Įkraunama...
Įkraunama...

PASIGIRKIM MŪSŲ "PUODE"

Visi darbeliai superiniai!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fanncy: 15 sausio 2011 - 20:47
QUOTE(rosebud1 @ 2011 01 13, 22:29)

Ačiū 4u.gif

QUOTE(*monikute* @ 2011 01 14, 12:33)
Nors nesijaučiu galinti kritikuoti, bet manau rožės "iškrenta" iš viso konteksto  ax.gif  gal reikėjo su rusvais atspalviais pritapyti, "pamurzinti" aplink jas mastau.gif

Ten aplink rožes bandžiau patapyt,bet man pasirode per ryšku tai su baltais dažais patapšnojau ant viršaus tai realiai matosi kur pašėšeliuota smile.gif

QUOTE(bus_ka @ 2011 01 15, 09:38)
Nikee23 kaip antram darbui tai tiesiog stebėtina, tik aš nesupratau kas ten per rankenos ir kodėl jos skirtingos, ta apatinė tai visai iš konteksto iškrenta, jug tokie subtilūs, smulkūs raštai, aš ją mesčiau lauk. 4u.gif

Ačiukas bus_ka ax.gif juk yra iš ko mokytis 4u.gif labai daug informacijos šiose dekupažo temose
o dėl rankenėlių tai jos tokios buvo.ta mažyte viršui skirta atverti viršutinį dangtelį ,o apačioje ta pailga ir gale ant viršutinio stalčiuko tokia pati yra tam kad atverti vidinius stalčiukus,nes kitaip nelabai atidarysi smile.gif
Atsakyti
Nedidukė, bet labai man prie širdies smile.gif

Svetingosios Japonės dėžutė

user posted image

Gomerta, labai vykęs spalvinis ir motyvų derinys, ir kaip jus ne bijot tokių didelių plotų-nauja drąsi dekoruotojų karta thumbup.gif

Nikee23, aš ornamentais apgaubčiau rožes, kad būtų vientysa kompozicija, nes tas baltas plotas aplink... tiesiog per baltas smile.gif, bet tai mano matymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bus_ka @ 2011 01 15, 08:38)
Vaikyste, iš tolo tavo didieji darbai tikrai gerai atrodo 4u.gif


Ir is arti gerai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Bus ka darbai visada zavi 4u.gif
Gomertos dezute mat tai grazi, tokia savotiska. O nuotraukoj rauksliu nesimato biggrin.gif
Atsakyti
Labai gražūs jūsų darbeliai, bus ka dėžutė super smile.gif įkelsiu ir aš ryt ką pridekupažavau, laukiu kol lakas išdžiūs..smile.gif
Atsakyti
Gomerta, man patiko tavo dezutes kompozicija ir rankeneles imitacija liuks, tik uztepliok truputuka tamsia spalvyte kanteli, kad ne taip sviestu mirksiukas.gif ...grazu

Bus_ka Japonija savo groziu nei kiek nenusileidzia Turkijai, Gruzijai, Rusijai...
Atsakyti
[quote=bus_ka,2011 01 16, 11:20]

Svetingosios Japonės dėžutė


Gomerta, labai vykęs spalvinis ir motyvų derinys, ir kaip jus ne bijot tokių didelių plotų-nauja drąsi dekoruotojų karta thumbup.gif


Ačiū 4u.gif Kas dėl didelių plotų baimės, tai kol nėra patirties ir įgūdžių, nėra ir tos baimės ... blush2.gif Laikui bėgant tikrai atsiras lotuliukas.gif , tiesą sakant, jau po truputį atsiranda, dabar taip drąsiai nesigriebiu didelių daiktų smile.gif...

bus_ka, Japonės dėžutė nuostabi wub.gif



[quote=kristianija,2011 01 16, 13:25]

Gomertos dezute mat tai grazi, tokia savotiska. O nuotraukoj rauksliu nesimato biggrin.gif
[/quote]

Ačiū :4u , yra tų raukšlių, kampuose ant dramblių blush2.gif



[quote=sobieska,2011 01 16, 16:27]
Gomerta, man patiko tavo dezutes kompozicija ir rankeneles imitacija liuks, tik uztepliok truputuka tamsia spalvyte kanteli, kad ne taip sviestu mirksiukas.gif ...grazu

[/quote]
Ačiū 4u.gif pabandysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gomerta: 16 sausio 2011 - 21:24
Ačiu už gerą žodį mano kukliai Japonei 4u.gif
Sobieska, iki Gruzijos dar nedaėjau, bet kas žino biggrin.gif
Atsakyti
bus_ka, šaunuma kaip visad 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 01 13, 21:40)


QUOTE(Džiuga+ @ 2011 01 10, 09:33)


QUOTE(*Kristi* @ 2011 01 04, 16:06)


QUOTE(sobieska @ 2011 01 12, 13:57)
Na o as cia atsibeldziau su žemuogem...gal cukruotom rolleyes.gif
user posted image
4u.gif


Viskas labai grazu, ypac paskutiniai 2 darbeliai - jau kvepia pavasariu wub.gif
Jauciu, kad ir man bresta zemuogiu ideja (o gal boruzeliu?), tik reiks sugalvot, kaip igyvendint...
Atsakyti
Labas vakaras,
atsinesu savo kelis darbelius smile.gif
Damos dėžutė papuošalams
user posted image
Veidrodis Pavasariniai inkilėliai
user posted image
Veidrodis Meškučiai
user posted image
Veidrodis Modern
user posted image
Veidrodis Šalys
user posted image
Veidrodis Supynės
user posted image

Atsakyti