Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek ilgai turi gerti pieną prieš miegą?

QUOTE(kotiki @ 2006 07 27, 12:33)
Tai ir neduokit per ta soske gert,jai moka per snapeli,juk yra tokiu buteliuku,ne butinai puodelis..Yra akropolio maximoi,Rimi pardese grazus Tom ir Dzeri...Ir lai pro ji geria..nors ir ta pienuka pries miega.tikrai geriau,nei per soske su jos bakterijom...


Bėda yra ta, kad nenori iš snapelio, puoduką meta į šoną ir šaukia atete. Mėginau nekreipti dėmesio į tokius pazirzaliavimus, bet pasirodo, kad mano kantrybė ne tokia ir didelė smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 1.3 m, pietu miegelio uzmiega su sulciu buteliuku,o pries nakti jei butinai reikia nors trupucio pieno kitaip neuzmiega ax.gif
Atsakyti
maniskis tai pries miegeli jau taip saldziai geria pienuka kad mes nedrystam jam to malonumo atimt biggrin.gif
Atsakyti
Mes dar ir geriam pienuką prieš miegą blush2.gif
Atsakyti
o rytais pienuka geriat? ar tik pries miega? mes tai ir vakare, ir ryte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braškė-braškė @ 2008 09 27, 14:10)
o rytais pienuka geriat? ar tik pries miega? mes tai ir vakare, ir ryte smile.gif



musu panelyte geria ryta ir vakare pienuka is buteliuko smile.gif Manau, kad duosiu tol, kol pati nores.
O beje, per para vaikuciui iki 3 metuku reikia isgerti ~450-500 ml pieno mirksiukas.gif
Atsakyti

O beje, per para vaikuciui iki 3 metuku reikia isgerti ~450-500 ml pieno mirksiukas.gif
[/quote]


idomu, o i kosytes pilamas pienukas skaitosi blush2.gif ? ar cia tiek tik isgert reikia? nes mum tai gaunasi apie 400 ml ...
Atsakyti
mano maziui jau 1.9 metu, bet vakarais ir rytais is avent buteliuko jis geria pienuka "Nestle". As manau, kad ateis laikas ir jis pats pasakys- nebenoriu, o kol kas tegul dziaugiasi, tuo labiau, kad gerdamas pieneli dazniausiai ir uzmiega. O karves pienui vaikas pasake- veee!!
Atsakyti
Jokiu pienu ar misiniu nuo 8 menesiu schmoll.gif . Negeria ir visks, neisiulysi niekaip.
Atsakyti
mes dar geriame pienuka ryte,pries pietu miega ir vakare.Pienukas juk nekenkia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 10 03, 22:43)
mes dar geriame pienuka ryte,pries pietu miega ir vakare.Pienukas juk nekenkia schmoll.gif

As irgi uz pienuka, Bet kad neina isiulyt... Negeria ir tiek...
Atsakyti
Pienelį geria mažius atsikėlęs ryte ir vakare prieš miegą ax.gif po 210ml. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M.i.g.l.e: 04 spalio 2009 - 16:47