ledinuką (varvekliuką)?  g.gif


mano dičkės grupė prieš porą metų buvo varvekliukais, visi. Tai auklėtojos lengvai išsprendė šį kostiumą - visiems ant galvų iš aliuminio folijos padarė kepuraites, tokias pilnai užmainamas, uždaras. na lyg ropės šaknis būtų išskobta ir užmaita ant galvos biggrin.gif Ir visis buvo vienodi, bet kartu ir skirtingi, nes visų kepurėlių galiukai buvo kitokie - vienų ilgi, kitų trumpi, trečių susukti, ketvirtų užriesti


QUOTE(erilukaha @ 2010 11 25, 20:39)
Laba mamytes 4u.gif
Mano mazius 4metuku bus skruzdeliuka...neturiu minciu...gal kuri turit ideju... blush2.gif  aciukas  drinks_cheers.gif


buvo maniškė ir skruzdeliuku. Aprengiau visą rudai: pėdkelnės, ruda tunika, ruda maikutė. ir tiek to kostiumo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kovinukė @ 2010 11 25, 06:26)

1.arba si visai idomi
My Webpage
2.cia ir nieko ideja, bet nezinau ar vaikuciui patogu butu judeti  biggrin.gif
user posted image

1. man cia graži suknele wub.gif o gal zinot kur tokiu snaigiu rasti nupirkt g.gif kaz ko norėtus gražaus ant galvytes rolleyes.gif ,

2. o si tai man schmoll.gif
Atsakyti
Mamytės, kaip būtų galima aprengti šešiametį pelėda? Nieko nesugalvoju... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2010 11 25, 12:52)
1. man cia graži suknele wub.gif  o gal zinot kur tokiu snaigiu rasti nupirkt g.gif  kaz ko norėtus gražaus ant galvytes  rolleyes.gif ,

kur pirkti tai tikrai nezinau, man drauge pasius sijonuka ir skraistute, paskui blizguciu prisisiusiu pati ir bus snaigute. ang galvos jau kazka reiks galvoti, bet turiu megztu snaiguciu, tai prie lankelio kaip nors teks tvirtinti.

QUOTE(Iš Stiklo @ 2010 11 25, 13:39)
Mamytės, kaip būtų galima aprengti šešiametį pelėda? Nieko nesugalvoju... unsure.gif

man sita idomi, galima ir is popieriaus manau butu taip pat padaryti.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kovinukė @ 2010 11 25, 23:25)
man sita idomi, galima ir is popieriaus manau butu taip pat padaryti.

O jei kokia idomi,ir paprasta...super.
Atsakyti
Buvo ir laseliui ir snaigei ideju praeitoje temoje.

skrusdeliukui - tai rudai apsirengt ir ragiukus kokius pritaisyt smile.gif

o bree - tai reiktu zinoti ka spintoje turite smile.gif As paprastai draugem kai padedu - tai prarausiam abieju spintas ir kazka butinai randam smile.gif

Ar cia pasiskoklinti ieskote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zemuogytegirl: 26 lapkričio 2010 - 08:37
QUOTE(Astyte @ 2010 11 25, 16:19)
Sveikos,
Busim vilku:)
Kokios jusu idejos ir mintys/ Aciu labai!

Sunkokai doh.gif Labai galima su šuniu sumaišyti doh.gif
Aš šitokios situacijoj rinkčiausi nuomos punktus, kur pati kaukė būna kaip vilko galva ax.gif Pažiūrėkit čia, gal ką rasit mirksiukas.gif

QUOTE(uopliuke @ 2010 11 25, 17:57)
O gal turit kokiu ideju vandens laseliui g.gif  unsure.gif

Paimčiau agro plėvelę baltą arba lengvą melsvą medžiagytę, apačioj paraukčiau ant gumos (ties kelienais), rankas be rankovių palikčiau ir ties kaklu paraukčiau. Nu žodž į tokį platėjantį maišą vaiką įkiščiau ir gautųsi lašiukas mirksiukas.gif O jei tai mergaitei, tai tiesiog LABAI pūstą sijonuką uždėčiau ir gautųsi toks į apačią platėjantis lašiukas rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 11 25, 20:39)
Laba mamytes 4u.gif
Mano mazius 4metuku bus skruzdeliuka...neturiu minciu...gal kuri turit ideju... blush2.gif  aciukas  drinks_cheers.gif

Rudai aprengi, ant galvos pritvirtini ūselius ir prie šonų prisiuvi kojyčių, kiek ten jų turi sruzdėliukas rolleyes.gif Dar galima prie subiniuko pritvirtinti kokią pagalvę, nu kad gautųsi tokia atsikišusi subinytė ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš Stiklo @ 2010 11 25, 21:39)
Mamytės, kaip būtų galima aprengti šešiametį pelėda? Nieko nesugalvoju... unsure.gif

Gal kils kokia mintis mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ice tea, aciu labai! Kazka panasaus ir masciau, bet, galvoju, gal kas turit realiu foto pasiziuret... ax.gif
Atsakyti
Aciu,mamytems...uz patarima del skruzdeliuko... 4u.gif Nu joo,nieko cia labai neprimastysi mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 27 lapkričio 2010 - 15:04