Įkraunama...
Įkraunama...

PASIGIRKIM MŪSŲ "PUODE"

Otema, nežinau, gal praleidau kur nors, bet man toks smagus jūsų atradimas - servetėles sulankstymo vietų patamsinimas, kopijuosiu smile.gif jeigu kada pradėsiu dekoruoti.
Atsakyti
Kvartetas, nu tikrai ogo super programa thumbup.gif vienu žo tobulinsiu dar šią arbatinę...
Lachese malonu, kad patiko, bet čia ne mano nuopelnas:) turbūt nematėt šios servetėlės, nes tokie patamsinimai yra šioje servetėlėje, man specialiai daryti t.y tamsinti nieko nereikėjo 4u.gif
Atsakyti
otema pamenu kaip man kazkada, kai tik pradejau dekoruot, taip pat pora kartu imete patobulinta mano daryta darbely. sedejau koky pusvalandi prie ekrano ir galvojau gerai butu, jei sugebeciau atkartot biggrin.gif .
Atsakyti
Kaip čia smagiai darbuojates visos kartu ax.gif
Otema, pritarsiu chorui, padirbėk ties tikslesnio spalvos atitikimo ir tonuok jung viską į visumą smile.gif O idėja su bantuko "užrišimu" ir man labai patiko thumbup.gif
Monikutė, tikrai labai gražiai pasidarbavai su burbulu ir motyvas toks idomus viduje, stilinga 4u.gif
Sobieska, gera ta tavo močiutės paliepė, lauksim tęsinio, super padirbėta 4u.gif
Nikee23 kaip antram darbui tai tiesiog stebėtina, tik aš nesupratau kas ten per rankenos ir kodėl jos skirtingos, ta apatinė tai visai iš konteksto iškrenta, jug tokie subtilūs, smulkūs raštai, aš ją mesčiau lauk. 4u.gif
Vaikyste, iš tolo tavo didieji darbai tikrai gerai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bus_ka: 15 sausio 2011 - 09:39
sobieska ir bus_ka, ačiū už komentarus blush2.gif smagu išgirsti iš profių gerus žodelius didis.gif hihihi.gif
Atsakyti
otema zinai ka dar pasiulyciau...padaryk "virveles is visu pusiu, tiek per abu sonus, tiek per prieki ir nugara, atrodys ale dezute perrista virvele mirksiukas.gif

bus_ka
nugis dekavoju 4u.gif
Atsakyti
sobieska, žinok tą patį buvau užmąsčius, bet deja šiuo metu tokią virvelę užbaigiau, neturiu...sad.gif, pakao tik bantukui smile.gif, bet gal kol užbaigsiu ..įsigysiu...smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otema: 15 sausio 2011 - 14:38
QUOTE(otema @ 2011 01 15, 15:37)
sobieska, žinok tą patį buvau užmąsčius, bet deja šiuo metu tokią virvelę užbaigiau, neturiu...sad.gif, pakao tik bantukui smile.gif, bet gal kol užbaigsiu ..įsigysiu...smile.gif

Turejau minty ne pacia auksine virvele, bet nu...nupiest, patamsint dazu pagalba isgaut ale "virvele", na kitaip sakant tuos bruksnius nuleist ant sonu smile.gif
Atsakyti
aa, o aš netaip sobieska supratau...supratau taip kaip pati mąsčiau daryt..nu jo galima būtų, bet žiūrėsiu, kaip man čia seksis sujungt visumą, kaip seksis tonuot ir t.t smile.gif...

p.s. o jau buvau dėžutę keliskart užlakavus ir bebaigianti..reikėjo gi čia Jums man parodyt ją lotuliukas.gif tai dabar iki pabaigos dar galo nematyt tongue.gif šį kart pasidaviau Jūsų patarimams, kitą kart nepasiduosiu drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otema: 15 sausio 2011 - 15:41
butelys sidabriniu vestuviu proga
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(otema @ 2011 01 15, 16:39)
p.s. o jau buvau dėžutę keliskart užlakavus ir bebaigianti..reikėjo gi čia Jums man parodyt ją lotuliukas.gif tai dabar iki pabaigos dar galo nematyt tongue.gif  šį kart pasidaviau Jūsų patarimams, kitą kart nepasiduosiu  drinks_cheers.gif  biggrin.gif


kitą kartą iškart darysi viską iki galo, kad neprikibtume lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, pabandysiu parodyti vieną savo darbelį. Žinoma, šalia čia demonstruojamų grožybių dėti saviškį truputį gėda blush2.gif . Dekupažuot pradėjau prieš maždaug 4 mėn., taigi, esu beveik naujokė ax.gif . Čia yra vienas pirmųjų didesnių darbelių ir pirmasis bandymas su servetėlėmis (iki tol naudojau tik ryžinį popierių), tai raukšlių išvengti nepavyko blush2.gif ...

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gomerta: 15 sausio 2011 - 20:09