Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esat maiste radusios kirmėlių?

Apklausa: Ar paskutiniu metu radote kirmelių pirktuose produktuose? (169 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Ačiū D, kad nesu radusi, nes net nupurtė daba sėdint kai pagalvojau apie tai schmoll.gif
Atsakyti
o taip.is maximos pasinesem mesytes,praplesiau maiseli ketindama ruosti pietus, o ten stovi stacia ir ziuri mane balta kirmele.patikekit sokas nerealus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onute33: 11 vasario 2012 - 00:00
Kazkada seniai seniai esu radusi kirmele tirpioje kapucino kavoje. Fuuuuu.
Atsakyti
Aš labai mėgstu saldainius "meška šiaurėje" dažnai jų negaliu valgyt, bet kartais pasilepinu, tai per Kalėdas iš Maximos pirkau tų saldainių, vat ir buvau radus dar siurprizą - kirmėliukų blink.gif daugiau niekada gyvenime nevalgysiu tų saldainių schmoll.gif
Atsakyti
Aš ir radau juose, bet valgysiu, nes labai skanūs smile.gif tik prieš tai, aišku, patikrinsiu, ar nėra kirmėliukų.
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 02 13, 18:19)
Aš ir radau juose, bet valgysiu, nes labai skanūs smile.gif tik prieš tai, aišku, patikrinsiu, ar nėra kirmėliukų.


Ir pastebėjau, kad jie būna tik tuose saldainiuose, kur yra pakavimas tas toks ne "foliniame" o popierelyje paprastai atlupame ax.gif
Atsakyti
Tfu tfu tfu, neteko užtikti, įtariu, reakcija būtų oi oi oi schmoll.gif Tik kartą kavinėje vyras salotos lape rado besiraitančią žalią kirmėliūkštę. Aš jo vietoje veikiausiai būčiau apsivėmusi.
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2012 02 13, 14:03)
Aš labai mėgstu saldainius "meška šiaurėje" dažnai jų negaliu valgyt, bet kartais pasilepinu, tai per Kalėdas iš Maximos pirkau tų saldainių, vat ir buvau radus dar siurprizą - kirmėliukų blink.gif  daugiau niekada gyvenime nevalgysiu tų saldainių schmoll.gif

dar mano vieni skaniausiu saldainiu,tfu tfu doh.gif
Atsakyti
Pries keleta metu kruopose radau kirmeliuku... doh.gif
Atsakyti
ir aš kruopose buvau radus, karštą pernai vasarą...kažkaip daug kam tada jų buvo pasirodę
Atsakyti
tpfiu tpfiu ne, butu baisu.
Atsakyti
Buvau radusi Optima Linija marinuotuose agurkėliuose. Deja, radau per vėlai, t.y. vieną sukirmijusį agurką jau buvau suvalgiusi, kai pamačiau, kokiu "gėrio" pilni kiti agurkai... 3 dienas ligoninėj pragulėjau vemdama, viduriuodama ir alpdama nuo pilvo skausmo verysad.gif O kompensacijos iš motulės MAXIMOS už šitą gėrį gavau visus 2Lt thumbup.gif doh.gif
Atsakyti