Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška kosmetika plaukams

sveikos 4u.gif
dabar prisiziurejus visokiu baisiu laidu apie kenksminga maista,apie kenksimga parfumerija,ir net sampunus kremus ir ,t,t.. siurpas apeme visa kuna..baisu doh.gif
tai galvoju reikia pradeti ieskotis akolokogiskos kosmetikos plaukam.
na tai papasakokit kokias ekologiskas plauku priemones naudojate? kur perkate.ir kiek mokate? parasant savo plauku tipa smile.gif aprasykite ju poveiki smile.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
labai puiki tema, as tu laidu persiziurejusi irgi vaikstau persigandusi, nors ekologiska kosmetika jau senokai bandau smile.gif net nzn nuo ko pradeti daug visko isbandyta, kai kas tiko, kai kas absoliuciai ne, siuo metu tai naudoju natura siberica ji prie naturalesniu yra ir man kazkaip tinka smile.gif
Atsakyti
nu mane tos visos laidos irgi priverte pasidometi ekologiskesniais produktais, tik vat visai esu dar zalia sioj srity blush2.gif o dar man kyla klausimas,tie visi vadinami ekologiski sampunai ir kosmetika vistiek manau turi kazkokiu blogybiu,turbut nera visai svariu naturaliu produktu g.gif
Atsakyti
Pati dar nebandžiau.

1. Veido prausiklis.
Nedideliame indelyje (tik ne metaliniame!) praskieskite molį geriamuoju vandeniu iki blynų tešlos tirštumo ir palaikykite apie 20 minučių. Po šio laiko molis „aktyvizuojasi“ ir tampa nepaprastai veiksminga kosmetikos priemone. Lyg skystuoju muilu plaukite juo veidą (galite ir kūną) lengvai masažuodamos kelias minutes. Atsargiau ypač sausos odos savininkės – molis sugeria viską, ką randa ant veido, tad mėgaukitės juo trumpiau arba rečiau.
2. Valomoji veido kaukė.
Paruošimo principas toks pats kaip ir prausiklio. Pagamintą molio ruošinį storai užtepkite ant veido ir palikite 10-15 min. Ypač tinka odai su išsiplėtusiais kapiliarais, turinčiai uždegimų, spuogelių, užsiteršusių porų. Nuvalę kaukę dar drėgną odą patepkite nerafinuotu šalto spaudimo kosmetiniu aliejumi.
3. Plaukų kaukė.
Tokiu pat būdu paruoškite atitinkamą kiekį molio plaukams. Gauta mase gerai įtrikite galvos odą, ištepkite plaukus. Į mišinį galite įplakti ir kiaušinio trynį – kaukė bus dar veiksmingesnė. Po 20 min. nuplaukite. Pastebėsite, kad molis labai gerai išplauna visus nešvarumus (galima nebenaudoti šampūno), stiprina plaukus, gydo galvos odą, apsaugo nuo slinkimo ir lūžinėjimo.
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2010 11 26, 07:24)
nu mane tos visos laidos irgi priverte pasidometi ekologiskesniais produktais, tik vat visai esu dar zalia sioj srity  blush2.gif  o dar man kyla klausimas,tie visi vadinami ekologiski sampunai ir kosmetika vistiek manau turi kazkokiu blogybiu,turbut nera visai svariu naturaliu produktu  g.gif

Na tikrai nebus taip kas ir ekologiski sampunai bus visiskai naturalus, juk ju galiojimas po puse metu, tiesiog juose nera SODIUM LAURYL SULFATE, parabenu, sintetiniu dazikliu ir parabenu. Todel naturalesni sampunai mazai putoja, as sau plaukus issiplaunu is antro, o kartais is trecio karto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2010 11 26, 07:24)
nu mane tos visos laidos irgi priverte pasidometi ekologiskesniais produktais, tik vat visai esu dar zalia sioj srity  blush2.gif  o dar man kyla klausimas,tie visi vadinami ekologiski sampunai ir kosmetika vistiek manau turi kazkokiu blogybiu,turbut nera visai svariu naturaliu produktu  g.gif


ekologiskuose sampunuose ir produktuose as kaip suprantu tik dalis tu priemoniu yra ekologisku, kita likusi- naturali:) o naturali tai ne tas pats kas ekologiska, bet gerai bent tas, kad chemijos praktiskai nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2010 11 26, 12:17)
ekologiskuose sampunuose ir produktuose as kaip suprantu tik dalis tu priemoniu yra ekologisku, kita likusi- naturali:) o naturali tai ne tas pats kas ekologiska, bet gerai bent tas, kad chemijos praktiskai nera smile.gif

Naturali, ne tas pats kas ekologiska? g.gif Kaip cia suprasti toki teigini? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2010 11 26, 11:52)
Na tikrai nebus taip kas ir ekologiski sampunai  bus visiskai naturalus, juk ju galiojimas po puse metu, tiesiog juose nera SODIUM LAURYL SULFATE, parabenu, sintetiniu dazikliu ir parabenu. Todel naturalesni sampunai mazai putoja, as sau plaukus issiplaunu is antro, o kartais is trecio karto  smile.gif

o ar jie gerai sudrekina plauka? nes mano sviesus,labai issauseje,tai kazin ar rasciau tinkama?
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2010 11 26, 14:22)
o ar jie gerai sudrekina plauka? nes mano sviesus,labai issauseje,tai kazin ar rasciau tinkama?

Na naturalius sampunus naudoju jau gal metus laiko, tai tikrai nepasakyciau kad plauku bukle suprastetu, nei naudojant cheminius, ir gerai sudrekinti ir minksti, nes ten daugiausiai ieina visokie aliejai kurie drekina plauka,mano plaukai yra sviesinti, todel priedo dar naudoju naturalius aliejus kaip kauke papildomam drekinimui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2010 11 26, 14:22)
o ar jie gerai sudrekina plauka? nes mano sviesus,labai issauseje,tai kazin ar rasciau tinkama?

o kodel manot kad Jusu "labai issausejusiu" plauku negaletu drekinti pvz eko.sampunai? Kodel tada turite issausejusius juos, jei jau sintetiniai tokie nerealus, negali ju tinkamai drekinti?
Atsakyti
O, merginos, gal kas plaunate plaukus ne sampunu? Pvz, kuo butu galima trinkti riebius plaukus? Nes mane irgi isgasdino sitos baisybes.
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2010 11 26, 11:52)
Na tikrai nebus taip kas ir ekologiski sampunai  bus visiskai naturalus, juk ju galiojimas po puse metu, tiesiog juose nera SODIUM LAURYL SULFATE, parabenu, sintetiniu dazikliu ir parabenu. Todel naturalesni sampunai mazai putoja, as sau plaukus issiplaunu is antro, o kartais is trecio karto  smile.gif



o ka naudoji?

as taip pat nzn visu siu priemoniu,ziurinejuos internete yra visko,bet kaip zinoti mazdaug kas yra geriausia. ir vistiek baisu,gal tie eko,bio taip pat nera labai jau tokie naturalus doh.gif nes zmones apgaudineja baisu kaip doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo escada*: 26 lapkričio 2010 - 14:16