Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek ilgai turi gerti pieną prieš miegą?

cia tik mano nuomone bat gal kam irgi us idomu... as skaitau kad vaikas pienuka turi gerti tiek kiek jis nori (kalbu apie amziu) taigi ir mes isgeriam piena kartais prie valgio ir nakciai kai negalim uzmigti geriam silta piena, kodel vaikas turetu to atsisakyti... galu gale busi tikra kad vaikui netruks kalcio... del naktinio gerimo tai nera labai gerai, siulau pabandyti silta vandenuka su cukrum ar arbatyte... mes irgi turejom problema tokia, bet kazkaip nustojo po biski, ir pastebejau nustojo poto kai atsilo oras ir pradejo visa diena buti lauke, tai vakare nusikalus uzmigdavo ir neturedavo jegu nakti keltis...
Atsakyti
Kad vaikas geria piena,tikrai tik gerai,bet mano nuomuone,reikia pratint ne per soske o per snapeli g.gif Ir trymeciui tikrai geriau jau piena gert,o ne misinukus...O jai nemegsta,vyrt koses,duot jogurtus,varske,ir tikrai netruks kalcio schmoll.gif Ir net ta pati Miau patiems pagamint galima,sutrint piena su bananais 4u.gif Ar dar kuo,o taip pazekit koks jo galiojimas,puse metu blink.gif
Atsakyti
jeigu vaikas is prigimties nelabai miega, tai geriau jam duoti pieno negu kankintis ir stengtis, kad kazkaip kitaip uzmigtu. Maniskis pvz. nuo gimimo uzmiega pats ir niekada nereikia ir nereikejo niekam jo supti, o dabar kai turi lovyte, kur pats gali atsigulti, tai taip ir padaro. Kai nori miego, nubega, atsigula ir po keliu minuciu jau miega. Bet taip yra ne todel, kad mes ji taip ipratinome, bet jis toks jau gime. O yra daug vaiku, kurie is prigimties nelabai nori miegoti naktimis, tai jie uzsimano valgyti, tai juos supti reikia, tai jie kazko bijo ir pan...
Nu bet jeigu miega gerai, tai manau prie 3 metu vaiko keltis nakti kaip ir nebelabai butina...
Atsakyti
As tau pasakysiu kodel tas 3metu vaikas naktim nemiega,nes ipratyntas kad gaus buteliuka su pienu,taip buvo manau ne man vienai,o nustojus naktym duot pieno,vandens nenorejo,tai ir isvys tada nieko nereikejo,ir miegot vaikas pradejo.O iki tol as ka tik nebandziau,kiek neurologo neklausiau,na kas gi gali but,ka daryt,kas 2val.prabunda doh.gif Tai gi isvada...
Papildyta:
O del uzmigimo,nesigynciosiu,nes tikrai nezinau,nes manoji visada uzmigdavo pati,ant ranku net siaip nemego paguldyta but,tik staciom,ir dabar neturynt 2metu ji pati nueina atsigula,bucki davus,suauges vaikas!Ir net nezinau,ar taip yra todel kad as nesicackinau,arba kad is prigimties,vat sito nezinau... schmoll.gif
Atsakyti
Nezinau ko jus gincijates buteliukas gerai negerai, jei jums kas lieptu kavos rytais negerti ir dar ikistu per siaudeli jums irgi man atrodo nepatiktu g.gif Ziuriu visos siulot arbateles, sultytes, bet reta kuri apie vandenuka snekat, kodel nepratinat leliuku vandenuko gerti, juk tai taip svarbu, juolab kad visos sultytes jos pilnos cukraus, kas vaikams nera labai gerai, o pienukas yra daug sveikiau. Mano lialiui 16 men jis geria pienuka tik rytais, o vakarais atsigeria vandenuko. Tiesa jo abu butelikus sudedu i lovyte, nakti jis geria vandenuka, o rytais pasiema buteliuka is lovos galo su pienuku. O diena gali gerti ir is puoduko, taip kad viskas priklauso tik nuo jo nuotaikos, nakti vandenuka vis gi patogiau is buteliuko gerti, kad neapsilietu. mirksiukas.gif
Skaiciau vienoje knygoje patarima kaip vaikus ismokyti gerti is puoduko. Ipilti i puoduka pienuka o buteliukyje esanti pienuka praskiesti ir duoti paragauti abieju. Kuo toliau tuo labiau pienuka buteliuki skiesti ir vaikas pats greitai sieks puodelio bigsmile.gif
Zinau kad apgaudineti negerai, bet kartais taip iseina blush2.gif
Atsakyti
>gven, ... visiskai su tavim sutinku... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Iki 7 mėn. maitinau atsisakė,ir išvis negeria pieno ax.gif
Atsakyti
Arbatos ar vandens su cukrumi naktimis duoti negalima nes tai kenkia dantims. Del pienuko tai cia individualus reikalas. Cia nuo vaikucio priklauso. Musu situacija as esu labai patenkinta. Mano maziukas labai jau tvarkingai pats visko atsisako. Mums 1 ir 3 menesiai, o buteliuka jau seniausiai pamirsom. Jokios prievartos nebuvo. Tiesiog pabandem vakare duoti atsigerti vadenuko, nesaldinti paprasto, is puoduko, paprasto, vaikas kuo puikiausiai atsigere ir uzmigo, nakti atsikele, mes tvarkingai atsisedom atsigerem is puoduko vandenuko ir toliau miegelio. Ir nuo to laiko nei misinuko, nei pienuko nakti negeriam. issivalom dantukus ir viskas. mano mazyliui kalcio tikrai netruksta. Esu rami. nes maziulis valgo daug varskes diena ir pieno, paprasto ,,Dvaro" puse puodelio isgeria.
Atsakyti
Manau, kad pienukas prieš miegą yra tikrai gerai ir reikia džiaugtis, kad iš is vaikas geria pienuką. Mažajai karvėss pienuką pradėjau duoti dar net dešimt mėn. nebuvo, nors labai prieštaringų nuomonių buvo ir dabar jau pati pasako atete ir apapa (atsigerti ir miegoti). O prieš dienos miegelį jogurto buteliuką išgeria, gal tik nelabai gerai, kad su soske, bet tiek iš puoduko su šiaudeliu, su snapeliu, ar šiaip puoduko geriam be jokių problemų.
Atsakyti
mano maiukas pats atsisake misinuko..gerdavo vis maziau kol visai nebegeria.. ax.gif negeria net karves pieniuko doh.gif tik pieno gerima su vaisiais ax.gif
Papildyta:
*maziukas
Atsakyti
QUOTE(neri1 @ 2006 07 27, 00:27)
Manau, kad pienukas prieš miegą yra tikrai gerai ir reikia džiaugtis, kad iš is vaikas geria pienuką. Mažajai karvėss pienuką pradėjau duoti dar net dešimt mėn. nebuvo, nors labai prieštaringų nuomonių buvo ir dabar jau pati pasako atete ir apapa (atsigerti ir miegoti). O prieš dienos miegelį jogurto buteliuką išgeria, gal tik nelabai gerai, kad su soske, bet tiek iš puoduko su šiaudeliu, su snapeliu, ar šiaip puoduko geriam be jokių problemų.

Tai ir neduokit per ta soske gert,jai moka per snapeli,juk yra tokiu buteliuku,ne butinai puodelis..Yra akropolio maximoi,Rimi pardese grazus Tom ir Dzeri...Ir lai pro ji geria..nors ir ta pienuka pries miega.tikrai geriau,nei per soske su jos bakterijom...
Atsakyti
maniskis tai geria pienuka tik is buteliuko ir pries miega, tai iseina du kartus, o taip duodu is puodelio vandenuko, ar ten sultys, bet kai dabar karsta tai pats mazuliukas nori tik paprasto vandenuko ax.gif
Atsakyti